Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Kontakt:

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Charlie_P » 7 marca 2015, 20:50

Jak dla mnie to mogla byc nawet sprzataczka, zadna praca nie hanbi. Zobaczcie moze na Ewe Kopacz z Waszego umilowanego PO, jezeli juz tak lubicie w przeszlosc zagladac. Nalezala do prorosyjskiego ZSL... kpina i tyle, taki obraz rządu... Pani Elwirze trzeba dac czas, mam to gdzies co robila wczesniej, jezeli moze cos zrobic dla Jasla, to niech zrobi. Nie jestem zadnym PiS owcem itd, ale to cale g****o PO powinno zniknac z planety, banda klamców i złodziei, ktorzy sie dorwali do koryta. Ale jeszcze kilka miesiecy i sie ich od koryta odsunie.

narodowy
Weteran
Weteran

Post autor: narodowy » 7 marca 2015, 21:08

Charlie_P pisze:Jak dla mnie to mogla byc nawet sprzataczka, zadna praca nie hanbi. Zobaczcie moze na Ewe Kopacz z Waszego umilowanego PO, jezeli juz tak lubicie w przeszlosc zagladac. Nalezala do prorosyjskiego ZSL... kpina i tyle, taki obraz rządu... Pani Elwirze trzeba dac czas, mam to gdzies co robila wczesniej, jezeli moze cos zrobic dla Jasla, to niech zrobi. Nie jestem zadnym PiS owcem itd, ale to cale g****o PO powinno zniknac z planety, banda klamców i złodziei, ktorzy sie dorwali do koryta. Ale jeszcze kilka miesiecy i sie ich od koryta odsunie.
popieram, niestety odsunięcie ich od koryta nie będzie takie proste :)

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 21:25

m-mmr pisze:Jezeli chcecie Jozin i Emigrant to zalatwie Wam spotkanie na kawe z Pania Elwira, zebyscie mogli podyskutowac z nia. Jezeli tutaj potraficie tak ochoczo pisac o niej to co stoi na przeszkodzie sie z nia spotkac? Pisze powaznie. Czy braknie odwagi i jestescie tylko internetowymi trolami ktorym nic nie dogodzi?
A o czym mielibyśmy z nią rozmawiać ? O "podbojach" ??? A może o sprzedawaniu kwiatków czy skarpetek ??? Bo o sprzedaży lodówek to raczej nie będzie miała pojęcia :hyhy:
A, kawy niestety nie pijam...

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 21:27

Charlie_P pisze:Jak dla mnie to mogla byc nawet sprzataczka, zadna praca nie hanbi. Zobaczcie moze na Ewe Kopacz z Waszego umilowanego PO, jezeli juz tak lubicie w przeszlosc zagladac. Nalezala do prorosyjskiego ZSL... kpina i tyle, taki obraz rządu... Pani Elwirze trzeba dac czas, mam to gdzies co robila wczesniej, jezeli moze cos zrobic dla Jasla, to niech zrobi. Nie jestem zadnym PiS owcem itd, ale to cale g****o PO powinno zniknac z planety, banda klamców i złodziei, ktorzy sie dorwali do koryta. Ale jeszcze kilka miesiecy i sie ich od koryta odsunie.
Ciekaw jestem, czy gdyby wygrała wybory to też bys tak mówił, miłośniku chłopców w rurkach :)))

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 21:30

narodowy pisze:
Taaaaaaaa,chcecie ich odsunąć by samemu się przysunąć bo nic tak nie przyciąga jak koryto, co nie ? :hyhy:
Podpowiem Wam fajne hasełko: "Teraz Kurna My "!!!!

emigrant77
Guru
Guru

Post autor: emigrant77 » 7 marca 2015, 21:32

Jednak dyskusja nabiera rumieńców :hyhy: Dla wyjaśnienia Pani Musiałowicz-Czech jest Osoba Publiczna i dlatego używam jej nazwiska oraz podaję znane fakty gdyż takie jest prawo (gdyby to była Irena Iksińska to sprawa wyglądałaby tak samo) i nie jest to plotkowanie ani oczernianie w żadnym wypadku. Ja jestem zwykłym jak to niektórzy określają "zmywakowym", moje personalia nie mają znaczenia a mam prawo do dyskusji na ten temat. Jeśli ktoś uważa że jest to zbyteczny temat to można go zwyczajnie zignorować. :hyhy: Gdyby Pani Musiałowicz-Czech pracowała w Prywatnej Firmie Pana Pabiana to temat by nie istniał. Na spotkanie przy kawie z Panią Burmistrz nie mam w najbliższym czasie szans i możliwości a tak ogólnie to nie mam ochoty :hyhy: wiec za pośrednictwo dziękuję, nie skorzystam :) Dyskusja na forum to chyba nic złego, przecież chyba wszyscy chcą dla Jasła jak najlepiej więc o konkretnych osobach podyskutować można a nawet trzeba ;) Ja swojego zdania nie zmienię, chyba że ktoś poda konkretny argument przekonujący mnie do tego że to jest dla Jasła najlepszy możliwy wybór. Dla mnie wykształcenie związane z turystyką o czym świadczy Praca Magisterska Pani Burmistrz "Wiedeń jako Europejskie centrum kultury i turystyki" jest kompletnie nieprzydatne w funkcjonowaniu zarządzaniem ok. 40-tysięcznym miastem. moim zdaniem również doświadczenie zawodowe 9 lat pracy i żadnego stanowiska, które ma coś wspólnego z kierowaniem zespołem ludzi, realizowaniem projektów finansowych itd. nie jest dla mnie przekonywujące w tej kwestii. Z tego co wiadomo to Pani Burmistrz jeśli chodzi o "kierowanie" może podać jedynie -"samochodem" a to chyba nie jest chyba decydujący atut przy takim stanowisku :hyhy: Może o jakiś "osiągnięciach i sukcesach zawodowych" nie wiem i dlatego jestem w błędzie (ale to wina Pani Burmistrz ze się nie pochwali publicznie :) ) To że "ktoś chce" to zbyt mało według mnie do pracy na takim stanowisku. Zastępca Burmistrza odpowiadający za oświatę, kulturę i sport oraz realizację budżetu w tym temacie to nie jest program "Mam marzenie" lecz miejsce pracy dla człowieka mogącego potwierdzić osiągnięciami zawodowymi swoją kompetencję do pełnienia tej funkcji. Czekam na jakieś konkrety wyprowadzające mnie z błędu oraz podanie "tych sukcesów, które Pani Burmistrz" w przeszłości odniosła. Jak się o konkretach dowiem to pewnie i moje zdanie będzie mogło być inne. :niepewny:

narodowy
Weteran
Weteran

Post autor: narodowy » 7 marca 2015, 21:54

Jozin pisze:
narodowy pisze:
Taaaaaaaa,chcecie ich odsunąć by samemu się przysunąć bo nic tak nie przyciąga jak koryto, co nie ? :hyhy:
Podpowiem Wam fajne hasełko: "Teraz Kurna My "!!!!
Albo jesteś ich zwolennikiem :) albo tępym frajerem, który narzeka na wszystko a nie chce nic zmienić.

T135
VIP
VIP

Post autor: T135 » 7 marca 2015, 23:11

emigrant77 pisze:Dla mnie wykształcenie związane z turystyką o czym świadczy Praca Magisterska Pani Burmistrz "Wiedeń jako Europejskie centrum kultury i turystyki" jest kompletnie nieprzydatne w funkcjonowaniu zarządzaniem ok. 40-tysięcznym miastem. moim zdaniem również doświadczenie zawodowe 9 lat pracy i żadnego stanowiska, które ma coś wspólnego z kierowaniem zespołem ludzi, realizowaniem projektów finansowych itd. nie jest dla mnie przekonywujące w tej kwestii. Z tego co wiadomo to Pani Burmistrz jeśli chodzi o "kierowanie" może podać jedynie -"samochodem" a to chyba nie jest chyba decydujący atut przy takim stanowisku
To świetnie, że ta kobieta nie boi się wyzwań i skacze od razu na głęboką wodę, takich ludzi nam potrzeba!

Po drugie jak już tak mówisz o wykształceniu, to premier Ewa Kopacz z wykształcenia lekarz, też nie miała żadnego wykształcenia w kierunku zarządzania, a jest premierem, nie wspomnę o tym, że należała do ZSL, ma korzenie komunistyczne, a teraz jest premierem "wolnego kraju" hańba. Bronisław Komorowski - z wykształcenia historyk - jest premierem. Lech Wałęsa - elektryk, był prezydentem. Barack Obama - przyznał, że w czasach młodości nadużywał alkoholu, spożywał marihuanę i kokainę - jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dlatego, fakt kierunku wykształcenia, pochodzenie, błędy młodości i inne sprawy mają większego znaczenia w polityce. Tak jak wcześniej było napisane, WYKSZTAŁCENIE NIE ZAWSZE IDZIE W PARZE Z INTELIGENCJĄ. I znam mnóstwo osób po tzw. "zawodówce" którzy mają o wiele więcej rozumu niż nie jeden magister :) Myślę, że gdyby w polityce zasiadali prości ludzie, którzy mają pojęcie o życiu, to ten kraj byłby o wiele lepszy niż teraz, gdzie banda darmozjadów rządzi krajem, bo od dziecka mieli wszystko czego sobie zażyczyli i tak są nauczeni, że im się należy, myślą tylko o swojej d****.
Ten komu żal d*** ściska dlatego, że Musiałowicz jest zastępcą, niech się z tym pogodzi. Nie jestem ani za nią, ani przeciw, ale ciesze się, że odeszła z komunistycznego PO (bo przecież lider PO należała do komunistycznej partii). I trzymam kciuki za to żeby coś zrobiła dla tego miasta. Krytykować lub nie - będzie można po zakończeniu kadencji...

Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: Charlie_P » 7 marca 2015, 23:19

emigrant widzisz miałeś okazję na kawę i co? CYKOR się włączył?
Tak to jest, że cwaniactwo w internecie a w realiach nie ma szans, żeby słówko pisnął. Gdybyś spotkał Panią Musiałowicz na ulicy, to byś się uśmiechnął i miłego dnia pożyczył :) A bałbyś się cokolwiek powiedzieć z tych rzeczy, które tu wypisujesz.
Jak można kogoś krytykować, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji się wykazać nawet? Zarzucasz jej że nie ma wykształcenia politycznego? Doświadczenia? Każdy kiedyś tego doświadczenia gdzieś musi nabyć, przeglądnij sobie wykształcenie Czarneckiego, Kmiecika, Kurowskiej i innych, jakie to mieli wcześniej stanowiska itd - każdy musi kiedyś zacząć ;) To, że np. ktoś chce być prezydentem, burmistrzem oznacza, że wcześniej musi być sołtysem, potem wójtem, itd? Hahah. Poczytaj sobie jakie są warunki do pełnienia danego stanowiska a potem stawiaj jakieś zarzuty. W rządzeniu nie liczy się samo wykształcenie, lecz charakter.

Zarzucasz jakieś kolesiostwo itd. a przypomnij sobie o afaerze jak były starosta Adam K. z PO załatwił posadę swojej żonce w szkole. To było cacy, tak??

PO to jest jeden wielki chwast, który trzeba wytępić!

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 23:27

Charlie_P pisze:. W rządzeniu nie liczy się samo wykształcenie, lecz charakter.
:padam: yebłem, odpadam, dobranoc.

emigrant77
Guru
Guru

Post autor: emigrant77 » 7 marca 2015, 23:30

Mnie jest żal ale Jasła i wolę poddać krytyce i zadać pytanie przed a nie po :niepewny:
Zapowiadane były ZMIANY i ja jestem nimi zawiedziony bo liczyłem że będą one "na plus" dla Jasła a nie dobrze płatnym stażem za publiczne pieniądze dla osoby "mającej wizje i marzenia" i zero doświadczenia. Skoro Jasło stać na takie eksperymenty to trudno się dziwić ze pozostają w nim tylko "mający złudzenia i liczący na cud".

A z tym "charakterem" to faktycznie jaja :rotfl: a nie zdrowe, logiczne myślenie :padam:

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 23:33

Jedno krótkie pytanko : co Pani Musiałowicz wie o oświacie oprócz tego, że można studiować 10 lat ?

Ludzie, zrozumcie jedno do jasnej cholery, że żeby czymś zarządzać to trzeba mieć jakieś podstawy a nie tylko pobożne życzenia !!!
No chyba, że dla was wciąż jest aktualna maksyma że nie matura lecz chęć szczera itd.....

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 7 marca 2015, 23:44

Taaak... To cud prawdziwy uratował Jasło przed tą tragedią, jaką byłby wybór pani Elwiry Musiałowicz-Czech na burmistrza! Mógłby mi ktoś przypomnieć, jaka to partia wystawiła kandydaturę pani Elwiry na to stanowisko?

T135
VIP
VIP

Post autor: T135 » 7 marca 2015, 23:45

Jozin padła propozycja żebyście się z nią spotkali, więc jaki problem? Wytłumaczy Ci co wie. Nie rozmawiając z nią, skąd możesz wiedzieć i oceniać hm??
PS. podaj kandydata na jej miejsce, który według Ciebie byłby idealny.

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 7 marca 2015, 23:55

Sun Tzu pisze:Taaak... To cud prawdziwy uratował Jasło przed tą tragedią, jaką byłby wybór pani Elwiry Musiałowicz-Czech na burmistrza! Mógłby mi ktoś przypomnieć, jaka to partia wystawiła kandydaturę pani Elwiry na to stanowisko?
A żebyś wiedział, że taki burmistrz to byłaby POrażka....... Ani przez chwilę nie traktowałem jej POważnie....to było coś w rodzaju tego performance'u z Magdaleną Ogórek obecnie :hyhy:
Do dzisiaj zachodzę się w głowę co Kmiecik miał na myśli wystawiając taka kandydaturę.....

ODPOWIEDZ