Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Charlie_P »

Emigrant Ty chyba po nocach nie śpisz dlatego, ze pani Elwira jest zastepca. To obsesja, polecam terapeute. Nie mam żadnego problemu z tym że ona jest zastępcą. Jeżeli tak Cię to boli, to zbierz podpisy pod petycją o zmianę zastępcy :D
promoomo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 lutego 2015, 01:41

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: promoomo »

Bardzo dobrze, że została zastępcą. Oby jak najwięcej nowych twarzy, ludzi pełnych energii, chcących coś robić a nie jak inni ograniczający się do narzekania na forum i pisania głupot. Pani Elwiro proszę się takimi ludzmi nie przejmować tylko robić swoje :D
milunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2 września 2014, 21:54

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: milunia »

W Jaśle to wszyscy chorują na zazdrość władzy dlaczego to on a nie ja typowa zawiść i zazdrość.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam rozumieć przekleństwo tej ziemi..... Ciemnogród to chyba zbyt delikatne określenie.....robi się z was idiotów a wy jeszcze się z tego cieszycie.....wybieracie ludzi, którzy kpią z was w żywe oczy a jak ktoś próbuje wam to uświadomić to jest od razu wyzywany od zawistników i psycholi.....i wcale nie dziwota, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie ucieka stąd w popłochu jak widzi TAKIE ZMIANY....

Szkoda, że nie ma już z nami juve_fana, jedynego chyba pisiora, który z tym burmistrzem wiązał jakieś nadzieje na nową jakość rządów w tym łez padole, choć po przyjęciu podwyżki przez burmistrza w pierwszym tygodniu panowania chyba ją stracił bo przestał już pisać na swoim blogu.....

Wcale mi was nie żal bo sami jesteście sobie winni, a potem wylewacie tu swoje żale jak to w Jaśle nic się nie dzieje i miasto umiera tylko sami nie znajdujecie w tym swojej milczącej zgody....

TAK DLA ZMIAN, ale NIE TAKICH !!!!




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, w naszych sercach na zawsze....
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Jozin pisze:jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam rozumieć przekleństwo tej ziemi..... Ciemnogród to chyba zbyt delikatne określenie.....robi się z was idiotów a wy jeszcze się z tego cieszycie.....wybieracie ludzi, którzy kpią z was w żywe oczy a jak ktoś próbuje wam to uświadomić to jest od razu wyzywany od zawistników i psycholi.....i wcale nie dziwota, że każdy kto ma odrobinę oleju w głowie ucieka stąd w popłochu jak widzi TAKIE ZMIANY....

Szkoda, że nie ma już z nami juve_fana, jedynego chyba pisiora, który z tym burmistrzem wiązał jakieś nadzieje na nową jakość rządów w tym łez padole, choć po przyjęciu podwyżki przez burmistrza w pierwszym tygodniu panowania chyba ją stracił bo przestał już pisać na swoim blogu.....

Wcale mi was nie żal bo sami jesteście sobie winni, a potem wylewacie tu swoje żale jak to w Jaśle nic się nie dzieje i miasto umiera tylko sami nie znajdujecie w tym swojej milczącej zgody....

TAK DLA ZMIAN, ale NIE TAKICH !!!!




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, w naszych sercach na zawsze....


Trudno mi się z Tobą nie zgodzić a wręcz powiem że zgadzam się w zupełności.
Po wcześniejszych postach jasne i proste jest to co nazwałeś "łez padołem" i gdzieś tam widziałem "ciemnogród" ;) Ludziska nie rozumieją co to jest Osoba Publiczna i tego ze wykształcenie takiej osoby oraz kariera zawodowa to nie "żadne załatwianie prywatnych porachunków", tylko COŚ o czym można a nawet POWINNO się mówić i dyskutować :wstyd: Własnie ta, jak to nazwałeś "milcząca zgoda" to trafne określenie dla powyższych komentarzy. Biedni dają się zafascynować kolorowym (bardzo zniekształcającym rzeczywisty wizerunek) obrazkom i hasłom, które zawierają niedomówienie oznaczające tylko i wyłącznie zmianę "przy korycie" ale czy na lepsze? Chyba tym, którzy mają pojęcie o rzeczywistości takie bzdurne TAK DLA ZMIAN umysłu nie uszkodziło. "Nowe twarze" są potrzebne, oczywiście ale nie takie 'podrasowane", które pod kolorem ukrywają najzwyklejszą 'bylejakość i tandetę".
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i dobrze jest je wypowiadać w swoim imieniu ale jak powyższe teksty wskazują, takiemu poziomowi nauki i kultury obecnie odpowiadająca za nie Osoba w zupełności wystarczy, gdyż równa poziomem z nimi :wstyd: Szkoda że Jasło nie chce iść do przodu jak inne miasta a wystarcza mu miernota i taplanie się w błotku, bo to takie zabawne ... :wstyd:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: T135 »

To jak Wy we dwóch jestescie tacy poruszeni tym że Musiałowicz zastępuje burmistrza, to idzcie na najbliższą sesje rady miasta i podzielcie sie swoimi spostrzezeniami z imienia i nazwiska, zamiast wylewac żale na forum. Na forum mozna wszystko, moge powiedzieć ze jestem kobieta, a jestem mezczyzna, mozna napisac wszystko o wszystkim. Zazwyczaj Ci najbardziej aktywni w wirtualnym swiecie, najmniej robia w realnym. Najlepiej dużo mówić , mało robić. A najwięcej zawsze do powiedzenia mają Ci, ktorzy nie robią NIC dla Jasła prócz narzekania.a jak Wam sie tak w tym ciemnogrodzie nie podoba, to po kiego ch.. tu mieszkacie.. Nie podoba Wam sie coś, to zróbcie cos zeby to zmienić. Tym że pierdniesz parę bezwartościowych zdań na forum, nic w Jaśle nie zmienisz. Róznica miedzy Wami a Pania Musialowicz jest taka, ze zyje w realnym swiecie, a nie wirtualnym jak Jozin czy Emigrant.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

T135 pisze:To jak Wy we dwóch jestescie tacy poruszeni tym że Musiałowicz zastępuje burmistrza, to idzcie na najbliższą sesje rady miasta i podzielcie sie swoimi spostrzezeniami z imienia i nazwiska, zamiast wylewac żale na forum. Na forum mozna wszystko, moge powiedzieć ze jestem kobieta, a jestem mezczyzna, mozna napisac wszystko o wszystkim. Zazwyczaj Ci najbardziej aktywni w wirtualnym swiecie, najmniej robia w realnym. Najlepiej dużo mówić , mało robić. A najwięcej zawsze do powiedzenia mają Ci, ktorzy nie robią NIC dla Jasła prócz narzekania.a jak Wam sie tak w tym ciemnogrodzie nie podoba, to po kiego ch.. tu mieszkacie.. Nie podoba Wam sie coś, to zróbcie cos zeby to zmienić. Tym że pierdniesz parę bezwartościowych zdań na forum, nic w Jaśle nie zmienisz. Róznica miedzy Wami a Pania Musialowicz jest taka, ze zyje w realnym swiecie, a nie wirtualnym jak Jozin czy Emigrant.
Ale się zgadałeś na tym forum :hyhy: i tyle mocnych argumentów, wartościowych zdań :rotfl: Podziwiam :hyhy: Tacy jak ty wnoszą wiele do dyskusji " w realnym świecie" ... i nie pierdnąłeś ani jednego bezwartościowego zdania :szok: Taki "gość" to może nazwać się "dumnym jaślaninem" :rotfl:
Cieszę się że ktoś taki jak ty zabrał głos w temacie, zawarłeś w swojej wypowiedzi wiele treści potwierdzających że tacy jak ty wiele dobrego dla Jasła mogą zdziałać :orany:
gabi82
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 czerwca 2006, 16:48
Lokalizacja: Jasło

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gabi82 »

Ale temacik uhuhu :P Jest co przeżywać. Mnie tam Elwiry osoba nie przeszkadza. Wykształcenie to pojęcie względne, nie wiem skąd wy macie takie info ze 10 lat zbierała się do obrony magistra, nudzi wam się? Różnie w życiu bywa, czasem się nie składa i odkłada sie rożne sprawy na później. Czy to, ze broniła mgra po 10 latach oznacza, ze nie powinna być z-ca Burmistrza? Chyba doskonale wiadomo, ze wykształcenie nie idzie w parze z inteligencja. Gdyby nie była w stanie ogarnąć tego stanowiska to Pabian nie powołałby jej, widocznie uznał ze nadaje sie do tej pracy. Co do hasła "tak dla zmian", to maja jeszcze kilka lat żeby to wypełnić, a wy już po trzech miesiącach oczekujecie Bóg wie czego... Poza tym nie liczcie na to, ze nagle Burmistrz z Wice stworzą 3 tysiące miejsc pracy, bo niby jak? Musieliby ściągnąć do Jasła inwestorów, którzy chcieliby budować tu swoje zakłady produkcyjne, a to nie takie proste. Tak czy siak mnie sie podoba to, że mamy nowe twarze w UM i życze Elwirze powodzenia, żeby tym wszystkim, którzy kopia pod nią dołki i oczerniają utarła nosa swoimi sukcesami ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

O! i kolejna co jak jej się napluje na facjatę to powie, że deszcz pada :hyhy: nie trzeba było długo czekać.....
Wykształcenie to pojęcie względne jeśli jesteś rocznik 82 to wiem o co kamman.....pewnie na dodatek jesteś bezrobotna skoro nie interesuje cię na co idą twoje podatki.....
Jasło z takimi mieszkańcami skazane jest na samozagladę, niestety.....
malren1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2014, 18:36

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: malren1 »

No wreszcie jakiś radośniejszy i optymistyczny ton w wypowiedziach.Popieram cię, Gabi.Nie jestem ani za Elwirą ani przeciw.Wogóle jestem poza układami i opcjami politycznymi.Ale nie rozumiem skąd tyle zawiści, nienawisci i krytyki. Czytam te wpisy i mam wrażenie,że nic nikogo nie cieszy,nigdzie nie ma żadnych plusów,nikt nie jest w porządku ani odpowiedni na żadne stanowisko. Kto by nie był burmistrzem czy zastępcą-każdy jest FEE ;) To kogo byście chcieli?? Obecny burmistrz i jego zastępczyni jeszcze dobrze nie usiedli na swoich stołkach a już ich hejtujecie.Może okażcie trochę życzliwości.Może trochę zaufania. Może coś im się uda. Ale jak tu pracować w takiej nieprzychylnej atmosferze.Nie pomagacie swoja krytyką nikomu bo ta krytyka nie jest konstruktywna tylko zawistna.Otrzyjcie jad z kącikow ust. Sypnijcie jakimś dobrym słowem-nie wierzę że nic ale to nic nie znajdziecie pozytywnego.Ja i tak podziwiam i Elwirę,że była na tyle odważna i wyszła przed szereg na pożarcie wszelkich"papug".Nie każdego na taki krok stać.Łatwiej stać za dziwnym loginem i krytytkować. No ! To teraz czekam na hejty pod moim adresem i mimo tego pozdrawiam wszystkich pesymistów i krytykantów życząc miłego wieczoru :)
Zubrówka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 2 lutego 2014, 18:33

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Zubrówka »

wszystko co piszecie nie ma znaczenia! Niech coś w końcu załatwią coś dla Jasła! !!
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Zubrówka pisze:wszystko co piszecie nie ma znaczenia! Niech coś w końcu załatwią coś dla Jasła! !!
Przecież nie obiecywali, że zrobią cokolwiek dla Jasła. Musiałowicz obiecywała zmiany i sobie zmieniła, Pabian miał słuchać ludzi i pewnie jakichś słucha (senatora,posła czy marszałka), więc czego oczekujesz ?????
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: T135 »

Emigrant nie mowie ze ja cos robie dla Jasla, tym bardziej tym ze cos napisze na forum hahah, jezeli myslisz ze ty plotkując o kims, podajac jego nazwisko o swojego nie - zmienisz cos na lepsze, to sie mylisz. Chcesz cos zrobic, powiedziec ze Musialowicz sie nie nadaje... idz na.sesje rady miasta i podziel sie sugestiami, moze ktos Cie poprze. Tutaj to zdziałasz.. ho ho :D
PS. Ciekawe jakbys gadal, jak ona by zostala burmistrzem z ramienia PO, wychwalalbys jaka to wspaniala hahah, jak marionetki..
m-mmr
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:10

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: m-mmr »

Jezeli chcecie Jozin i Emigrant to zalatwie Wam spotkanie na kawe z Pania Elwira, zebyscie mogli podyskutowac z nia. Jezeli tutaj potraficie tak ochoczo pisac o niej to co stoi na przeszkodzie sie z nia spotkac? Pisze powaznie. Czy braknie odwagi i jestescie tylko internetowymi trolami ktorym nic nie dogodzi?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: dragoness »

m-mmr pisze:Jezeli chcecie Jozin i Emigrant to zalatwie Wam spotkanie na kawe z Pania Elwira, zebyscie mogli podyskutowac z nia. Jezeli tutaj potraficie tak ochoczo pisac o niej to co stoi na przeszkodzie sie z nia spotkac? Pisze powaznie. Czy braknie odwagi i jestescie tylko internetowymi trolami ktorym nic nie dogodzi?
Widzę, że "spotkanie na kawie" wypływa po raz kolejny. :rotfl: Nie interesuje mnie ile lat zajęło pani wice zdobycie wykształcenia, bo życie różnie się plecie. Ja tylko ponownie i nieustająco pragne poznać przebieg jej ścieżki zawodowej. Od początku, a nie cztery lata wstecz. Pytałam o to w kampanii wyborczej, nieanonimowo, spotkałam się z przedziwną tajemniczością, a docelowo z agresją ze strony, podobnych jak tutaj, "rycerzy". Zaproszenia "na kawkę" też przerabiałam. Wiadomo, że ta posada to nagroda za poparcie, podobnie jak większość posad w UM, ale lekceważenie wyborców to już inna sprawa. Chociaż jest to charakterystyczne dla większości wybrańców; Murzyn zrobił swoje, więc niech sp.....ada.
ODPOWIEDZ