Najlepsza pizzeria w mieście.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Marek_Myśliwiec
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 4 listopada 2010, 09:19

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Marek_Myśliwiec »

W Toscanii. :ok:
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: goriotka »

vesuvio :)
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Człowiek Legenda »

Zamówiliśmy ostatnio pizzę z Vesuvio. No i byliśmy zawiedzeni, bo pani poleciła nam specjalność zakładu- prawdziwą pizzę włoską! Tak się składa, że jedliśmy we Włoszech kilka razy pizzę i ta z Vesuvio nawet w kawałku jej nie przypominała. Ciasto grube jak buła, tłusta i niesmaczna! Jeżeli coś blisko oryginału to pizza z Toscani. :super:
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: marzenka24 »

Według mnie w Jaśle nie ma gdzie zjeść pizzy z prawdziwego zdarzenia.... wszystko na najtańszych podróbach....
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: jozek z bagien »

bo w jasle tak juz jest wiekszosc jedzie na biedronkach bo poprostu zarobki małe ... watpie zeby powstała w jasle pizzeria prawdziwa bo kto zaplaciłby dwa razy wiecej niz u konkurencji?? wola jesc pizze z tanich prodoktow seropodobnych itd .... :(
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Krzysztof Kot »

Pragnę zauważyć ze pizza w vezufio jest mega, a najlepsze co jest to własnie mega cienkie ciasto. Zawsze jak ktoś coś kłamie sprawdzam wcześniejsze posty i kilka państwu skopiowałem. Mam wrażenie, że nick CZŁOWIEK LEGENDA powinien brzmieć inaczej WŁAŚCICIEL lokalu gastronomicznego któremu każda konkurencja nie smakuje.
Re: Pizzeria U Grzymały
Bywam czasem w restauracji i nie mam zastrzeżeń co do obsługi tej młodej osoby. Z tego co wiem ona dopiero się uczy. Ciekawe czy wszyscy jesteście w porządku co do swojej pracy. Skoro Ona tam pracuje tzn., że pracodawca jest zadowolony. Jeżeli obsługa mnie nie zadowala to zaraz zwracam jej uwagę, a ...

Resturacja Panorama przy ul.PCK
Co myślicie o nowej restauracji Panorama? Jak jedzonko, obsługa? czy

Re: Zajazd pod Zielonym Laskiem - N.Żmigród
Byliśmy w niedzielę i rewelacji nie było! Pierogi z mięsem jakby mrożone kupne, grube ciasto; bardzo nie smaczne. De volay- jedliśmy lepsze. Owszem porcje duże, ale nie liczy się ilość tylko jakość.


Re: Obiady w Jaśle
Bar Shocco? czy jakoś tak... Wielka porażka. Weszliśmy raz z dziećmi i szybko wyszliśmy. Smród stęchlizny uniemożliwił nam zjedzenie. Może jest dobre ale nawet nie skosztowaliśmy.



Re: OPINIE NA TEMAT JASIELSKIEJ MANUFAKTURY!
Jedzenie bardzo dobre!


Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła
Faktycznie jedzenie niesmaczne. Ostatnio zamówiłam pierogi z mięsem. Pani przyniosła mi GLUTA rozgotowanego i posklejanego. Wyglądało to okropnie. Owszem spróbowaliśmy ale było tak samo okropne jak wyglądało. Do tego brudne szklanki! Piliśmy z butelek.

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.
Zamówiliśmy ostatnio pizzę z Vesuvio. No i byliśmy zawiedzeni, bo pani poleciła nam specjalność zakładu- prawdziwą pizzę włoską! Tak się składa, że jedliśmy we Włoszech kilka razy pizzę i ta z Vesuvio nawet w kawałku jej nie przypominała. Ciasto grube jak buła, tłusta i niesmaczna! Jeżeli coś blisko...
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: kamilmilus11 »

Polecam w Kołaczycach na Rynku "Pod Filarami". :)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Pemek94 »

Pizza w Vesuvio była dobra dopóki był Giuseppe. Niestety On wyjechał i smaczna pizza się skończyła. Aktualnie najbardziej mi smakuje pizza z Aristo Cafe!
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Daria2 »

wczoraj zamówiliśmy w Vesuwio pizzę z mascarpone. Była bardzo dobra,a w porównaniu do innych, które ostatnio zamawialiśmy była najlepsza. Ciasto cienkie, z serem i z szynką. Tak,ze znowu wracamy do Vesuwio.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: borsuk 1.8 »

kamilmilus11 pisze:Polecam w Kołaczycach na Rynku "Pod Filarami". :)
Tylko nie tam
maciek7873
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 31 lipca 2011, 11:37

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: maciek7873 »

W Różanej ;)
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Człowiek Legenda »

Co do moich wypowiedzi Panie Kocie. Dlaczego zarzuca mi Pan kłamstwo. Owszem krytykuję co niedobre. Trochę zwiedziliśmy i trochę posmakowaliśmy. Jeżeli coś jest niedobre to po co koloryzować. Toscania , Keks najcieńsze ciasto. Vesuvio - niesmaczna buła. Po to jest forum, żeby wypowiedzieć swoje zdanie. Z garmażerią nie mam nic wspólnego. Pozdrawiam.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Winetou »

Człowiek Legenda pisze:Co do moich wypowiedzi Panie Kocie. Dlaczego zarzuca mi Pan kłamstwo. Owszem krytykuję co niedobre. Trochę zwiedziliśmy i trochę posmakowaliśmy. Jeżeli coś jest niedobre to po co koloryzować. Toscania , Keks najcieńsze ciasto. Vesuvio - niesmaczna buła. Po to jest forum, żeby wypowiedzieć swoje zdanie. Z garmażerią nie mam nic wspólnego. Pozdrawiam.
Prawda podstawą jest cienkie ciasto TOSKANIA I KEKS KRÓLUJE.
Awatar użytkownika
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 23 marca 2013, 10:48

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: Krzysztof Kot »

Jaka jest ciasto pizzy z vezufio. Grube? Czy Cienkie? Według mnie cienkie w Keksie mi nie smakuje. Toskania jest o.k
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: marzenka24 »

Ile razy jadłam pizzę w keksie, tyle razy ciasto było niedopieczone. Raz trafiłam na praktycznie surowe. Może faktycznie i cienkie ale.... :dobani: Rozumiem, że raz mogło się przytrafić, ale kilkakrotnie? coś jest nie tak ...
ODPOWIEDZ