Fryzjer z pasją

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
(Małgorzata)
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 18:23

Fryzjer z pasją

Post autor: (Małgorzata) »

Witam, chciałam zapytać forumowiczki o świetnego fryzjera w Jaśle... czy jest ktoś, kto strzyże dobrze, w taki sposób, że fryzura po wysuszeniu włosów sama się układa? Znacie takiego fryzjera w Jaśle, to doradźcie proszę. Jeśli przeczyta to jakiś fryzjer/fryzjerka, która potrafi dobrać cięcie do osoby, to niech nie zawaha się zareklamować :) tylko bez ściemy... !!! :ok:
(Małgorzata)
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 18:23

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: (Małgorzata) »

...nie ma odpowiedzi, nie ma propozycji, czyżby nikt w Jaśle nie był zadowolony z usług fryzjerskich? a może nie macie "takich" wymagań? ( w co nie wierzę - każdy czasem potrzebuje się poradzić kogoś kompetentnego) :zdegustowany:
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: czeszka »

TYLKO na ul.Wyspianskiego!
(Małgorzata)
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 18:23

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: (Małgorzata) »

OK, dziękuję za podpowiedź. Poszukałam kontaktu, info, dowiedziałam się, że to salon powiązany z tym na Mickiewicza, jeszcze jedno pytanko: czy jest tam ktoś, do kogo NAJLEPIEJ się zapisywać, czy każdy z fryzjerów/fryzjerek tam jest bardzo dobry? Kogoś polecacie?
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: czeszka »

(Małgorzata) pisze:OK, dziękuję za podpowiedź. Poszukałam kontaktu, info, dowiedziałam się, że to salon powiązany z tym na Mickiewicza, jeszcze jedno pytanko: czy jest tam ktoś, do kogo NAJLEPIEJ się zapisywać, czy każdy z fryzjerów/fryzjerek tam jest bardzo dobry? Kogoś polecacie?
to zależy czego sobie zyczy klient
można przedzwonić i sie umowic,wstępnie podczas rozmowy tel powiedzieć czego chcemy i jaki mamy ewent. problem z włosami
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: MAGDAS »

Witam.
W naszym kochanym mieście chyba nie ma dobrego fryzjera.
Jak już trafisz na kogoś konkretnego to zmienia pracę.
A śmieszniejsze jest że rzadko który posiada kompetentny cennik swoich usług.
Ostatnio sama miałam ciekawe zdarzenie, że poszłam z córą na podcięcie końcówek i po wszystkim pytam ile płacę bo nie ma cennika a Pani patrzy na mnie i nic, więc ja daje kasę a Pani wydaje mi resztę bez słowa o cenie.
To okropne, że nie możesz sam zadecydować na jaki zakres usług masz ochotę.
Jak znajdziesz dobrego fryzjera daj znać :)
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Fryzjer z pasją

Post autor: awesome »

Może być fryzjer - były alkoholik, wizjoner?
ODPOWIEDZ