Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Charlie_P pisze:emigrant widzisz miałeś okazję na kawę i co? CYKOR się włączył?
Tak to jest, że cwaniactwo w internecie a w realiach nie ma szans, żeby słówko pisnął. Gdybyś spotkał Panią Musiałowicz na ulicy, to byś się uśmiechnął i miłego dnia pożyczył :) A bałbyś się cokolwiek powiedzieć z tych rzeczy, które tu wypisujesz.
Jak można kogoś krytykować, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji się wykazać nawet? Zarzucasz jej że nie ma wykształcenia politycznego? Doświadczenia? Każdy kiedyś tego doświadczenia gdzieś musi nabyć, przeglądnij sobie wykształcenie Czarneckiego, Kmiecika, Kurowskiej i innych, jakie to mieli wcześniej stanowiska itd - każdy musi kiedyś zacząć ;) To, że np. ktoś chce być prezydentem, burmistrzem oznacza, że wcześniej musi być sołtysem, potem wójtem, itd? Hahah. Poczytaj sobie jakie są warunki do pełnienia danego stanowiska a potem stawiaj jakieś zarzuty. W rządzeniu nie liczy się samo wykształcenie, lecz charakter.

Zarzucasz jakieś kolesiostwo itd. a przypomnij sobie o afaerze jak były starosta Adam K. z PO załatwił posadę swojej żonce w szkole. To było cacy, tak??

PO to jest jeden wielki chwast, który trzeba wytępić!
Źle mnie rozumiesz, ja osobiście do Pani Musiałowicz-Czech nic nie mam i samych dobrych dni jej życzę. Sam potwierdzasz że Pani Burmistrz jeszcze nic nie osiągnęła, nie miała okazji się wykazać i z tym się zgadzam, bo o takowych sprawach nikt chyba nie słyszał. Jeśli ktoś w wieku 37 lat nic nie osiągnął i niczym się nie wykazał to dlaczego ma dostawać szansę podejmowania "realizacji marzeń" za publiczne, niemałe pieniądze? :zalamany:
Chyba nie rozumiesz na czym polega dyskusja? Na wymianie poglądów a nie stawianiu zarzutów bo ja takowych nie stawiam :zalamany: tylko podaję fakty i wyrażam swoje zdanie na ich temat.
Jeśli chodzi o kolesiostwo to TAK DLA ZMIAN chyba miało być początkiem końca tej metody działania (tak mi się wydaje) i co ? :wstyd:
Przypominam też ze Pani Burmistrz od PO się nie odcięła i sama powiedziała że ocenia PO pozytywnie a TY chcesz "ten chwast wytępić" więc tak de facto też jesteś przeciw Pani Burmistrz. :szok:
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

"PS. podaj kandydata na jej miejsce, który według Ciebie byłby idealny."

A ja mógłbym podać kandydata? Wprawdzie nie idealnych, ale zapewne lepszych kandydatów z bardziej przemawiającym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w Jaśle jest kilkuset. Wystarczyło aby tylko Pan Pabian zgłosił ofertę pracy na zasadzie konkursu (jak to w cywilizowanych miastach bywa) ale wtedy zapewne oceniający aplikacje nie zatwierdziłby CV Pani Burmistrz nawet do rozmowy kwalifikacyjnej :hyhy:
Ostatnio zmieniony 7 marca 2015, 23:23 przez emigrant77, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

emigrant77 pisze:Wystarczyło aby tylko Pan Pabian zgłosił ofertę pracy na zasadzie konkursu (jak to w cywilizowanych miastach bywa) ale wtedy zapewne oceniający aplikacje nie zatwierdziłby CV Pani Burmistrz nawet do rozmowy kwalifikacyjnej :hyhy:
I wszystko na ten temat :rotfl: :rotfl: :rotfl:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Jozin pisze: Ludzie, zrozumcie jedno do jasnej cholery, że żeby czymś zarządzać to trzeba mieć jakieś podstawy a nie tylko pobożne życzenia !!!
No chyba, że dla was wciąż jest aktualna maksyma że nie matura lecz chęć szczera itd.....
O Czeluśniaku myślisz tak samo? Proste pytanie, więc chcę prostej odpowiedzi.
No chyba, że handel przelewanym płynem do naczyń dał mu podstawy:)

Dajesz hipokryto, dajesz!!! Czekam z niecieprliwością:)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

A kiedy Czeluśniak był vice burmistrzem, ba jakoś za cholerę nie mogę sobie tego przypomnieć tumanie ?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Jozin pisze:A kiedy Czeluśniak był vice burmistrzem, ba jakoś za cholerę nie mogę sobie tego przypomnieć tumanie ?
czyli radnym może być nawet taki głąb i wszystko jest ok?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Widzę, że jesteś jeszcze głupszy niż pierwotnie przypuszczałem skoro nie widzisz różnicy pomiędzy funkcja piastowaną w drodze wyborów a z nominacji...
Patrząc na ciebie i twoich kolesi to widać, że Korwin boryka się z wielkimi problemami kadrowymi na prowincji skoro zgarnia takie byle co.
A potem dziwota, że nawet 3 % nie ugrywa.....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Biorąc pod uwagę wybór ludzi to Pani Musiałowicz powinna sprawować trzecią najważniejszą fuchę w mieście. Wszystko się więc zgadza.


A twoim zdaniem jaka jest różnica między głąbem bez szkoły zwykłym, a głąbem bez szkoły wybranym przez ludzi?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Sun Tzu »

Jozin pisze:
emigrant77 pisze:Wystarczyło aby tylko Pan Pabian zgłosił ofertę pracy na zasadzie konkursu (jak to w cywilizowanych miastach bywa) ale wtedy zapewne oceniający aplikacje nie zatwierdziłby CV Pani Burmistrz nawet do rozmowy kwalifikacyjnej :hyhy:
I wszystko na ten temat :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jozin - to w którym mieście w Polsce zastępca burmistrza czy prezydenta został wybrany z konkursu? Podaj, bo chciałbym się dowiedzieć, czy w naszym kraju jest choć jedno cywilizowane miasto...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

gara pisze:Biorąc pod uwagę wybór ludzi to Pani Musiałowicz powinna sprawować trzecią najważniejszą fuchę w mieście. Wszystko się więc zgadza.


A twoim zdaniem jaka jest różnica między głąbem bez szkoły zwykłym, a głąbem bez szkoły wybranym przez ludzi?
A ty widzę dalej nie widzisz różnicy między ordynacją wyborczą wyborach na Burmistrza a w wyborach na radnego ???
Nie wiem dokładnie jak w ostatnich ale w poprzednich ,wykręcił trzeci wynik w mieście. Czy stosując twoja logikę miał z marszu zostać zastępcą burmistrza ?

Może czas skończyć traktować Jasło jak prywatny folwark za publiczne ( nasze) pieniądze ???
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

A odpowiedź na drugie pytanie?

Jozin pisze: Może czas skończyć traktować Jasło jak prywatny folwark za publiczne ( nasze) pieniądze ???
Czemu Ci się tak nie spieszyło do tego zakończenia za rządów poprzednika?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze: Jozin - to w którym mieście w Polsce zastępca burmistrza czy prezydenta został wybrany z konkursu? Podaj, bo chciałbym się dowiedzieć, czy w naszym kraju jest choć jedno cywilizowane miasto...
http://www.radzymin24.info/aktualnosci/ ... w-urzedzie


czyli jednak można.....bez kolesiostwa i układzików







-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juve_fan, w naszych sercach na zawsze.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To mamy jedno cywilizowane miasto w Polsce na 915 istniejących...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:Taaak... To mamy jedno cywilizowane miasto w Polsce na 915 istniejących...
Ale jednak mamy.....
Jak na razie to Jasło słynie niestety z czegoś innego.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jozin »

Wytłumacz mi coś korwinisto do kwadratu ( KNP x KORWiN) bo zaczynam się gubić.
1. JKM od początku postuluje hasło : Oderwać świnie od koryta - tak ?
2. podobno jesteś jego zwolennikiem i pewnie nawet należysz do kolejnego wcielenia jego partii - tak ?
3.Jeżeli mam 2 x tak, to jak do tego ma się wasza "obrona" wyboru kolejnego nie do końca potrzebnego urzędnika na miejski nie mały garnuszek, argumentując, że poprzednicy tez tak robili ????

Może wam się ugrupowania pomyliły z partią co ma kolesiostwo niemal w statusie ????
ODPOWIEDZ