Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:I właśnie przez takie partyjne gierki miasto na tym traci....
Zakaz partyjniactwa na szczeblu samorządowym mógłby pomóc... niestety to niewykonalne.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:
Jozin pisze:I właśnie przez takie partyjne gierki miasto na tym traci....
Zakaz partyjniactwa na szczeblu samorządowym mógłby pomóc... niestety to niewykonalne.
Zgadzam się z Tobą. Tylko w kampanii wyborczej można było słyszeć głosy ze nie jest ważna przynależność partyjna a patrzmy konkretnie na osobę. Jak w tym przypadku uargumentować decyzję Pana Pabiana o powołaniu Pani Musiałowicz-Czech? Czym???? :mur: Ja nie doszukałem się nigdzie rozsądnego wyjaśnienia :( Może o czymś nie wiem? Ale jak dotychczas nikt takiego argumentu nie podał!!! Czyli w Jaśle wystarczy umiejętnie wcisnąć KIT i mamy ciepła posadkę? :rozpacz:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: dragoness »

To są właśnie te "układy" o których pisze @gara.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:To są właśnie te "układy" o których pisze @gara.
Przecież on biernie ich broni, gdy za każdym razem jak ktokolwiek zaatakuje aktualną ekipę w tym temacie, argumentując, że "poprzednicy też tak robili".... :hyhy:
Ostatnio zmieniony 8 marca 2015, 12:33 przez Jozin, łącznie zmieniany 1 raz.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:To są właśnie te "układy" o których pisze @gara.
Jak wcześnie napisałaś "Co do "układów", mniej lub bardziej korzystnych wychodzi na to, że rasowy polityk musi mieć naturę dziwki, która idzie z lepiej płacącym" - czy to własnie, któraś z tych osób "od uścisku dłoni" nie mówiła o tym "patrzeniu na osobę a nie przynależność partyjną" ? I co, jest tak jak właśnie napisałaś :szok: A jeśli wspominasz o tym sklepie, to czy 10 lat studiowania i 9 lat doświadczenia zawodowego wraz ze sławetnym "doradcą wojewody" :rotfl: to jest imponujące CV (którego nigdzie zobaczyć nie można w dobie wszechobecnego internetu - to świadczy o lekceważącym stosunku do mieszkańców Jasła, bo kawę czy herbatę to pije się ze znajomymi :hyhy: )
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Mieliśmy układ PSL za Czerneckiego, teraz mamy układ PiS. Za cztery lata dowiemy się kto ściągnął do Jasła więcej kasy. Tyle w temacie.
Najzabawniejszy jest Jozin, który chce "efektów" po 3 miesiącach rządów, a przez cztery poprzednie lata siedział cicho, bo ma kumpli w postaci Dyzia. Hipokryzja wylewa się uszami. Ile postów poświęciłeś słabemu jak sik pająka Andrzejowi w latach 2010-2014?

Jeszcze jedno spostrzeżenie. Według Jozina wymagania powinien mieć tylko ktoś, kto jest z PiSu. Reszta może być nieudolna jak Czernecki i to jest w sumie normalne dla niego.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

A według mnie tu nie chodzi o PiS i PO tylko o to że sami jaślanie dalej pozwalają i sami decydują o "bylejakości" jasielskich "elit" rządzących :( . Jeśli w dalszym ciągu kolejne projekty, inwestycje będą "tworzyć i nadzorować" będą tacy doświadczeni zawodowo oraz wybitni specjaliści to ciekawe co przed Jasłem "otworzy swoje PODBOJE" ? :rotfl: Czarna Dziura ( z naciskiem na wszechobecną "czarność") :wstyd:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

gara pisze:Mieliśmy układ PSL za Czerneckiego, teraz mamy układ PiS. Za cztery lata dowiemy się kto ściągnął do Jasła więcej kasy. Tyle w temacie.
Najzabawniejszy jest Jozin, który chce "efektów" po 3 miesiącach rządów, a przez cztery poprzednie lata siedział cicho, bo ma kumpli w postaci Dyzia. Hipokryzja wylewa się uszami. Ile postów poświęciłeś słabemu jak sik pająka Andrzejowi w latach 2010-2014?

Jeszcze jedno spostrzeżenie. Według Jozina wymagania powinien mieć tylko ktoś, kto jest z PiSu. Reszta może być nieudolna jak Czernecki i to jest w sumie normalne dla niego.
A nie mówiłem - ciągle tylko "bo oni tez tak robili"....i to ma być korfinista......

napiszę ci to wielkimi literami choć zapewne i tak nie zrozumiesz : KORWINISTA PATRZY W PRZÓD A NIE CIĄGLE ZA SIEBIE,......ale żeby to zrozumieć trzeba najpierw pozbyć się pisizmu....

A co do wymagań to ktoś tu szedł do koryta z hasłem TAK DLA ZMIAN, więc i wymagania są nieco inne, no chyba, że to "swojak" i załatwi jakiś stołeczek....
Nie oczekuje, że to zrozumiesz :dobani:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Chcesz powiedzieć, że jako prawdziwy korwinista w latach panowania Andrzeja nie patrzyłeś nigdy w przód i stąd wynikało twoje milczenie. NAgle o patrzeniu w przód przypomniałeś sobie po jego klęsce?

Napisz wprost, że twoja "troska" o Jasło rozpoczęła się, kiedy Pabian został burmistrzem, bo nienawidzisz PiSu. Wcześniej z koryta żarli twoi kumple to i twoja troska jakoś uleciała:) Korwinisto zatroskany:)
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Wiesz jak to Jozin zabawnie wygląda... Przez 4 lata bałeś się otworzyć ryj, a nagle teraz udajesz wielkiego obywatela Jasła, który po 3 miesiącach rozlicza dokonania obecnego Burmistrza. Pajac jesteś i tyle:)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

gara pisze:Wiesz jak to Jozin zabawnie wygląda... Przez 4 lata bałeś się otworzyć ryj, a nagle teraz udajesz wielkiego obywatela Jasła, który po 3 miesiącach rozlicza dokonania obecnego Burmistrza. Pajac jesteś i tyle:)
I znowu to samo; bo oni, bo wy......
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Jozin pisze:
gara pisze:Wiesz jak to Jozin zabawnie wygląda... Przez 4 lata bałeś się otworzyć ryj, a nagle teraz udajesz wielkiego obywatela Jasła, który po 3 miesiącach rozlicza dokonania obecnego Burmistrza. Pajac jesteś i tyle:)
I znowu to samo; bo oni, bo wy......
A o Kurowskiej w czasie rządów Andrzeja to ile razy ryj darłeś hipokryto? :) Pogrążasz się...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

To co korycisto, teraz Wam się należy co ?
Z niecierpliwością czekam wieści, ile kosztowało wasze "poparcie" dla Pabiana....Nie będzie litości :hyhy:

Nigdy nie ukrywałem, że uważam pis za największe zło w tym kraju. I dalej tak uważam....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

I dlatego miałeś wyj... na los miasta przez ostatnie lata. Tylko dlatego by skanalizować swoją nienawiść. Fajnie.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Dobra, porównajmy dokonania jednych i drugich. Kategoria obciach.
Jaki wstyd przyniosły Jasłu rządy A.Cz. 2010-2015 ?
Bo jakim obciachem była kadencja Maryji K. to chyba każdy wie.....Afera z dębem Hitlera - lans w chińskiej TV, "ratowanie Bałtyku", motopielgrzymka z pełną fotorelacją, nikomu nie potrzebny deptak, wytrysk na rynku za 200 patoli .....pominąłem coś ?
A.Cz mam do zarzucenia bierność i stagnację - M.K. to co wymieniłem wyżej.

A, i jeszcze jedno - to Kurowska kupiła fotoradar z którym tak dzielnie "walczyliście".
A.Cz minus za niezlikwidowanie go....
ODPOWIEDZ