Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

A ja wolałbym porównać nie PRowskie pierdoły a to, ile kasy oboje do Jasła ściągnęli. Reszta mnie g... obchodzi.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

gara pisze:A ja wolałbym porównać nie PRowskie pierdoły a to, ile kasy oboje do Jasła ściągnęli. Reszta mnie g... obchodzi.
No to porównuj, chętnie "posłucham"......
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: dragoness »

Ale właściwie o co te kłótnie? I jak mamy porównać, skoro p. Czernecki rządził przez trzy kadencje, a p. Kurowska przez jedną? Bo po trzech miesiącach jakiekolwiek oceny są po prostu śmieszne. I w ogóle nie jesteśmy w temacie, ale to nie dziwi, bo temat niewygodny, odpowiedzi nie było, nie ma i nie bedzie. Prawdopodobnie.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Próbowałaś już pytać to wiesz....
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:Ale właściwie o co te kłótnie? I jak mamy porównać, skoro p. Czernecki rządził przez trzy kadencje, a p. Kurowska przez jedną? Bo po trzech miesiącach jakiekolwiek oceny są po prostu śmieszne. I w ogóle nie jesteśmy w temacie, ale to nie dziwi, bo temat niewygodny, odpowiedzi nie było, nie ma i nie bedzie. Prawdopodobnie.
Temat oraz pytania w nim zawarte związane są z Panią Burmistrz Musiałowicz-Czech a odpowiedzi z reguły w treści mają byłego Burmistrza Czerneckiego, to tak jak widać temat jest niewygody i o odpowiedzi przemawiające na korzyść w kwestii tej nominacji raczej tez nie będzie. Nieudolność, niekompetencja kolesiostwo i układy usprawiedliwiane są zawsze odpowiedziami "... a przecież ONI też tak robili". Tak można merytorycznie porozmawiać :( ze 'szczęśliwymi i optymistycznie nastawionymi" na temat hasła TAK DLA ZMIAN, które zniknęło po wyborach wraz ze stroną http://takdlazmian.pl/
oraz Elwira Musiałowicz-Czech - Polityk na Facebook. Mamy przykład wiarygodnej osoby :wstyd: Osoby, która w stosunku do siebie używa określenia OSOBA ZAUFANIA PUBLICZNEGO. Ja takim ludziom nie ufam i wiem że jest bardzo wiele takich osób.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

A tu dla przypomnienia link pokazujący jak naczelny i bez wątpienia najlepszy w całym powiecie pisowski spec od propagandy pociskał z kandydatki na Burmistrza....

http://tnij.org/s3rzpp8

Po nominacji na vice burmistrza nabrał jednak wody w usta, zapewne ze wstydu....


Adrian, brakuje nam tu Ciebie.....




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, w naszych sercach na zawsze...
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Jozin pisze:A tu dla przypomnienia link pokazujący jak naczelny i bez wątpienia najlepszy w całym powiecie pisowski spec od propagandy pociskał z kandydatki na Burmistrza....

http://tnij.org/s3rzpp8

Po nominacji na vice burmistrza nabrał jednak wody w usta, zapewne ze wstydu....


Adrian, brakuje nam tu Ciebie.....




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, w naszych sercach na zawsze...

... jeszcze wtedy nie wiedział jakie skutki może przynieść "uścisk dłoni na rynku" ... a teraz zapewne mu nie wypada :hyhy: ...
gabi82
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 czerwca 2006, 16:48
Lokalizacja: Jasło

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gabi82 »

Jozin pisze:O! i kolejna co jak jej się napluje na facjatę to powie, że deszcz pada :hyhy: nie trzeba było długo czekać.....
Wykształcenie to pojęcie względne jeśli jesteś rocznik 82 to wiem o co kamman.....pewnie na dodatek jesteś bezrobotna skoro nie interesuje cię na co idą twoje podatki.....
Jasło z takimi mieszkańcami skazane jest na samozagladę, niestety.....

Jozinku kochany co masz do rocznika 82? A ktory wspaniały rocznik Ty reprezentujesz? Tak sie składa, ze pracuje i nie mam na co narzekac. Moze wlasnie dlatego nie przelewam swojej frustracji na to forum....
gabi82
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 5 czerwca 2006, 16:48
Lokalizacja: Jasło

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gabi82 »

malren1 pisze:No wreszcie jakiś radośniejszy i optymistyczny ton w wypowiedziach.Popieram cię, Gabi.Nie jestem ani za Elwirą ani przeciw.Wogóle jestem poza układami i opcjami politycznymi.Ale nie rozumiem skąd tyle zawiści, nienawisci i krytyki. Czytam te wpisy i mam wrażenie,że nic nikogo nie cieszy,nigdzie nie ma żadnych plusów,nikt nie jest w porządku ani odpowiedni na żadne stanowisko. Kto by nie był burmistrzem czy zastępcą-każdy jest FEE ;) To kogo byście chcieli?? Obecny burmistrz i jego zastępczyni jeszcze dobrze nie usiedli na swoich stołkach a już ich hejtujecie.Może okażcie trochę życzliwości.Może trochę zaufania. Może coś im się uda. Ale jak tu pracować w takiej nieprzychylnej atmosferze.Nie pomagacie swoja krytyką nikomu bo ta krytyka nie jest konstruktywna tylko zawistna.Otrzyjcie jad z kącikow ust. Sypnijcie jakimś dobrym słowem-nie wierzę że nic ale to nic nie znajdziecie pozytywnego.Ja i tak podziwiam i Elwirę,że była na tyle odważna i wyszła przed szereg na pożarcie wszelkich"papug".Nie każdego na taki krok stać.Łatwiej stać za dziwnym loginem i krytytkować. No ! To teraz czekam na hejty pod moim adresem i mimo tego pozdrawiam wszystkich pesymistów i krytykantów życząc miłego wieczoru :)
Hehe, dzieki Marlen. Masz racje :) Ale tu sie wpisów narobiło od wczoraj musze 4 strony nadrobic ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

emigrant77 pisze:
Jozin pisze:A tu dla przypomnienia link pokazujący jak naczelny i bez wątpienia najlepszy w całym powiecie pisowski spec od propagandy pociskał z kandydatki na Burmistrza....

http://tnij.org/s3rzpp8

Po nominacji na vice burmistrza nabrał jednak wody w usta, zapewne ze wstydu....


Adrian, brakuje nam tu Ciebie.....




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juve_fan, w naszych sercach na zawsze...

... jeszcze wtedy nie wiedział jakie skutki może przynieść "uścisk dłoni na rynku" ... a teraz zapewne mu nie wypada :hyhy: ...
Adrian to bardzo inteligenty pisowiec i ta nominacja jest dla niego niejako policzkiem, zwłaszcza po tym wpisie...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Jozin pisze: Adrian to bardzo inteligenty pisowiec i ta nominacja jest dla niego niejako policzkiem, zwłaszcza po tym wpisie...
W jednym zdaniu inteligentny i pisowiec. Coś Ci się dzieje w głowę? Przecież według Ciebie wszyscy z PiSu to debile.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

gara pisze:
Jozin pisze: Adrian to bardzo inteligenty pisowiec i ta nominacja jest dla niego niejako policzkiem, zwłaszcza po tym wpisie...
W jednym zdaniu inteligentny i pisowiec. Coś Ci się dzieje w głowę? Przecież według Ciebie wszyscy z PiSu to debile.
I tu wychodzi z ciebie debil i ignorant. Potrafię docenić przeciwnika i wy wszyscy razem nie dorastacie Mu do pięt, pachołki...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Jozin pisze:
gara pisze:
Jozin pisze: Adrian to bardzo inteligenty pisowiec i ta nominacja jest dla niego niejako policzkiem, zwłaszcza po tym wpisie...
W jednym zdaniu inteligentny i pisowiec. Coś Ci się dzieje w głowę? Przecież według Ciebie wszyscy z PiSu to debile.
I tu wychodzi z ciebie debil i ignorant. Potrafię docenić przeciwnika i wy wszyscy razem nie dorastacie Mu do pięt, pachołki...
Ty jesteś wyrocznią;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Tam od razu wyrocznią....... :zawstydzony:
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Dobry przykład dla naszej Pani Burmistrz, której tak na sercu leży los młodych ludzi:

http://www.blaszki.pl/burmistrz-blaszek ... -mlodym-3/

Pan Karol Rajewski zawiesił również swoje członkostwo w PiS. Nie jest istotna kwestia nazwy samej partii ale uzasadnienie Pana Burmistrza:

http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/b ... id,tm.html

..." Przez osiem lat byłem bardzo niewygodnym radnym powiatowym, bo przeszkadzałem koalicji rządzącej w podwyżce diet i wynagrodzenia starosty, walczyłem o apteki całodobowe i sprzeciwiłem się likwidacji szkoły w Męckiej Woli.
- Dopóki więc władze nie zbudują silnych struktur w powiecie i gminie, które będą służyć Polsce, to nie wrócę do sieradzkiego PiS. Sercem jestem członkiem PiS, ale obecnie miejsca dla siebie w lokalnych strukturach nie widzę. To była trudna decyzja, ale muszę zaprotestować, bo nie mogę dłużej tolerować takiej sytuacji. Musimy budować i jednoczyć środowiska prawicowe, a nie dzielić tak jak to ma miejsce u nas. Dla mnie polityka to służba, a nie interes " ...

Może to zwykły lans polityka, ale jakże odmienny od "typowego lansu naszych polityków" :hyhy:

Warto zobaczyć też stronę http://karolrajewski.pl/o-mnie/ bo to równolatek naszej Pani Burmistrz ;)
ODPOWIEDZ