niemowlak

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: niemowlak

Post autor: piotrek »

OK są pieluchy z Tesco
Carmen
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 listopada 2014, 15:22

Re: niemowlak

Post autor: Carmen »

asia92 pisze:od urodzenia zakładałam mu Dady z Biedronki, ale dostał orginalne Pampersy i od pierwszego zalozenia nowości zaczął sie problem. zmienilam dalej na Dady i spokoj. a slyszalam, że nie tylko moj maluch mial na nie uczulenie...
A u mnie jest na odwrót cały czas uzywamy pampersy raz zmieniłam na dade i uczulenie momentalne.Każde dziecko jest inne więć to co ktoś poradzi nie zawsze sie sprawdza.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: niemowlak

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja również polecam puder Nivea. A przetestowałam już przeróżne kremy i maści włącznie z sudocremem. Puder wysuszył skórę i przez to lepiej sie goiła. A kremy momentalnie wycierały sie w pampersa. Nie bez powodu babcie zasypywały dzieci mąka ziemniaczaną. :)
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: niemowlak

Post autor: slimaczek »

dzieki za wszystkie odpowiedzi ,ale pewnie moja tez ma uczulenie na pampersy z firmy pampers bo zmienilam na dade i widze poprawe ,takze dziekuje moze sie udalo.
asia92
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 9 października 2012, 10:28

Re: niemowlak

Post autor: asia92 »

Wszystkie rady są ważne mimo ze dzieci są różne :)grunt żeby maleństwo nie cierpialo:)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: niemowlak

Post autor: wiolka666 »

Na odpażenia tylko maśc linomag żadne kremy ktore blokują gojenie
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: niemowlak

Post autor: kuskus »

niestety pampersy firmy "pampers" u na tez nie zdają egzaminu malutka za kazdym razem sie przelewa i od tego są odparzenia... ja na codzien stosuje bepanthen czy jak to sie tam pisze a dopiero jak jest odparzenie to sudocrem bo jak stosujesz ciagle ten krem (sudocrem) skóra sie uodparnia i przy jakimkolwiek odparzeniu już nic nie poradzi... nacodzien tez nie bardzo polecam bo wysusza skórę
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: niemowlak

Post autor: wiolka666 »

Sudocrem nie jest dobry mij maly miał bardzo duże odparzenia i starsza doświadczona pani doktor powiedziała że nigdy po takich kremach nie zagoi się pupa dziecka
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: niemowlak

Post autor: kajcia »

Jak widać... po komentarzach każde dziecko jest inne.
My używamy pieluszki Pampersy, Dady, babydream i nie ma żadnego kłopotu z odparzeniami etc. Raz tylko maluszek miał podrażnioną pupcię było to przy okazji ząbkowania.
Zamiast Sudocremów i innych kremów użyłam masło shea które sprawdziło się świetnie, bardzo dobrze nawilża skórę dziecka i jest naturalne :) Polecam
koriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 marca 2015, 15:57

Re: niemowlak

Post autor: koriotka »

usuwaj jej plesniawki z jezyka, bo dla malucha to tak samo nie jest wygodne
treurys20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2015, 17:25

Re: niemowlak

Post autor: treurys20 »

U nas z pampersami nie było problemu, wszystkie były ok, ale najbardziej przypadły nam do gustu DADA z biedronki. Jakościowo nie ustępują dużo droższym pampersom :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: niemowlak

Post autor: wiolka666 »

Sudrocrem nie pomoże jeśli pupa jest mocno odparzona. Miałam ten sam problem z piwerszym dzieckiem. Po pampersach z dady. Pewna Pani doktor poleciła przemywanie często pupy, wietrzenie i smrowanie linomagiem tylko maścią nie kremem. Pomogło
ODPOWIEDZ