Najlepsza pizzeria w mieście.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: mija »

Kilkanaście razy zamawiałam pizze w Keksie , ale nigdy nie była nie dopieczona zawsze bardzo dobra :)
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: tiruriru »

Moja trójka: Vesuvio, Keks, Aristo :)
maniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 12:52

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: maniek »

Marek, Człowiek Legenda, Krzysztof Kot – dziękuję Wam za uznanie i docenienie naszej pizzy.

Drodzy Państwo. Pizza w Jaśle na wysokiej jakości składnikach jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać. Otóż jest ona w Toskanii. Ja ze swojej strony zapraszam do spróbowania jej na miejscu, wyjętej z jedynego takiego w mieście, profesjonalnego, włoskiego pieca na drewno. Używamy tylko najlepszych składników, w tym włoskiej mąki przeznaczonej specjalnie do wypieku pizzy (kilkakrotnie droższa niż nasza polska), włoskich sosów, oliwy extra, prawdziwych włoskich serów, w tym 100% włoskiej mozzarelli i wiele innych. Zapraszam na naszą stronę internetową http://www.toskania-jaslo.pl oraz do odwiedzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/toskania.jaslo?ref=hl . (jest tam zamieszczonych kilka zdjęć z zakupów na jakie udajemy się do Włoch).
Oczywiście nie uczyliśmy się robić pizzy samemu. Pomógł nam w tym Giovani – włoski kucharz, szef kuchni z 25 letnim doświadczeniem.

Kto jeszcze nie próbował naszej pizzy, ten z pewnością doceni jakość i smak składników jakich używamy. Nie musicie jechać do Włoch na pizze, bo macie ją w Jaśle.
Pamiętajcie: Włosi nie używają sosów do pizzy! Dlaczego? Ponieważ zabijają one jej cały smak! Jedynie oliwa z oliwek :) Serdecznie zapraszam i życzę smacznego :)
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: totto »

Dla mnie zdecydowanie najlepsza pizza w Jaśle jest w Toscani . Ciasto doskonałe a dodatki dobrej jakości i nie za dużo , tak jak powinno być.Minus w Toscani to ceny ! Moim skromnym zdaniem pizza w tym lokalu powinna kosztować 14-15 złotych . Podobna była dawniej w VESUVIO ale wtedy gdy właścicielem był Giuseppe z żoną , wówczas składniki były włoskie i wysokiej jakości . Teraz tylko ciasto jest poprawne reszta to tanie składniki kiepskiej jakości.
Całkiem dobra jest też pizza w ARISTO na rynku .
woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 maja 2012, 16:35

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: woolny »

Toskania jest ok tylko teraz z cenami tak wyskoczyli że głowa boli;)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: marzenka24 »

maniek pisze:Marek, Człowiek Legenda, Krzysztof Kot – dziękuję Wam za uznanie i docenienie naszej pizzy.

Drodzy Państwo. Pizza w Jaśle na wysokiej jakości składnikach jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać. Otóż jest ona w Toskanii. Ja ze swojej strony zapraszam do spróbowania jej na miejscu, wyjętej z jedynego takiego w mieście, profesjonalnego, włoskiego pieca na drewno. Używamy tylko najlepszych składników, w tym włoskiej mąki przeznaczonej specjalnie do wypieku pizzy (kilkakrotnie droższa niż nasza polska), włoskich sosów, oliwy extra, prawdziwych włoskich serów, w tym 100% włoskiej mozzarelli i wiele innych. Zapraszam na naszą stronę internetową http://www.toskania-jaslo.pl oraz do odwiedzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/toskania.jaslo?ref=hl . (jest tam zamieszczonych kilka zdjęć z zakupów na jakie udajemy się do Włoch).
Oczywiście nie uczyliśmy się robić pizzy samemu. Pomógł nam w tym Giovani – włoski kucharz, szef kuchni z 25 letnim doświadczeniem.

Kto jeszcze nie próbował naszej pizzy, ten z pewnością doceni jakość i smak składników jakich używamy. Nie musicie jechać do Włoch na pizze, bo macie ją w Jaśle.
Pamiętajcie: Włosi nie używają sosów do pizzy! Dlaczego? Ponieważ zabijają one jej cały smak! Jedynie oliwa z oliwek :) Serdecznie zapraszam i życzę smacznego :)
Aż z tego wszystkiego chyba się wybiorę spróbować tej pizzy ;)
BorderlineSwine
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 13:03

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: BorderlineSwine »

Jak bardzo miałki, zepsuty i płytki gust trzeba posiadać, żeby nawet próbować porównać tę hubę z "Al Capone" z pięcioma litrami jakichś dziwnych sosów, czy bułę ze "Slimfasta" z najtańszymi składnikami z Lidla, Biedronki i Kauflanda, bądź tego zakalca z Keksa-do pizzy z Vesuvio czy Toscanii ?
Gdyby jeszcze połączyć składniki z Toscani z PizzaMajstrem z Vesuvio, to wyszedłby ideał.
Natomiast porównać te dwie pizzerie z resztą tych trucicieli w mieście, to tak jakby porównać " Manufakturę smaku i obstrukcji" do restauracji.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: obiektywnyObserwator »

I ja również po poście użytkownika "maniek" z chęcią jej skosztuje.
Bo to faktycznie racja, pizza w Jaśle jest na słabej jakości składnikach.
dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2015, 18:16

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: dawid.jaslo »

Polecam Pizza z dębowca "Antica"!
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: borsuk 1.8 »

marzenka24 pisze:
maniek pisze:Marek, Człowiek Legenda, Krzysztof Kot – dziękuję Wam za uznanie i docenienie naszej pizzy.

Drodzy Państwo. Pizza w Jaśle na wysokiej jakości składnikach jest, tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać. Otóż jest ona w Toskanii. Ja ze swojej strony zapraszam do spróbowania jej na miejscu, wyjętej z jedynego takiego w mieście, profesjonalnego, włoskiego pieca na drewno. Używamy tylko najlepszych składników, w tym włoskiej mąki przeznaczonej specjalnie do wypieku pizzy (kilkakrotnie droższa niż nasza polska), włoskich sosów, oliwy extra, prawdziwych włoskich serów, w tym 100% włoskiej mozzarelli i wiele innych. Zapraszam na naszą stronę internetową http://www.toskania-jaslo.pl oraz do odwiedzenia naszego profilu na FB https://www.facebook.com/toskania.jaslo?ref=hl . (jest tam zamieszczonych kilka zdjęć z zakupów na jakie udajemy się do Włoch).
Oczywiście nie uczyliśmy się robić pizzy samemu. Pomógł nam w tym Giovani – włoski kucharz, szef kuchni z 25 letnim doświadczeniem.

Kto jeszcze nie próbował naszej pizzy, ten z pewnością doceni jakość i smak składników jakich używamy. Nie musicie jechać do Włoch na pizze, bo macie ją w Jaśle.
Pamiętajcie: Włosi nie używają sosów do pizzy! Dlaczego? Ponieważ zabijają one jej cały smak! Jedynie oliwa z oliwek :) Serdecznie zapraszam i życzę smacznego :)
Aż z tego wszystkiego chyba się wybiorę spróbować tej pizzy ;)
Ja chyba też
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: łodyniec »

Najbardziej chce mi się śmiać z sformułowania " profesjonalnego, włoskiego pieca na drewno" ha ha ha :D To polskie piece czym są opalane .kamieniem ? Nie ma żadnego znaczenia jaki jest piec ,tylko i wyłącznie kunszt kucharza/pizzera ,a piec jest tylko uzupełnieniem jego pracy. Jak będzie .ujowy kucharz to choćby piec był nawet z Watykanu od samego papieża ,to sam nic nie upiecze.

Z tymi składnikami to też bajka... włoskie sosy? A niby czym się różnią od naszych ,lub od zrobionych samemu (pewnie większą zawartością eeeee).

Kolejny punkcikiem jest oliwa.Rzeczą wiadomą ,że w Polsce się jej nie produkuje ,bo niby z czego... w każdej pizzeri oliwa jest zagraniczna (czyli oczywiście lepsza idąc tokiem myślenia użytkownika maniek).

Sprawa serów też jest dość zabawna , włoskie sery.... i co z tego ,że może i włoskie ,skoro z najniższej półki i pewnie jak większość tanizn ,wyrób seropodobny ,który można łatwo zabić innym smakiem ,np. ziołami,przyprawami, większość włoskich pizzeri na tym leci.

ps. czym się różni "specjalna włoska mąka" od naszej polskiej prosto z młyna ?
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: marzenka24 »

Łodyniec - mozę właśnie tym wszystkim ta pizza się różni, że są to właśnie włoskie a nie polskie składniki. To tak jak porównywać 2 keczupy do siebie - jeden i drugi ma całkiem inny smak ;)

A jak już tu zawitałam, to powiem, że byłam i spróbowałam.
I powiem, że największymi atutami pizzy jest sos i ciasto - dla mnie bomba.
Co do szynki miałabym trochę obiekcji, no i parmezanu było tyle co kot napłakał, jednak generalnie pizza jest na plus :) pewnie jeszcze kiedyś się wybiorę :)
całkiem przyjemne miejsce, niezatłoczone, ale kurde zasłony dla mnie nie do przyjęcia - to taka moja uwaga, jeśli chodzi o względy estetyczne, choć każdy ma inny gust ;)
zuzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 października 2013, 07:55

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: zuzak »

A ja polecam pizzerie AZYL w Niegłowicach. Pizza pyszna wyjątkowo pyszne ciasto ktore jest cienkie ale nie ugina sie pod naciskiem naprawde duzej ilosci skladnikow. a najwazniejsze jest to ze skladniki sa swieze i wszystko robione na bieząco. naprawde szczerze polecam bo warto!! moim zdaniem najlepsza pizza w Jasle :super:
uklejka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 lutego 2015, 19:10

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: uklejka »

Najlepsza to jest włoska, na bardzo cieniutkim cieście.
bajbuch
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 marca 2015, 21:38

Re: Najlepsza pizzeria w mieście.

Post autor: bajbuch »

Każdemu smakuje co innego, jedni lubią grube ciasto, inni cienkie, jedno sosy inni bez. Mi akurat smakuje pizza w Faraonie, oraz ta w Antice w Dębowcu. ale wiadomo o gustach trudno dyskutować :)
ODPOWIEDZ