Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

cebulak pisze:Polska jako jedyna z grupy wyszehradzkiej! głosowała za podziałem 120 tyś imigrantów. Hańba
http://www.wykop.pl/link/2767465/ue-zde ... hradzkiej/

Polska? Wątpię czy Polacy to akceptują..
Odpowiedzialna jest za to PO i aż sie dziwie że teraz większość nie chce muślimów (?)
jak jeszcze pół roku temu ""większość"" poprawnie szydziła z Kościoła, państwa narodowego i wszystkiego co się wiąże z jednością



UE podjęła decyzję ws. imigrantów. Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia - przeciw. Polska wsparła Berlin... A "psiapsiółka" Piotrowska po poradę dzwoniła do Warszawy...
http://wpolityce.pl/swiat/266162-polska ... o-warszawy

Waszczykowski o decyzji rządu: Przegraliśmy wszystko: jedność Grupy Wyszehradzkiej, głosowanie w sprawie kwot. "Po co Kopacz stawała wcześniej obok Orbana?". NASZ WYWIAD
http://wpolityce.pl/polityka/266172-was ... asz-wywiad
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

grzeh pisze:Odpowiedzialna jest za to PO i aż sie dziwie że teraz większość nie chce muślimów (?)
jak jeszcze pół roku temu ""większość"" poprawnie szydziła z Kościoła, państwa narodowego i wszystkiego co się wiąże z jednością
To że jest się przeciw muzułmanom nie znaczy,że jest się za kościołem.Casus Ryfińskiego chociażby pokazuje,że to raczej kwestia zdrowego rozsądku i:

Obrazek

Rozumiesz ?

Jak nie to dokładniej:
1.Kościół Katolicki wymaga teoretycznie modlitwy dwa razy dziennie,z czego tylko w niedziele w Kościele - a Islam to modlitwa co najmniej 5 razy dziennie.
2.Najbardziej radykalna moherowa radiomaryjna babcia nie urżnie nikomu głowy - a islamista może. Tak samo radiomaryjna babcia nie wysadzi się w tłumie ludzi w powietrze.
3.Kościół Katolicki owszem miesza się u nas do polityki,ale nie w sposób tak upierdliwy jak pewna religia która każe kobietom chodzić w worku i chce regulować wszystko.
4.Kościół Katolicki co prawda krzywo patrzy na alkohol ale nie aż tak,byś nie mógł się nigdy napić piwka czy wódeczki. Kościół katolicki nie zabrania jedzenia wieprzowiny.
5.itd.

Co do całej reszty - u większości to prosta postawa:
No jak to,to ja muszę zapieprzać w pocie czoła u mojego księciunia (znaczy się "pracodawcy" ;) ) na niecałe 1300 do ręki przez miesiąc czasem i w "wolne" soboty albo po 12 godzin tak naprawdę,a nie zdąż z opłatami i podatkami to państwo cię zaj...bie - a ci ot tak dostaną mieszkanie i tą (większą podobno) kasę ot tak za to,że są ?!
Każdy by się zdrowo wkur...ł na takie coś i tyle ! A jak jeszcze się dowiedzieli,że może taki córkę/żonę zgwałcić albo gardło poderżnąć to już sprawa stała się oczywista...

Jakiejś jedności czy propaństwowości bym się tu nie doszukiwał,sprzeciw wobec islamskich imigrantów to czysty zdrowy rozsądek i dbanie o własne dupsko.
Ostatnio zmieniony 22 września 2015, 20:39 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

luc pisze:To że jest się przeciw muzułmanom nie znaczy,że jest się za kościołem.Casus Ryfińskiego chociażby pokazuje,że to raczej kwestia zdrowego rozsądku i:
czekam kiedy zainicjujesz budowanie tęczy na rynku ;)

edit: bez żadnych podtekstów.
po prostu jako równouprawnienie i takie tam inne.. tolerancje dla wszystkich
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Kurczę @Grzeh,przeczytaj co dopisałem.Szczególnie:
Co do całej reszty - u większości to prosta postawa:
No jak to,to ja muszę zapieprzać w pocie czoła u mojego księciunia (znaczy się "pracodawcy" ;) ) na niecałe 1300 do ręki przez miesiąc czasem i w "wolne" soboty albo po 12 godzin tak naprawdę,a nie zdąż z opłatami i podatkami to państwo cię zaj...bie - a ci ot tak dostaną mieszkanie i tą (większą podobno) kasę ot tak za to,że są ?!
Każdy by się zdrowo wkur...ł na takie coś i tyle ! A jak jeszcze się dowiedzieli,że może taki córkę/żonę zgwałcić albo gardło poderżnąć to już sprawa stała się oczywista...

Jakiejś jedności czy propaństwowości bym się tu nie doszukiwał,sprzeciw wobec islamskich imigrantów to czysty zdrowy rozsądek i dbanie o własne dupsko.
Tęcza sręcza,a z Ryfińskim to był przykład,że po prostu każdy,kto nie jest sponsorowany przez Makrelę potrafi dojść,że islamiści w Polsce to zły interes dla każdego.

Czy wierzy w Boga czy nie.Po prostu wiara a nawet patriotyzm nie maja tu wiele do rzeczy.Ludzie się boją o własny tyłek - czy raczej szyję.I nie chcą finansować tego cyrku, bo albo sami guzik mają, albo nie są zainteresowani finansowaniem i spotykaniem u nas wyznawców obcej religii ze średniowiecza (i z piekła) rodem z których tylko problem, a korzyści tak naprawdę mniej, niż z hodowania słoni w mieszkaniu jako zwierzątek domowych.

Bo po cholerę nam radykalna mniejszość muzułmańska.Mało to bez niej problemów mamy w tym kraju ?
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Nie dla muslimów

Post autor: jankow05 »

Heh, widocznie za mało, (nie)rząd musi nam do.pieprzyć!!
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Ten naród jest zbyt potulny.Jak tak dalej pójdzie to wyrzucą nas z naszych domów i będą nam podżynać gardła.A my... My się na to wciąż będziemy biernie zgadzać...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

przykład Norwegii pokazuje szczerość tych głupków Jak muzułmanin zdemaskował umiarkowany islam ... https://www.youtube.com/watch?v=-2-CgngOri4
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mieszko_1985 »

ja się dziwię polskim weteranom wojen w afganistanie i iraku, że głośno nie protestują przeciw imigrantom. tam walczyli, zginęło w tych dwóch wojnach ponad 60 ich kolegów. politycy i dziennikarze wmawiali nam, że nasi żołnierze walczą z terroryzmem z daleka od ojczyzny, aby w ojczyźnie nie było terroryzmu. a rząd kopacz sprowadza dziś nam muzułmanów, ludzi obcych religijnie, kulturowo, cywilizacyjnie. przecież ci "uchodźcy" mają całkiem inny system wartości, nie tylko obcy, ale wręcz wrogi nam Polakom. nawet jak ci którzy przybędą nie okażą się terrorystami to i tak wychowają swoje dzieci w islamie i kulturze arabskiej, a nie polskiej. zamachu bombowego w londynie 7 lipca 2005 dokonali ludzie wychowani całe życie w wielkiej brytanii... ale w islamie.
NASZA KULTURA JEST NA TYLE BOGATA, ŻE NIE TRZEBA JEJ NA SIŁĘ SZTUCZNIE WZBOGACAĆ
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Mieszko_1985 pisze:ja się dziwię polskim weteranom wojen w afganistanie i iraku, że głośno nie protestują przeciw imigrantom. tam walczyli, zginęło w tych dwóch wojnach ponad 60 ich kolegów. politycy i dziennikarze wmawiali nam, że nasi żołnierze walczą z terroryzmem z daleka od ojczyzny, aby w ojczyźnie nie było terroryzmu. a rząd kopacz sprowadza dziś nam muzułmanów, ludzi obcych religijnie, kulturowo, cywilizacyjnie. przecież ci "uchodźcy" mają całkiem inny system wartości, nie tylko obcy, ale wręcz wrogi nam Polakom. nawet jak ci którzy przybędą nie okażą się terrorystami to i tak wychowają swoje dzieci w islamie i kulturze arabskiej, a nie polskiej. zamachu bombowego w londynie 7 lipca 2005 dokonali ludzie wychowani całe życie w wielkiej brytanii... ale w islamie.
NASZA KULTURA JEST NA TYLE BOGATA, ŻE NIE TRZEBA JEJ NA SIŁĘ SZTUCZNIE WZBOGACAĆ
1.Żołnierze generalnie są od wykonywania rozkazów nie od polityki i właściwie nie mogą zabierać głosu w sprawach politycznych.Zwłaszcza ci niżsi stopniem. Nie wiem jakie regulacje ich dokładnie obowiązują,ale mogą mieć z tym problem.
2.To jednak jest BUDŻETÓWKA i mogą ich za krytykę zwolnić. Chętnych na jedno miejsce w wojsku w dzisiejszych czasach jest sporo.
3.Jaja jakie dzieją się w Wojsku Polskim są nie z tej ziemi,w styczniu w korpusie szeregowych wyjątkowo zaprotestowali choć przeciw zwolnieniom: http://www.defence24.pl/news_protest-sz ... -ze-sluzby - to co się wyprawia to jaja nie z tej ziemi,jak to piszą trepy "w Wojsku Polskim jest więcej wodzów jak indian".Wyszkolonych ludzi zwalniają,biurokratów wojskowych - nie. Jednocześnie - jeśli chodzi o wojska pancerne - podobno są wręcz braki kadrowe.No burdel i tyle.

Już nie będę wspominał,że ostatnio "Polską dywizją Leopardów" ma dowodzić Niemiec (Niemcy za to mieli oddać Polakom do dowodzenia trochę swojej piechoty) w ramach NATO, o olbrzymim marnotrawstwie zarządzających modernizacjami, o tym,że nie dociągnięto do 2% PKB na Wojsko - a połowę potrzebnej do tego kwoty przesłano "biednej Ukrainie" itd. - bo od tego to się nóż w kieszeni otwiera.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

Obrazek
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Nie dla muslimów

Post autor: lepidopterologia »

Taka ciekawostka dla wszystkich tolerancyjnych https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

dDk pisze:Po pierwsze. Normalny człowiek, posiadający normalne ludzkie odruchy, jeśli już myśli o ewakuacji w przypadku zagrożenia to myśli przede wszystkim o swoich najbliższych. Jak już wiemy w zdecydowanej mierze, mamy tam zdrowych, dorosłych mężczyzn, którzy nie wykazali podstawowych ludzkich odruchów, więc dlaczego teraz inni wymagają od nas, żebyśmy wykazali je w stosunku do nich?
Skoro masz ludzkie odruchy, to nie pokazuj im palca wobec zaistniałej sytuacji, stając się jak oni. Ja nie potrafiłbym stwierdzić, czy ktoś kogoś pozostawił, czy nie i ewentualnie od tego uzależniać swoją reakcję.
Mosznicki pisze:W wielu przypadkach chodzi jednak o bomby, a skoro już uciekają, to najlepiej tam, gdzie ich chcą i gdzie mają szanse ekonomiczne.
Czyli skoro już i tak uciekamy to chapsnijmy przy okazji też dobre pieniążki.
Skoro uciekamy, to tam, gdzie klimat wokół nas jest jako tako przyjazny (w Polsce nie jest, a w np. Niemczech owszem) i gdzie możemy żyć i pracować. Polacy mogliby pracować choćby w Czechach, gdzie blisko, swojsko, pokrewny język, ale obierają kierunek raczej zachodni. Czy należy ich za to winić, że chcą sobie "chapsnąć"?
Po trzecie, jak jadę w gości to zachowuję się jak gość, a nie jak gospodarz, a tym bardziej nie jak człowiek pierwotny. Jeżeli do mnie przyszedłby ktoś, zaczął rzucać postawionym przed nim jedzeniem, obrzucać mój dom kamieniami i demolować moje podwórko to po prostu wyprosiłbym go za drzwi.
Polska to nie Twój dom i prywatny ogródek, tylko kraj, gdzie jest miejsce dla wielu, a uogólnianie na podstawie jakiegoś incydentu jest niewłaściwe.


@luc

Nie, ne tego pana z uczelni miałem na myśli.

I nie oprócz terrorystów (jednak podchodzisz hurtem), tylko uchodźców.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Nie dla muslimów

Post autor: rkoh »

Skoro uciekamy, to tam, gdzie klimat wokół nas jest jako tako przyjazny (w Polsce nie jest, a w np. Niemczech owszem) i gdzie możemy żyć i pracować. Polacy mogliby pracować choćby w Czechach, gdzie blisko, swojsko, pokrewny język, ale obierają kierunek raczej zachodni. Czy należy ich za to winić, że chcą sobie "chapsnąć"?
Problem w tym, że my uciekamy w celach czysto zarobkowych i legalnie, a nie niby przed wojną, siłowo przedzieramy się przez pół Europy szantażując, że potopimy własne dzieci jak nas się zawróci.
Polska to nie Twój dom i prywatny ogródek, tylko kraj, gdzie jest miejsce dla wielu, a uogólnianie na podstawie jakiegoś incydentu jest niewłaściwe.
a właśnie, że jest to nasz dom i prywatny ogródek, bo to nasi przodkowie za niego przelewali krew i cierpieli, to my wykładamy na niego kasę i jeżeli ktoś obcy wkracza tu siłą, nie przestrzega panującego u nas prawa, bo to prawo niewiernych i jeszcze próbuje ustanowić własne, to mamy prawo pokazać mu, gdzie są drzwi i że nie jest tu mile widziany.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Mosznicki pisze:Nie, ne tego pana z uczelni miałem na myśli.
Po takim czasie to może wypadałoby użyć cytowania.Takie "quote" się wciska.
Mosznicki pisze:a uogólnianie na podstawie jakiegoś incydentu jest niewłaściwe.
Jest właściwe,przynajmniej tak długo jak nie ma kontrargumentów.Dowód eksperymentalny jest ważniejszy niż twoje chciejstwo :!:
Mosznicki pisze:I nie oprócz terrorystów (jednak podchodzisz hurtem), tylko uchodźców.
Jak masz pomysł,jak odsiać jednych od drugich w 100% to może przedstaw go ABW,CIA,MI5... Może nawet na tym zarobisz.A jak nie, to przestań pieprzyć ok :?:
Mosznicki pisze:Polska to nie Twój dom i prywatny ogródek, tylko kraj, gdzie jest miejsce dla wielu
ŻE K... COOOO :?: :!: :wsciekly: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Polska to jest dom MÓJ i pozostałych Polaków chłoptasiu a nie twoje "miejsce dla wielu",ja tu płacę podatek gruntowy chociażby :!: Moja rodzina też.I sąsiedzi.I sąsiedzi sąsiadów.Itd. Mojego domu rodzinnego nie budowałeś ty czy "państwo" - tylko moi rodzice. Ja i moja rodzina musimy od tego domu płacić podatek. Żeby mieć własny będę musiał też kupić albo zbudować sam.I też będę musiał płacić podatek. Pieniądze musiałem zdobyć na to nawet wtedy jak nie miałem pracy.Spróbowałbym nie płacić,to komornik by się przywalił. I ty mówisz że to nie moje :?: To czyje :?: Ewy Kopacz albo twoje :?: :!: Jak śmiesz :!: :!: :!: :krzeslem:

Pokazałeś mentalność osób którym twoi ukochani Arabowie obcinają łapy.Mam nadzieję,że chociaż w sklepie na kasie płacisz. :wsciekly: :krzeslem:

Do twojej informacji: w tym kraju zwykli uczciwi ludzie muszą kartożniczo harować żeby przeżyć. Są oczywiście też ci bogatsi.Owszem.Ja do nich nie należę. Ale i ci bogatsi poświecili sporo swojego wysiłku w swoim czasie.Wreszcie są ci,którzy za Polskę oddali to co mieli najcenniejsze.Życie. My Polacy żyjemy tu od około tysiąca lat.Tak wiec TO JEST NASZ KRAJ.POLSKA JEST KRAJEM POLAKÓW a nie jakichś typków którzy wyskoczą zza krzaka i zamierzają robić z nią co im się żywnie podoba.
rkoh pisze:a właśnie, że jest to nasz dom i prywatny ogródek, bo to nasi przodkowie za niego przelewali krew i cierpieli, to my wykładamy na niego kasę i jeżeli ktoś obcy wkracza tu siłą, nie przestrzega panującego u nas prawa, bo to prawo niewiernych i jeszcze próbuje ustanowić własne, to mamy prawo pokazać mu, gdzie są drzwi i że nie jest tu mile widziany.
DOKŁADNIE. Będzie tu taki pieprzył,że to nie nasz dom i nie nasz kraj,bo on tu widzi "miejsce dla wielu". Oburzające.Normalnie jak komuchy z ich kontyngentami (rodzina mojej babci nie miała nic po wojnie przez takich i prawie głodowali) i "rozkułaczaniem". Takich komuchów powinni zsyłać do Korei Północnej.
Ostatnio zmieniony 24 września 2015, 18:50 przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Nie dla muslimów

Post autor: grzeh »

Ku przestrodze niektórym... "Art. 129. Zdrada dyplomatyczna. Kto w stosunkach z rządem obcego państwa, działa na szkodę RP, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10"
http://wpolityce.pl/polityka/266354-ku- ... -do-lat-10
Po decyzji rządu Ewy Kopacz ws. imigrantów, wśród internautów i komentatorów coraz większą popularnością cieszy się podawany fragment kodeksu karnego, który precyzuje kwestie związane z odpowiedzialnością rządzących za swoje działania.

Art. 129. Zdrada dyplomatyczna

Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-1997-88-553
http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 9970880553
ODPOWIEDZ