Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Joziiiin »

W sumie nie napisali niczego odkrywczego... Przed chwilą słyszałem w Zetce , że P Schulz drze się w PE, że absolutnie nie można łączyć kwestii uchodźców z terroryzmem i zamachami w Paryżu !!!
aż się chce krzczeć https://www.youtube.com/watch?v=EWB024JIGW4

Na usta aż ciśnie się pytanie: Co jeszcze musi się stać i ilu niewinnych ludzi musi jeszcze zginąć by Europa dostrzegła problem ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Awatar użytkownika
renegatinio
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 10 listopada 2015, 16:15

Re: Nie dla muslimów

Post autor: renegatinio »

Najbardziej podobala mi sie opinia jak jakas ekspert ze swiata powiedziala, ze "tak terrorystow posrod muzulmanow jest 2%, ale przez te 2% cierpią ludzie na cały swiecie, sa zastraszeni, gina setki czy tysiace, 7 terrosystow potrafi zabic 150 osob", wiec tak samo mysle, ze tutaj nie mozna miec sentymentow. Nikt nie chce ginac i chyba trzeba uwazac na muzulmanow.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:
Na usta aż ciśnie się pytanie: Co jeszcze musi się stać i ilu niewinnych ludzi musi jeszcze zginąć by Europa dostrzegła problem ???
Europa dostrzega.Problem w tym,że skorumpowane mendy w rodzaju PO-PSL (btw. http://wpolityce.pl/polityka/272490-pol ... rzepraszac ) nie chcą tego dostrzec. A oszalałe z nienawiści do Europy i białych ludzi eurolewactwo od Palikota,Millera i Zandberga - tym bardziej. Tu wchodzą w grę prawdopodobnie dwa problemy:
1.gigantyczna korupcja (a wiadomo ile hajsu mają kraje arabskie siedzące na ropie)
2.nienawiść do ludności Europy,Chrześcijaństwa i naszej cywilizacji neokomuchów - i pewnie tych którzy nimi sterują (żydzi,masoneria czy inna cholera)

Ewentualnie może być opcja trzecia (nie wykluczająca pozostałych) - że za całą sprawą stoi USA.Tak się składa,że oni ZAWSZE zarabiali na wojnach,a pamiętając co było jeszcze kilka lat temu z dolarem i o tym,jaki kurs ma choćby dzisiaj... Myślę że to daje do myślenia.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: piotrek »

fizjo123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 listopada 2015, 10:48

Re: Nie dla muslimów

Post autor: fizjo123 »

NIkt sie nie liczy z dobrem narodu tylko z tym czy jego kieszeń będzie pełna czy nie.
Prawda na wierzchu jest tego któy więcej zapłaci . Tak jest wszędzie. Także nie ma co sie dziwićdecyzji jakie podejmują i to co mówia.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Nie udała się prowokacja na Ukrainie - przeprowadzono ją w Turcji. Najpierw Turcy zestrzelili samolot ("ostrzegany przez 5 minut", gdy wycinek Tureckiego terytorium na którym był wg map radarowych to nawet nie 5 km, więc wychodzi że wg. Turków ruski samolot wlókł się jak maluch jadący przepisowo w strefie zabudowanej max 50/h), potem "umiarkowani" terroryści zamordowali pilotów spadających na spadochronach, a potem,jakby tego było mało jeszcze rozwalili ruski helikopter lecący z misją poszukiwawczo-ratunkową.Pięknie... Turcja chce wojny i chce wciągnąć w nią NATO.Tyle na ten temat...

Nie wiem jak inni - ale w razie wojny z Rosją ja nie zamierzam umierać za terrorystów z ISIS !
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Rosyjskie urzędy konsularne w Polsce przyjmują wnioski wizowe wypełnione wyłącznie elektronicznie w języku rosyjskim bądź angielskim i wydrukowane za pomocą specjalnej strony internetowej Departamentu Konsularnego MSZ Rosji: http://visa.kdmid.ru.

Uwaga: Przed wydrukiem formularza wniosku wizowego należy się upewnić, że w oknie "Drukuj", rubryce "Rozmiar i obsuga stron" kropka znajduje się w okienku "Faktyczny rozmiar" jak przedstawiono na zrzucie ekranu.

Wnioski wizowe należy osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej złożyć w Rosyjskim Centrum Wizowym (adres: 02-516 Warszawa, ul.Starościńska 1, lok.C, http://poland-ifs.com, E-mail: [email protected]) lub osobiście w Wydziale Konsularnym po uprzednim zarejestrowaniu się tutaj.

Wydział Konsularny Ambasady Rosji w Polsce wydaje wizy obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej i innych państw UE w ramach Umowy między Wspólnotą Europejską a Federacją Rosyjską o ułatwieniach w wydawaniu wiz obywatelom Unii Europejskiej i Federacji Rosyjskiej.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Dziękuję łaskawco - niestety nie mogę się odwdzięczyć wskazówkami jak będziesz mógł zdobyć upragnioną wizę "Państwa" Islamskiego.

Pewnie dlatego,że nikt sensowny poza USA i zachodnimi mediami oraz Turcją i kilkoma kraikami naftowymi nie uznaje tego "państwa" terrorystycznych band...

PS: A myślałem,że jesteś chrześcijaninem,który tylko pogubił się w sprawie praktykowania...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Dyskusja z tobą ma - z mojego punktu widzenia - taki sam sens jak dyskusja z 10-latkiem o dziele Monteskiusza "O duchu praw". Ty po prostu nie masz pojęcia o sytuacji w Syrii! Nawet nie potrafisz sobie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego rosyjskiego pilota zastrzelili Turkmeni walczący w brygadzie przeciwników prezydenta Asada? I dlaczego rosyjski SU-24 został zestrzelony nad terytorium kontrolowanym przez opozycję? Przez opozycję a nie ISIS! Nie chce ci przejść przez twoje prorosyjskie gardło stwierdzenie, że w Syrii Rosjanie zabijają przeciwników Baszira el-Asada a nie ISIS? Więc o czym z tobą niedouczony chłopczyku dyskutować? Po prostu jesteś kompletnym dyletantem!
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Joziiiin »

piotrek pisze:!KONIECZNIE ZOBACZCIE! https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
Ja pi.....le i to się dzieje na prawdę
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Sun Tzu pisze:Dyskusja z tobą ma - z mojego punktu widzenia - taki sam sens jak dyskusja z 10-latkiem o dziele Monteskiusza "O duchu praw". Ty po prostu nie masz pojęcia o sytuacji w Syrii! Nawet nie potrafisz sobie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego rosyjskiego pilota zastrzelili Turkmeni walczący w brygadzie przeciwników prezydenta Asada? I dlaczego rosyjski SU-24 został zestrzelony nad terytorium kontrolowanym przez opozycję? Przez opozycję a nie ISIS! Nie chce ci przejść przez twoje prorosyjskie gardło stwierdzenie, że w Syrii Rosjanie zabijają przeciwników Baszira el-Asada a nie ISIS? Więc o czym z tobą niedouczony chłopczyku dyskutować? Po prostu jesteś kompletnym dyletantem!
To z tobą nie ma sensu. "Umiarkowana opozycja" to wytwór medialny.

Istnieje szereg dowodów na to,że Al-Nusra (tj. Al-Kaida w Syrii) tak naprawdę jest tylko przybudówką wywiadów Arabskich i Zachodnich służącą do kontaktów z "Państwem Islamskim". Nawet oficjalne materiały Amerykańskie przyznają,że większość przeszkolonych "żołnierzy opozycji" im "gdzieś zdezerterowała".A Turkmeni ? Może oficjalnie,w praktyce - Turcy. Tak naprawdę ten atak Turecki na Rosyjski samolot nie jest przypadkiem.Dopiero co synalek Erdogana który pośredniczy w handlu zrabowaną ropą (za broń i kasę) z ISIS stracił setki cystern wiozących zrabowana przez Islamistów ropę do Turcji.Konwój który rozstrzelali - cóż to za przypadek - Rosyjscy piloci: https://www.rt.com/news/322614-russian- ... il-trucks/. Sama Turcja współpracuje z bydlakami Daisz (ISIS) dzięki Erdoganowi - którego synalek handlował ropą,córeczka leczyła terrorystów a Erdogan przekształca Turcję w Republikę Islamską.Wspaniała rodzinka... :zdegustowany:

Oczywiście ta Ropa o której wspominałem trafiała potem do Europy za korzystną cenę - stąd zarówno zaangażowanie Rosji w walkę, jak i dotychczasowa Europejska niemrawość i pozoranctwo. W końcu ropa za pół ceny to dla współpracowników Tureckich paserów złoty interes.
Joziiiin pisze:
piotrek pisze:!KONIECZNIE ZOBACZCIE! https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
Ja pi.....le i to się dzieje na prawdę
A będzie jeszcze gorzej.Kolejna prowokacja będzie zmierzała do wymuszenia na Rosjanach zestrzelenia samolotu Tureckiego lub innego koalicji (tj. NATO)

Rosjanie po dzisiejszym wypadku MUSIELI bombowcom przydzielić myśliwce i dać rozkaz odstrzelenia wszelkiego potencjalnego zagrożenia. Rzecz w tym,że oznacza to,że po zestrzeleniu jakiegokolwiek samolotu państwa NATO mamy potencjalny casus beli. A ponieważ to nie Rosja a "nasz" blok dąży od dawna do wojny, nie będzie takiej pobłażliwości jak Rosyjska i są spore szanse na próbę wykorzystania art.5 w celu wplątania również Polski w wojnę przeciw Federacji Rosyjskiej...

Wojna z Rosją z jednej strony,islamiści jako V kolumna z drugiej... Nie wiem kto tu stworzył ten plan,ale dla Europy jego realizacja będzie zabójcza...
jadwiniabuduje
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2015, 08:51

Re: Nie dla muslimów

Post autor: jadwiniabuduje »

Dla Europy? A to dlaczego? Nato jest potęgą atomową, Rosja też, Turcja również. Mamy zimną wojnę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nie dla muslimów

Post autor: dragoness »

Turcja jako kraj, bomby atomowej nie posiada http://www.arabicae.com/?p=251
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6304
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Sama Turcja współpracuje z bydlakami Daisz (ISIS) dzięki Erdoganowi - którego synalek handlował ropą,córeczka leczyła terrorystów a Erdogan przekształca Turcję w Republikę Islamską.Wspaniała rodzinka...
Chyba to zestrzelenie Su 24 oraz śmigłowca (bo nieszczęścia lubią chodzić parami) zabolało bardzo mocno... Liczyliście towarzyszu luc, że Turcja to takie Państwo, które pozwoli sobie na naruszanie swojej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie samoloty a tu ... zonk! Brawo Turcja!
ODPOWIEDZ