Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Proponuję ciekawy i ważny temat do wymiany opinii na temat Pani Elwiry Musiałowicz-Czech na stanowisku Zastępcy Burmistrza Jasła. Jakie jest Wasze zdanie dotyczące samych okoliczności powołania Pani Musiałowicz-Czech przez Burmistrza Pabiana? Jak oceniacie wykształcenie Pani Burmistrz oraz jego przydatność do pracy na tym stanowisku. Jaka jest Wasza opinia o doświadczeniu zawodowym i czy jest ono rzeczywiście takie aby były podstawy do powierzenia Pani Musiałowicz-Czech tej ważnej dla miasta funkcji? Czy sadzicie że takie powołanie to dla Jasła zaszczyt i powód do dumy czy wręcz naraża to nasze miasto na delikatnie mówiąc "uśmiech przez łzy"? Jak wygląda porównanie karier zawodowych Zastępców Burmistrza w miastach wielkości Jasła, czy znajdziemy gdzieś podobne powołania czy w takim porównaniu lepiej przykładem "z góry" chować głowę w piasek? Czy spodziewacie się ze Pani Musiałowicz-Czech jest w stanie cokolwiek robić w myśl hasła TAK DLA ZMIAN aby zmienić Jasła nie szkodząc mu przy tym? Chyba sprawy sportu, kultury oraz społeczne za które odpowiada Pani Musiałowicz-Czech są ważnym tematem w funkcjonowaniu Jasła, dlatego warto temu tematowi dokładnie się przyjrzeć :luka:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Tur »

Najweselej brzmi dziedzina za którą odpowiada EM-C czyli KULTURA :rotfl: osoba która postąpiła wbrew własnemu komitetowi wyborczemu, który zrobił i sfinansował jej kampanię wyborczą. Pytanie za co ? Pamiętacie w listopadzie 2014 oboje deklarowali ,że nie rozmawiali o stanowiskach czy mówili prawdę ? :wsciekly:
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: matrix »

emigrant77 pisze:Proponuję ciekawy i ważny temat do wymiany opinii na temat Pani Elwiry Musiałowicz-Czech
Chłopie Ty się jeszcze nabawisz jakisik obsesyji, może już ją masz. Ni to temat ciekawy, ni to ważny. Otrzymała owa pani synekurkę w zamian za udzielone poparcie - tak to już jest w naszej polityce, owszem ja też tego nie pochwalam, ale stało się, taki kwiatek do kożucha. Za wszystkie decyzje i funkcjonowanie urzędu odpowiada wyłącznie p.R.Pabian.
Jest bardzo dużo ważniejszych stanowisk podległych burmistrzowi na których plaszczą swoje cztery litery od wielu lat "zaufani" Czerneckiego i wierz mi, też te stanowiska/funkcje otrzymali w "nagrodę" za coś tam.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

matrix pisze:
emigrant77 pisze:Proponuję ciekawy i ważny temat do wymiany opinii na temat Pani Elwiry Musiałowicz-Czech
Chłopie Ty się jeszcze nabawisz jakisik obsesyji, może już ją masz. Ni to temat ciekawy, ni to ważny. Otrzymała owa pani synekurkę w zamian za udzielone poparcie - tak to już jest w naszej polityce, owszem ja też tego nie pochwalam, ale stało się, taki kwiatek do kożucha. Za wszystkie decyzje i funkcjonowanie urzędu odpowiada wyłącznie p.R.Pabian.
Jest bardzo dużo ważniejszych stanowisk podległych burmistrzowi na których plaszczą swoje cztery litery od wielu lat "zaufani" Czerneckiego i wierz mi, też te stanowiska/funkcje otrzymali w "nagrodę" za coś tam.
Przykro mi że nie rozumiesz sensu takiej dyskusji :(
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Jocke »

Ale komuś zal d*** sciska. Czlowieku jak masz jakies prywatne kompleksy z tym ze sie kobiecie udalo to to zalatw prywatnie z nia. Pabian sie nie musi nikomu tlumaczyc kogo sobie wybiera na zastepce. Co Czarnecki zrobil przez swoja kadencje...wielkie g... to ze jak nie bylo miejsc pracy tak nie ma dalej i mlodzi uciekaja z Jasla.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Charlie_P »

Niektorzy maja obsesje po tym jak zostala zadtepca. Moze niech do terapeuty sie wybiora. Tez mi ciekawy temat. Fajnie ze nowa twarz sie pojawila przy okazji pokazujac ze ma po gleboko w d*** ;) co do placenia przez po za jej kampanie... jezeli tyle lat po nas dyma, to wreszcie ktos wydymal po;)
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Jocke pisze:Ale komuś zal d*** sciska. Czlowieku jak masz jakies prywatne kompleksy z tym ze sie kobiecie udalo to to zalatw prywatnie z nia. Pabian sie nie musi nikomu tlumaczyc kogo sobie wybiera na zastepce. Co Czarnecki zrobil przez swoja kadencje...wielkie g... to ze jak nie bylo miejsc pracy tak nie ma dalej i mlodzi uciekaja z Jasla.
Myślę że dalej będą uciekali skoro większość zwykłych sprzedawców w sklepach, pracowników banków, nauczycieli ma konkretniejsze wykształcenie i do obrony pracy magisterskiej nie potrzebuje 10 lat :) Skoro setki mieszkańców Jasła maja bardziej przydatne doświadczenie zawodowe niż Pani Burmistrz, do tego stanowiska to jaką mogą mieć nadzieję na ZMIANY na lepsze CI WŁAŚNIE MŁODZI LUDZIE? Mówisz ze "się kobiecie udało" , może masz rację tak jak "udało" się jej to wykształcenie w końcu "zdobyć' :hyhy: ale czy takie miały być te zmiany? Ciągle wracanie do Czerneckiego i porównywanie z nim, to chyba nie to, o co miało w tych zmianach chodzić :( Dla mnie jak dotychczas zmiany "na górze" to wstyd dla Jasła. Pan Pabian może nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji ale potwierdzają one tylko to że na poprawę w Jaśle z takim ludźmi NIE MA SZANS :wstyd:
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: poszukiwana »

Takie juz jest to PO, że swoich ludzi tam nawet nie ogarniają, a chcą krajem rządzić. Bardzo dobrze, że Musiałowicz się opamiętała i przestała być członkiem lewackiej partii. Burmistrza sprawa jakiego sobie wybiera zastępce.. przestancie być tacy zazdrośni ;)
Wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją. I nikt nikomu nie bronil startowac w wyborach. Droga wolna, niech Ci wyksztalceni sie wezma do pracy i cos pokaza;) nie ma to jak anonimowo kogos pomawiac.
PS. Lech Wałęsa nie mial wyksztalcenia a zostal prezydentem ;)
Ostatnio zmieniony 7 marca 2015, 10:58 przez poszukiwana, łącznie zmieniany 1 raz.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: gara »

Emigrancie, przesiąknąłeś widzę mentalnością Polaków za granicą. Przyszedł weekend, więc czas na leczenie kompleksów.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: T135 »

Emigrant piszesz, ze to "wstyd dla Jasła". Dla mnie i dla większości osób to żaden wstyd, więc proszeę.. nie wypowiadaj sie za innych ;).
Typowy Pak, jakby nie było to będzie zle.. nie warto kogoś z góry oceniać. I nie obchodzi mnie jej zycie prywatne, wyksztalcenie, doswiadczenie. Mamy w sejmie starych doswiadczonych politykow i co? I nic, stado baranow i tyle. Potrzeba nowych twarzy i ja trzymam kciuki za Musialowicz i smieje sie z takich zazdrosnikow jak Ty ktorym zaraz zylka peknie ;)
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

poszukiwana pisze:Takie juz jest to PO, że swoich ludzi tam nawet nie ogarniają, a chcą krajem rządzić. Bardzo dobrze, że Musiałowicz się opamiętała i przestała być członkiem lewackiej partii. Burmistrza sprawa jakiego sobie wybiera zastępce.. przestancie być tacy zazdrośni ;)
Wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją. I nikt nikomu nie bronil startowac w wyborach. Droga wolna, niech Ci wyksztalceni sie wezma do pracy i cos pokaza;) nie ma to jak anonimowo kogos pomawiac.
PS. Lech Wałęsa nie mial wyksztalcenia a zostal prezydentem ;)
Prezydentura Wałęsy to powód do dumy i zadowolenia?
Dlatego "że burmistrza sprawa jakiego wybiera sobie zastępcę" Jasło jest "jakie jest". Nie rozumiem o co chodzi z tym "pomawianiem" :zalamany: oraz dlaczego Urząd Miejski (jak to Pani Musiałowicz-Czech mówi) "otwiera swoje PODBOJE" dla takich "fachowców od zarządzania" a nikt nie widzi problemu? problem jest dopiero po skutkach działania tych "inteligentnych" :(
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

T135 pisze:Emigrant piszesz, ze to "wstyd dla Jasła". Dla mnie i dla większości osób to żaden wstyd, więc proszeę.. nie wypowiadaj sie za innych ;).
... no to może i Ty nie wypowiadaj się za innych a piszmy tylko opinie od siebie, bo jak przeczytasz uważnie to ja napisałem "...dla mnie to wstyd dla Jasła". Spostrzegawczości zycze na wielu polach, bo to jest przydatne :hyhy: ...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: T135 »

To pisz, ze wstyd dla Ciebie, a nie dla Jasła ;) i wrzuć na luz, a zazdrość, zawiść lepiej odłożyć na bok ;)
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: matrix »

emigrant77 pisze:Przykro mi że nie rozumiesz sensu takiej dyskusji :(
Zaczynam rozumieć, wszystkie Twoje posty są związane z p.E.M-Cz. i obydwoje/chyba/ jesteście z rocznika 77 wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że z jednej piaskownicy lub ławki szkolnej.
Nie zrozum mnie źle, ale uważam załatwianie "prywatnych porachunków" na publicznym i anonimowym forum za wysoce nieeleganckie
m-mmr
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:10

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: m-mmr »

Ale mają niektórzy problem i sensację... Można kogoś prywatnie nie lubić, ale nie można osądzać człowieka za wcześnie.Przestancie sie burzyć że Pani Elwira ma stanowisko zastępcy, tylko lepiej pomóżcie, a jeśli nie to przynajmniej nie przeszkadzajcie. Zawsze jest tak, że ktoś będzie nie zadowolony. Ale po co sie stresowac, pomawiac kogos, wytykac wyksztalcenie itd. I to anonimowo... to jest właśnie największy wstyd.. jeżeli sam nie potrafisz zrobić czegoś dla Jasła,to nie przeszkadzaj innym. Psioczenie na anonimowym forum nic nie da, od tego nikomu nie będzie żyło się lepiej. Dajmy się wykazać panu Pabianowi, pani Musialowicz, zanim zaczniemy krytykowac.
ODPOWIEDZ