Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

ropuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 10:48

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: ropuch » 4 sierpnia 2015, 07:35

Po prostu idź do nich i się zapytaj, to nie boli. Być może na miejscu załatwisz sprawę.

furman
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 242
Rejestracja: 27 października 2014, 08:53

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: furman » 4 sierpnia 2015, 09:01

tatar pisze:Czy ktos tutaj z Was kiedyś zgłaszał do nich reklamację? T-moile włączyło mi usługę zawsze rozmawiaj. Sam na pewno jej nie włączałem Oczywiście operator twierdzi,że było to za pomocą smsa, którego nawet nie dostałem. Czy składać to pisemnie? Czy może lepiej wybrać się do salonu? I ile czeka się na rozpatrzenie ?
Tutaj masz artykuł o tym co powinieneś w niej zawrzeć: http://www.comperia.pl/telekomunikacja/ ... obile.html . Akurat w T-mobile reklamacje są uznawane, gorsze opinie ma na przykład orange. Jeśli wysyłasz pismo to T-mobile ma obowiązek w ciągu 14 dni odpowiedzieć oraz potwierdzić. Potem reklamacja jest rozpatrywana. Ewentualnie jeszcze tak jak ropuch radzi wybierz się do salonu i się dopytaj.

kociamberek
VIP
VIP
Posty: 756
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: kociamberek » 4 sierpnia 2015, 15:40

tak ciężko wejść na stronę T-Mobile i zalogować się na swoje konto i z zakładki kontakt wysłać pismo dotyczące reklamacji? albo na stronie głównej z zakładki kontakt wziąć adres e-mail i wysłać kilka słów ? ku.rwa coraz bardziej tępe pytania zadajecie gdzie rozwiązanie jest proste, nie masz maila to napisz na kartce wyrwanej z zeszytu jeżeli nie masz innej włóż do koperty idź na pocztę (taki budynek gdzie wysyła się listy) zaadresuj kopertę, kup znaczek pośliń go (bo pewnie nie wiesz do czego służą gąbki nawilżone przy okienku) przyklej na kopercie i zostaw w okienku lub wrzuć do takiej czerwonej skrzynki :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

aQQ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 10 marca 2015, 07:56

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: aQQ » 4 sierpnia 2015, 15:54

Do kociamberek-
Kolego nie pisz tak bo zaraz bedą pytać gdzie jest Poczta i co to zeszyt.. :) :)

Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: Endriu997 » 5 sierpnia 2015, 07:22

aQQ pisze:Do kociamberek-
Kolego nie pisz tak bo zaraz bedą pytać gdzie jest Poczta i co to zeszyt.. :) :)
...no i najważniejsze: jak napisać smartfonem na zwykłej kartce? :) lub jak to wysłać na kartkę z "pejsbuka" :) :hyhy:

furman
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 242
Rejestracja: 27 października 2014, 08:53

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: furman » 5 sierpnia 2015, 08:51

Jeśli zgłosisz to telefonicznie to nie wiem czy to potraktują poważnie ale raczej nie. Nie jesteś zadowolony z usługi to reklamajcję powinieneś dostarczyć do nich po prostu na piśmie I tyle. Napisz według wzoru, pamiętaj aby były tam wszystkie dane i pomaszeruj na pocztę. Oczywiście nie zwykłym listem bo jednak takie potrafią się gubić ale wyślij poleconym.
Myślę,ze akurat w t mobile nie powinni robić problemu.Zwykle większze problemy są z reklamacjami w orange.

furman
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 242
Rejestracja: 27 października 2014, 08:53

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: furman » 6 sierpnia 2015, 10:59

Z tego co wiem to mają na to 30 dni. Musisz płacić pieniadze ale jeśli reklamacja rozpatrzona zostanie pozytywnie to oddają Ci to.

emigrant77
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 27 lutego 2015, 11:35

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: emigrant77 » 7 października 2015, 13:56

Ogólnie rzecz ujmując jakość usług T-mobile jest bardzo słaba zaczynając od samej góry a na obsłudze klienta kończąc. Zwróćcie uwagę (polecam to wszystkim klientom sieci T-mobile w Jaśle i okolicy!!!) na Salon T-mobile przy ul. Kościuszki. Pracująca (o ile jej obecność tam można tak nazwać) tam od jakiegoś czasu dziewczę całymi godzinami z telefonem przy uchu spędza czas na prywatnych rozmowach chodząc po chodniku przed salonem zamiast zająć się ty, co w czasie pracy by wypadało. Myślę że na ten sposób "spędzania czasu" przez "takiego pracownika" Szefostwo salonu powinno zwrócić uwagę, bo nie najlepiej to wpływa na opinię o Firmie. Jeśli prywatne sprawy przeważają nad czasem poświęconym obsłudze klienta to chyba obecność takiego "pracownika" jest w Salonie zbędna. Zatrudnianie panienek, które zajmują się wszystkim, oprócz pracy jeszcze bardziej pogarsza opinię o całej sieci. Mam nadzieję, że "tacy pracownicy" z salonów T-mobile znikną (raz na zawsze) a tym samym jakość obsługi klienta bardzo się poprawi.

MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 21:45

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: MAGDAS » 7 października 2015, 21:48

Życzę powodzenia.
Ja płaciłam trzy gigantyczne rachunki bo podobno włączyłam sobie esemesy premium.
A druga sprawa w ubiegłym roku padł mi nówka tablet.
Po ośmiu tygodniach przepychanek z nie kompetentną panią w salonie i już poważną groźbą zainteresowania sprawą rzecznika praw konsumenta odzyskałam sprzęt, który i tak na własny koszt naprawiłam.
Porażka z tym salonem na Kościuszki.
Panie jak i pan powinni poszukać sobie pracy w której nie należy mieć kontaktu z petentem. :wstyd:

Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Jak zgłosic reklamację w T-mobile

Post autor: elemelek » 18 października 2015, 00:44

emigrant77 pisze:Ogólnie rzecz ujmując jakość usług T-mobile jest bardzo słaba zaczynając od samej góry a na obsłudze klienta kończąc. Zwróćcie uwagę (polecam to wszystkim klientom sieci T-mobile w Jaśle i okolicy!!!) na Salon T-mobile przy ul. Kościuszki. Pracująca (o ile jej obecność tam można tak nazwać) tam od jakiegoś czasu dziewczę całymi godzinami z telefonem przy uchu spędza czas na prywatnych rozmowach chodząc po chodniku przed salonem zamiast zająć się ty, co w czasie pracy by wypadało. Myślę że na ten sposób "spędzania czasu" przez "takiego pracownika" Szefostwo salonu powinno zwrócić uwagę, bo nie najlepiej to wpływa na opinię o Firmie. Jeśli prywatne sprawy przeważają nad czasem poświęconym obsłudze klienta to chyba obecność takiego "pracownika" jest w Salonie zbędna. Zatrudnianie panienek, które zajmują się wszystkim, oprócz pracy jeszcze bardziej pogarsza opinię o całej sieci. Mam nadzieję, że "tacy pracownicy" z salonów T-mobile znikną (raz na zawsze) a tym samym jakość obsługi klienta bardzo się poprawi.
Ja już raz zglaszalam skargę na jedną panią z tego salonu. Przy podpisaniu umowy jaka to ona miła i pomocna. Daje mi swoją wizytówkę, że w razie problemów mogę do niej dzwonić... Co się okazało? Miałam jakieś kłopoty z przeniesieniem numeru i za żadne skarby się z nią skontaktować nie mogłam. Telefonów nie odbierala, nie oddzwaniala, na maile nie odpisywala. Za przeniesienie numeru zapłaciłam!!!! a musiałam później i tak stać w kolejkach i lazic od t-mobile do playa, od playa do t-mobile. Mam nadzieje, ze ta kobieta już tam nie pracuje :>

Co do reklamacji. Ja zglaszalam przez Internet. Na odpowiedź mają 30 dni. Mi odpisali bardzo szybko i reklamację uznali. Chodziło o płatne SMS, które dostawalam (naliczylo mi dodatkowo 20 zł). Jesli ktos nie chce niespodzianek takich jak ja to zablokujcie sobie SMS Premium (mozna przez internet, na swoim koncie boa).

ODPOWIEDZ