mleko modyfikowane

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

mleko modyfikowane

Post autor: slimaczek »

szukam informacji ktore mleko modyfikowane poczatkowe do niemowlakow jest najlepsze,
koriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 marca 2015, 15:57

Re: mleko modyfikowane

Post autor: koriotka »

Nan ;) wedlug mnie najlepsze :))
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Jagoda Fioletowa »

To wszystko zależy od tego, jakie mleko zaakceptuje Twoje dziecko. Na pewno padnie tu wiele pozycji, bo dzieci są różne. Powiem tylko tyle, że ja zmieniłam NAN na Bebilon i była to dobra zmiana dla synka. Mniej płakał, po prostu chyba bardziej sie najadał. Nan wydawało mi się bardziej wodniste.
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Anna78 »

Mój maluch po NAN mial straszne zaparcia i podawal mu hippa ;)
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: mleko modyfikowane

Post autor: mati85061 »

my od poczatku bebilon i wszystko było ok
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: mleko modyfikowane

Post autor: slimaczek »

moja tez jest na bebiolon z pronutra i jak zje 90 z flachy to za chwile jest glodna i nie wiem czy zmienic mleko czy dodawac wiecej mleka jak pisze na opakowaniu,a maluch ma miesiac
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wiolka666 »

Moj miał po nan zatwardzenia sprawdził się bebilon
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wiolka666 »

Nic to nie da jak dasz wiecej mleka moze dawaj częściej a mniej w butelce. Co jaki czas je?
slimaczek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 23 sierpnia 2014, 10:51

Re: mleko modyfikowane

Post autor: slimaczek »

co dwie godz .i to ma 90 w butelce ,daje jej herbatke i wode przegotowana ale to nic nie daje bo dalej szuka jedzenia
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Skoro po zjedzeniu 90 nadal szuka jedzenia to spróbuj dać jej/mu 120 i zobaczysz, jaka będzie reakcja. Mój synek miał spory apetyt już od poczatku i w szpitalu zjadał 90, a pielęgniarki się dziwiły. Do tej pory bardzo chetnie wszystko je, a ma już ponad 2 lata. Nie wszystkie dzieci są niejadkami ;)
bijou
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 marca 2015, 09:33

Re: mleko modyfikowane

Post autor: bijou »

U nas tez się sprawdził bebilon mimo że też próbowaliśmy z nan...
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: mleko modyfikowane

Post autor: słoneczko »

Na początku mieliśmy NAN ale po jakimś czasie musieliśmy zmienic że względu na zielone gęste kupki. I tak to przeszliśmy przez Bebilon Comfort ( nie rozpuszczalo się), bebiko comfort aż w końcu zwykle Bebiko. Trzeba próbować .
maria4
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 grudnia 2015, 18:09

Re: mleko modyfikowane

Post autor: maria4 »

No właśnie pisałam o zmianie żywności i że też moje dziecko miało zaparcia a właśnie głownie przez takie mleko. Leczyłam go kapustą kiszoną , kompotem ze śliwek ale skończyło się dopiero na dicopegu. Nie wiem jaka tam jest chemia , że nasze dzieci nie dają rady... a raczej ich jelita.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: mleko modyfikowane

Post autor: viktoria11 »

moja córka piła tylko nan ha i było ok a syn bebilon ha taki w szpitalu był i potem też w domu pił chętnie potem po 3 miesiacach kupy zielone cuchnące i z dnia na dzien nie chciał go pić wypił może z 60 ml i koniec lekarz kazał poprostu próbowac bo jeden zwykłe bebiko będzie tolerował a inny nie i tak po nan miał straszne kolki i zaparcia po bebilonie zwykłym tak samo bebiko już nawet nie próbowałam.... czytałam same pozytywne opinie o mleku hipp bio combiotic ( rozpuszcza się w całości i szybko bo w nan zostawały nieraz grudki)i takie kupiłam i przyjął go super żadnych zaparć kolek ulewania (po nanie pół ulał co wypił) i pije do tej pory bardzo chętnie także trzeba próbować bo niema złotego środka które mleko jest super niestety jak mówił mój lekarz trzeba przetestowac na własnym dziecku co mu najbardziej będzie odpowiadało.....
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: mleko modyfikowane

Post autor: świnia »

Najlepsze mleko dla dziecka to mleko matki. Jeżeli matka nie może karmić to znaczy że jej dieta jest fatalna i powinna zacząć czym prędzej stosować dietę optymalną dra Jana Kwaśniewskiego i pokarm wróci. Nie karm dziecka proszkami syntetycznymi bo to badziew i proszenie się o problemy zdrowotne na przyszłość.
ODPOWIEDZ