Najlepsza pizzeria w mieście.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Maciej9657
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:11

Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Maciej9657 »

Witam.
Mam zamiar wybrać się z kolegami w sobotni wieczór do pizzerii.
Jaką polecacie? Gdzie? Poproszę o konkrety.
Z góry wielkie dzięki. :ok:
amanda125
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 12:55

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: amanda125 »

polecam al capone na igielnej,... :)
Maciej9657
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 13:11

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Maciej9657 »

ok wielkie dzieki
mitoyshi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 sierpnia 2014, 11:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: mitoyshi »

Vesuvio,Pająk ;)
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: elemelek »

Jeśli lubisz na cienkim cieście to polecam Toskanię przy dworcu PKS.
pracownik ochrony
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 18:10

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: pracownik ochrony »

Slimfast - najlepsza pizza w Jaśle, piwo dobre, ceny super!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: dragoness »

pracownik ochrony pisze:Slimfast - najlepsza pizza w Jaśle, piwo dobre, ceny super!
Pizza dobra, sos- porażka, zwykły przecier pomidorowy rozbełtany wodą. Ja tam zostanę przy Vesuvio.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: CYNGIEL »

pracownik ochrony pisze:Slimfast - najlepsza pizza w Jaśle, piwo dobre, ceny super!
Gdzie to jest,bo jeszcze nie byłem?
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: rkoh »

lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: lol666 »

dragoness pisze:Ja tam zostanę przy Vesuvio.
Zgadzam się, chociaż z Toskanii również jest całkiem niezła.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Konrad Walczak »

Jak był Pepe to często tam chodziłem. Później usłyszałem, że zamknięte bo wrócił do Włoch to przestałem tam zaglądać. Ostatnio wpadłem tam po pracy z kumplem, który powiedzał mi, że lokal działa normalnie i nie było przerwy w funkcjonowaniu. Nie ukrywam, że z dużą ciekawością tam jechałem, gdyż pizza wspomnianego Pepe baaardzo mi smakowała. Ku mojemu zaskoczeniu znowu zobaczyłem oryginalnego Włocha :) . U Pepa zawsze zamawiałem 4 sery więc i tutaj złożyłem zamówienie na nią. Po kilku minutach przyniosła mi ją żona tego pana. REWELACYJNA !!! Wydaje się być lepsza od Peppowej. Dla mnie to miejsce wróciło znowu na moją "kulinarną mapę Jasła" gdyz do tej pory naprawdę nie było gdzie zjeść dobrej pizzy (a zwielu pieców się już jadło). Ciekaw jestem jeszcze jednego miejsca - LEGENDY. Cieszy fakt, że postawiono tam piec na drewno a nie elektryczny "szajs" jak w większości pseudo pizzerii. Z pewnością udam się tam w niedzielę na teścik.
Awatar użytkownika
Sympatyczna
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:55

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Sympatyczna »

Konrad Walczak pisze:Jak był Pepe to często tam chodziłem. Później usłyszałem, że zamknięte bo wrócił do Włoch to przestałem tam zaglądać. Ostatnio wpadłem tam po pracy z kumplem, który powiedzał mi, że lokal działa normalnie i nie było przerwy w funkcjonowaniu. Nie ukrywam, że z dużą ciekawością tam jechałem, gdyż pizza wspomnianego Pepe baaardzo mi smakowała. Ku mojemu zaskoczeniu znowu zobaczyłem oryginalnego Włocha :) . U Pepa zawsze zamawiałem 4 sery więc i tutaj złożyłem zamówienie na nią. Po kilku minutach przyniosła mi ją żona tego pana. REWELACYJNA !!! Wydaje się być lepsza od Peppowej. Dla mnie to miejsce wróciło znowu na moją "kulinarną mapę Jasła" gdyz do tej pory naprawdę nie było gdzie zjeść dobrej pizzy (a zwielu pieców się już jadło). Ciekaw jestem jeszcze jednego miejsca - LEGENDY. Cieszy fakt, że postawiono tam piec na drewno a nie elektryczny "szajs" jak w większości pseudo pizzerii. Z pewnością udam się tam w niedzielę na teścik.
Byłam dzisiaj pierwszy raz i muszę przyznać, że naprawdę dobra. :padam: Lokal zyskał nowego klienta w mojej osobie. Polecam. :ok:
bezel01234
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2013, 23:56

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: bezel01234 »

amanda125 pisze:polecam al capone na igielnej,... :)
Śmiech na sali puste krzesła...szczury lepsze żarcie w kanałach znajdą niż w al capone...jak lubisz jeść pizze z przeterminowanym mięsem o pół roku to wtedy rzeczywiście poleciłbym al capone
Konia
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 marca 2013, 20:55

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Konia »

Sympatyczna pisze:
Konrad Walczak pisze:Jak był Pepe to często tam chodziłem. Później usłyszałem, że zamknięte bo wrócił do Włoch to przestałem tam zaglądać. Ostatnio wpadłem tam po pracy z kumplem, który powiedzał mi, że lokal działa normalnie i nie było przerwy w funkcjonowaniu. Nie ukrywam, że z dużą ciekawością tam jechałem, gdyż pizza wspomnianego Pepe baaardzo mi smakowała. Ku mojemu zaskoczeniu znowu zobaczyłem oryginalnego Włocha :) . U Pepa zawsze zamawiałem 4 sery więc i tutaj złożyłem zamówienie na nią. Po kilku minutach przyniosła mi ją żona tego pana. REWELACYJNA !!! Wydaje się być lepsza od Peppowej. Dla mnie to miejsce wróciło znowu na moją "kulinarną mapę Jasła" gdyz do tej pory naprawdę nie było gdzie zjeść dobrej pizzy (a zwielu pieców się już jadło). Ciekaw jestem jeszcze jednego miejsca - LEGENDY. Cieszy fakt, że postawiono tam piec na drewno a nie elektryczny "szajs" jak w większości pseudo pizzerii. Z pewnością udam się tam w niedzielę na teścik.
Byłam dzisiaj pierwszy raz i muszę przyznać, że naprawdę dobra. :padam: Lokal zyskał nowego klienta w mojej osobie. Polecam. :ok:
Ja również od kiedy powstała pizzeria na Krasińskiego a później przeniesiona na Floriańską to regularnie staram sie w Vesuvio pojawiać. Pyszna pizza! Ja już jestem stałym i wiernym klientem od jakegoś czasu :) POLECAM w 100% !!! Jeden tylko warunek: spożywam zawsze lokalu, taką prosto z pieca- NAJLEPSZA !
Awatar użytkownika
Magnez
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 marca 2013, 12:14

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Magnez »

Konia pisze:
Sympatyczna pisze:
Konrad Walczak pisze:Jak był Pepe to często tam chodziłem. Później usłyszałem, że zamknięte bo wrócił do Włoch to przestałem tam zaglądać. Ostatnio wpadłem tam po pracy z kumplem, który powiedzał mi, że lokal działa normalnie i nie było przerwy w funkcjonowaniu. Nie ukrywam, że z dużą ciekawością tam jechałem, gdyż pizza wspomnianego Pepe baaardzo mi smakowała. Ku mojemu zaskoczeniu znowu zobaczyłem oryginalnego Włocha :) . U Pepa zawsze zamawiałem 4 sery więc i tutaj złożyłem zamówienie na nią. Po kilku minutach przyniosła mi ją żona tego pana. REWELACYJNA !!! Wydaje się być lepsza od Peppowej. Dla mnie to miejsce wróciło znowu na moją "kulinarną mapę Jasła" gdyz do tej pory naprawdę nie było gdzie zjeść dobrej pizzy (a zwielu pieców się już jadło). Ciekaw jestem jeszcze jednego miejsca - LEGENDY. Cieszy fakt, że postawiono tam piec na drewno a nie elektryczny "szajs" jak w większości pseudo pizzerii. Z pewnością udam się tam w niedzielę na teścik.
Byłam dzisiaj pierwszy raz i muszę przyznać, że naprawdę dobra. :padam: Lokal zyskał nowego klienta w mojej osobie. Polecam. :ok:
Ja również od kiedy powstała pizzeria na Krasińskiego a później przeniesiona na Floriańską to regularnie staram sie w Vesuvio pojawiać. Pyszna pizza! Ja już jestem stałym i wiernym klientem od jakegoś czasu :) POLECAM w 100% !!! Jeden tylko warunek: spożywam zawsze lokalu, taką prosto z pieca- NAJLEPSZA !
A ja tam lubię na dowóz - też jest pyszna !!!!
ODPOWIEDZ