Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kajek.kowalski
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 12:35

Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: kajek.kowalski »

Byliście na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę w Relax Meble? Piszcie jak wyglądał przebieg rozmowy, wasze odczucia i opinie czy warto tam się starać o pracę
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Mecenas »

Witam Ja tam byłem na rozmowie ok. 10 lat temu, rozmowa była z właścicielem i jego synem i nie polecam. Byli nieprzyjemni w rozmowie, twarze nadęte jak cholera, zarozumialstwo i cwaniactwo od nich biło blaskiem. Poza tym proponowali jakieś niewielkie pieniądze jak na te czasy (dodam, że podjąłbym się za te pieniądze, bo nie miałem wtedy żadnej pracy) i niestety nie oddzwonili z informacją po rozmowie, więc ja mam negatywne odczucia.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Roel_1910 »

Mecenas pisze:Witam Ja tam byłem na rozmowie ok. 10 lat temu,

Prosze Cie 10 lat temu ?
franekk166
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 14:01

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: franekk166 »

A na jakie zarobki dokładnie można tam liczyć. Czym dokładnie zajmuje się firma Relax Meble, na jakie stanowiska można aplikować?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Joziiin »

franekk166 pisze:A na jakie zarobki dokładnie można tam liczyć. Czym dokładnie zajmuje się firma Relax Meble, na jakie stanowiska można aplikować?
stanowiska, aplikować......do meblowego w Jaśle :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: dragoness »

Joziiin pisze:
franekk166 pisze:A na jakie zarobki dokładnie można tam liczyć. Czym dokładnie zajmuje się firma Relax Meble, na jakie stanowiska można aplikować?
stanowiska, aplikować......do meblowego w Jaśle :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A ty to od sklepu nie zaczynałeś przypadkiem?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Joziiin »

ja nie ze sklepu tylko z tych określeń szydzę... :rotfl: :rotfl: :rotfl: aplikacja do meblowego czy agd w dziurze typu pisowskie Jasło... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: dragoness »

Joziiin pisze:ja nie ze sklepu tylko z tych określeń szydzę... :rotfl: :rotfl: :rotfl: aplikacja do meblowego czy agd w dziurze typu pisowskie Jasło... :hyhy:
Jakiś problem z artykułami gospodarstwa domowego? To jak to nazwać? Tary i kijanki? Starać się o pracę też jest bardziej po polsku niż aplikować, ale to już, obawiam się, znak naszych czasów.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Relax Meble rozmowa kwalifikacyjna

Post autor: Joziiin »

Czy ktoś z forum aplikował może ostatnio do Turka na stanowisko doradcy klienta ? :rotfl:
Fajnie brzmi, tak nowocześnie :hyhy:
ODPOWIEDZ