wesele w Artis Moderówka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
wesele2015
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2015, 17:36

wesele w Artis Moderówka

Post autor: wesele2015 »

organizował ktoś lub był ostatnio Gościem na weselu w pawilonie namiotowym? jak ogólne wrażenie? jedzenie? akustyka? wystrój?
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: jarkor2013 »

Byłam na kilku weselach w pawilonie namiotowym, swoje też tam organizowałam, jestem bardzo zadowolona. W sam raz na duże i mniejsze wesela, dużo miejsca, dobra akustyka, fajny klimat, jedzenie bardzo dobre, bogate i wykwintne jedzenie. Wystrój neutralny, prosty, ale elegancki, dla wymagających możliwość własnej dekoracji. W lecie przy upałach bardzo gorąco, przy chłodniejszych dniach gazowe dogrzewanie.
wesele2015
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2015, 17:36

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: wesele2015 »

dzięki za odp... organizujemy tam własne wesele bo bardzo nam się spodobało miejsce ale nigdy nie byliśmy tam na weselu dlatego mamy trochę obaw czy wszystko będzie ok :)
wojak
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 4 marca 2015, 22:50

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: wojak »

Proszę się nie obawiać, byłem ostatnio na weselu w tym namiocie i tak szczerze to za bardzo nie było się do czego przyczepić.
jaslanka1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 października 2014, 19:14

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: jaslanka1990 »

jak najbardziej polecam, obsluga i jedzenie na najwyzszym poziomie;)
malren1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2014, 18:36

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: malren1 »

Polecam. W zasadzie nie ma słabych stron.Wszystko raczej ok
wesele2015
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2015, 17:36

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: wesele2015 »

dzięki wszystkim za opinie... dobrze posłuchać samych pozytywów :) mam nadzieje że wszystko będzie ok :)
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: MartaMarija »

Mam pytanie czy ktos z was był w artis Moderówka na weselu w pawilonie ogrodowym- namiocie- kiedy była pogoda taka jak teraz za oknem...czyli ok 10 c deszcz wiatr...dało sie wytrzymac i dobrze bawic? prosze o opinie
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: Jaslanin2010 »

W chłodniejsze dni, takie jak dzis pawilon jest ogrzewany. :)
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: daro326 »

to ogrzewanie nic nie daje, jesli obsluga skapi i wlacza nagrzewanie o godzinie 12 w dniu slubu to moim zdaniem to przesada. wiecej niz 5l ropy nagrzewnica nie spali ale trzeba na czyms oszczedzac :cisza:
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: wesele w Artis Moderówka

Post autor: MartaMarija »

az tak źle?...byles na tym weselu co zaczał przez chwile padac snieg za oknem? naprawde tak skąpią na ogrzewaniu? a jak z łazienkami? ogrzewane były jakos z kaloryferów czy zupelnie nic? nie mozna tego w umowie zawrzec jakos? no to jestem szczerze przerazona..:( wszyscy maja takie złe doswiadczenia jesli chodzi o brzydka pogode?
ODPOWIEDZ