Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

brawo.....tu się czepiamy że Pani Vice nic nie robi a tu proszę ponad 3 tyś nagrody..BRAWO . Na co są wywalane pieniądze w Jaśle????????
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

walentyna pisze:brawo.....tu się czepiamy że Pani Vice nic nie robi a tu proszę ponad 3 tyś nagrody..BRAWO . Na co są wywalane pieniądze w Jaśle????????
Ja jestem ciekawy za co 3300 zł dostała własnie Pani Burmistrz Musiałowicz-Czech? Ludzie!!! W Jaśle drwiny z mieszkańców oraz marnotrawstwo publicznych pieniędzy przekraczają wszelkie granice zdrowego rozsądku i przyzwoitości!!! :wsciekly:
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

ewa17 pisze:
ajaks1 pisze:Ojej jakie to piękne emigrant, szkoda że z taką troską nie przyglądałeś się poprzednim Burmistrzom lub ich zastępcom, a po drugie ty na emigracji jesteś więc na jej wynagrodzenie nie dokładasz śmieszny mały człowieczku, a po trzecie weź słownik ortograficzny i popracuj nad ortografią bo ty na Burmistrza byś się nie nadawał jak widać :hyhy: :rotfl: a po czwarte to nadal nie wiem co niby ona miała wypracować ?
Pani burmistrz moglaby chociaz poudawac,ze cos robi zgodnie z haslem wyborczym 'TAK DLA ZMIAN',Wybacz,ale przez rok Jej pracy nie spotkalam sie z niczym co swiadczyloby o tym,ze cos robi,zero inicjatywy ze strony Pani wice,wiec? :zalamany:
Ale jakich zmian oczekujesz? tak konkretnie, przykłady, bo na razie o w tym temacie poza hejtem można tylko spotkać się z bełkotem komentujących. Burmistrz jest od tego, żeby reprezentować miasto oraz wykonać roczny budżet
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ewa17 »

Chyba nie tylko ja oczekuje zmian zycia w Jasle na lepsze.O jakie zmiany chodzi?Ty napewno wiesz,przeciez Jestes obronca Pani Vice,wiec chyba pamietasz Jej kampanie wyborcza?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

ewa17 pisze:Chyba nie tylko ja oczekuje zmian zycia w Jasle na lepsze.O jakie zmiany chodzi?Ty napewno wiesz,przeciez Jestes obronca Pani Vice,wiec chyba pamietasz Jej kampanie wyborcza?

Nie jestem niczyim obrońcą, nie pamiętam jej kampanii, bo mam ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się bzdurami z kampanii, a na forum oczekiwałbym merytorycznej dyskusji, a nie bełkotu, masło maślane zero konkretów, nadal nie wiem jakich zmian ludzie oczekują w Jaśle od Vice Burmistrza i pewnie się nie dowiem. Tak na marginesie Jasło ma jeszcze Burmistrza i drugiego Vice i jakoś nie słyszę narzekania pod ich adresem
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

ajaks1 pisze:
ewa17 pisze:Chyba nie tylko ja oczekuje zmian zycia w Jasle na lepsze.O jakie zmiany chodzi?Ty napewno wiesz,przeciez Jestes obronca Pani Vice,wiec chyba pamietasz Jej kampanie wyborcza?

Nie jestem niczyim obrońcą, nie pamiętam jej kampanii, bo mam ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się bzdurami z kampanii, a na forum oczekiwałbym merytorycznej dyskusji, a nie bełkotu, masło maślane zero konkretów, nadal nie wiem jakich zmian ludzie oczekują w Jaśle od Vice Burmistrza i pewnie się nie dowiem. Tak na marginesie Jasło ma jeszcze Burmistrza i drugiego Vice i jakoś nie słyszę narzekania pod ich adresem
Burmistrz co jakiś czas przedstawia "rzeczy" które zamierza robić albo robi...zawsze coś -miejmy nadzieję że zrealizuje to co zamierza, i jakoś Jasło zacznie funkcjonować -bo tu ani pracy nie ma ani perspektyw dla dzieci.....po prostu miasto emerytów. Pana Vice to naprawdę nie ma się co czepiać bo to jest bardzo kompetentny człowiek na swoim miejscu-z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.
A osoba która dostaje się na tak odpowiedzialne stanowisko bez doświadczenia oraz właściwego wykształcenia-powinna przynajmniej próbować wykazać się jakąś inicjatywą i coś twórczego robić.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Mecenas »

Słusznie walentyna prawi :ok:
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

Napiszę raz jeszcze Jasło ma jeszcze Burmistrza i drugiego Vice Burmistrza, ma też Radę Miejską, jeśli chodzi o tworzenie miejsc pracy to Burmistrz może je stworzyć tylko u siebie w urzędzie ale zaraz wrzask się podniesie, że kolejnych urzędników zatrudniają. Na całym świecie ludzie migrują z miasta do miasta za pracą, w Sanoku sytuacja wygląda jeszcze gorzej, mimo że Autosan zostanie kupiony w końcu, też ludzie z Sanoka wyjeżdżają, Jasło było jest i będzie miastem prowincjonalnym i nic tego nie zmieni, w Niemczech też ludzie emigrują z byłego NRD do RFN. Jak ktoś nie może znaleźć pracy w Jaśle to może warto poszukać w innym mieście np. w Krośnie czy w Rzeszowie. Siedzenie i czekanie że Burmistrz coś da albo Starosta czy inny polityk to strata czasu. Umiesz liczyć licz na siebie, ewentualnie na rodzinę.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: walentyna »

ajaks1 pisze:Napiszę raz jeszcze Jasło ma jeszcze Burmistrza i drugiego Vice Burmistrza, ma też Radę Miejską, jeśli chodzi o tworzenie miejsc pracy to Burmistrz może je stworzyć tylko u siebie w urzędzie ale zaraz wrzask się podniesie, że kolejnych urzędników zatrudniają. Na całym świecie ludzie migrują z miasta do miasta za pracą, w Sanoku sytuacja wygląda jeszcze gorzej, mimo że Autosan zostanie kupiony w końcu, też ludzie z Sanoka wyjeżdżają, Jasło było jest i będzie miastem prowincjonalnym i nic tego nie zmieni, w Niemczech też ludzie emigrują z byłego NRD do RFN. Jak ktoś nie może znaleźć pracy w Jaśle to może warto poszukać w innym mieście np. w Krośnie czy w Rzeszowie. Siedzenie i czekanie że Burmistrz coś da albo Starosta czy inny polityk to strata czasu. Umiesz liczyć licz na siebie, ewentualnie na rodzinę.
Burmistrz nie tylko tworzy miejsca pracy u siebie u urzędzie bo to nie tylko jego rola.
To nie chodzi o siedzenie i czekanie- mnie na szczęście ten problem nie dotyczy ale niestety burmistrz , vice itp mają wpływ na zatrudnienie w danym mieście powiecie itp....mogą ściągać pracodawców inwestorów i tworzyć miejsca pracy a jak ludzie maja pracę to nie wyemigrują bo i po co,a w kampanii wyborczej wszyscy to obiecują.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: ajaks1 »

Podobno mają w Jaśle mc donald stawiać to parę osób znajdzie zatrudnienie
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

Ktokolwiek widział (podczas pracy), ktokolwiek wie (o wynikach, sukcesach itp.) ... :niepewny:
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: wujek_garfield »

emigrant77 pisze:Ktokolwiek widział (podczas pracy), ktokolwiek wie (o wynikach, sukcesach itp.) ... :niepewny:
Krótkotrwały występ w telewizji Rzeszów przy jakiejś okazji w tamtym tygodniu.Ot pokazali ją,powiedziała kilka słów i wsio.Poza tym nie wiem,nie mam po co odwiedzać urzędu miasta.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: emigrant77 »

wujek_garfield pisze:
emigrant77 pisze:Ktokolwiek widział (podczas pracy), ktokolwiek wie (o wynikach, sukcesach itp.) ... :niepewny:
Krótkotrwały występ w telewizji Rzeszów przy jakiejś okazji w tamtym tygodniu.Ot pokazali ją,powiedziała kilka słów i wsio.Poza tym nie wiem,nie mam po co odwiedzać urzędu miasta.
To Pani Burmistrz zastępuje rzecznika? :niepewny: A o sukcesach w pracy Pani Burmistrz coś wiadomo? Bo dwóch rzeczników to chyba w Jaśle nie trzeba :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Każdy wprawdzie ma jakiś kompleks, ale, żeby tak publicznie chwalić się swoim kompleksem niższości to trzeba mieć sporo odwagi. Gratuluję!
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Pani Musiałowicz-Czech Zastępca Burmistrza - Opinie

Post autor: wujek_garfield »

To Jasło ma rzecznika ? :szok: Może jeszcze to jest etatowy pracownik ? :cenzura:

Te urzędy to naprawdę za dużo ludzi zatrudniają. A i wydatki są takie,że człowieka trafia szlang. Ostatnio podobno na całą Polskę jest jakiś przetarg na smartfony dla urzędników.Fajnie im się wydaje pieniądze z naszych podatków... :zdegustowany:
ODPOWIEDZ