dietetyk

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
justek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 20:55

Re: dietetyk

Post autor: justek »

Z tego co się orientuje zawód dietetyka staje się zawodem regulowanym. Dietetyk musi uzyskać dyplom potwierdzający jego kwalifikacje i wpis do rejestru osób uprawnionych do wykonywania zawodów medycznych. Takie kwalifikacje można uzyskać po ukończeniu co najmniej licencjata na kierunku stricte dietetyka, ponieważ ludzi po kierunkach technolog żywności i żywienie człowieka nie chcą przyjmować na dwuletnie mgr z dietetyki. Ustawa albo już weszła albo wejdzie. Podobnie dzieje się z ratownikiem medycznym. Z tego co się orientuje najbliżej dietetyk Rzeszów, Gorlice może, Dębica.


"Zgodnie z projektem ustawy o zawodach medycznych rejestracji mają podlegać zawód m.in.: technika dentystycznego, specjalisty terapii uzależnień, optyka okularowego, dietetyka, asystentki dentystycznej, protetyka słuchu, fizjoterapeuty, higienistki dentystycznej, optometrysty, masażysty, higienistki szkolnej (mimo że zaprzestano już kształcenia w tym zawodzie), instruktora terapii uzależnień, logopedy, opiekunki dziecięcej, opiekuna medycznego i wielu innych.

Ponadto projekt ustala reguły kształcenia ustawicznego w tych zawodach, a także regulacje dotyczące odpowiedzialności zawodowej."
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: dietetyk

Post autor: kowalski38200 »

Witam,
wybieram się na wesele i mam problem z wciśnięciem się w kostiumik, czy jest Pan w stanie wymodelować moją szlwetkę tak abym wygladała tak jak Pani na zdjęciach w galerii. Poniżej moja fotka. ;)
http://www.google.pl/imgres?q=gruba+bab ... 66&bih=566
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dietetyk

Post autor: kurczebalde »

kowalski38200 pisze:Witam,
wybieram się na wesele i mam problem z wciśnięciem się w kostiumik, czy jest Pan w stanie wymodelować moją szlwetkę tak abym wygladała tak jak Pani na zdjęciach w galerii. Poniżej moja fotka. ;)
http://www.google.pl/imgres?q=gruba+bab ... 66&bih=566
O masakro! No, no , ze mną nie jest jeszcze tak źle. A tak z ciekawości, to ile czasu zajęłoby tej pani zrzucenie wagi do 60 kg. Co na to Pan dietetyk?
sonik966
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2011, 20:53

Re: dietetyk

Post autor: sonik966 »

bardzo proszę o namiary na panią dietetyk Ewę z przychodni BELLA VITA z Nowego Sącza
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: dietetyk

Post autor: m.g »

Ewa Cepiga-Salabura 605 45 02 36 :-)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: dietetyk

Post autor: kowalski38200 »

Ale po co jechać do Sącza? Mamy przecież swojego Jaślanina!!!
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: dietetyk

Post autor: herbata87 »

No no ten P. Kamiński to nie powiem :ok: napewno bedzie u niego uczęszczało tłum laseczek, którym niekoniecznie bedzie potrzebne zrzucenie zbednych kilogramów(wiadmo w jakim celu beda chodziły :hyhy: ). Ja osobiście z moimi kilogramami wstydziłabym sie przed tym Panem. Ale z galeri widze modelke która juz dłuugo trenuje widać bo świetym ciałku.
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: dietetyk

Post autor: m.g »

Hmm.. po co jechać do Sącza? Może po to żeby na prawdę osiągnąć to co się chce. Nie znam tego Pana, nie wiem czy ma doświadczenie, nei znam nikogo komu pomógł. Natomiast Pani Ewa pomogła mi, wiem, że jeździ do niej kilka kobiet z Gorlic. Pomaga także Panom i to bardzo skutecznie, oraz dzieciom, które cierpią na trudne schorzenia. Czasami nadwaga to nie tylko obżarstwo czy zły styl życia ale także choroba, i Pani Ewa pomoga także takim ludziom. Polecam bo znam, sprawdziłam. A jedzie się tam, raz na ogólną wizytę, rozmowę, drugi raz na pierwsze ważenie i wtedy omawiana jest dieta. I później jeździ się co kilka tygodni na ważenie, sprawdzenie, tak to można utrzymywać kontakt meilowy, telefoniczny. Zawsze i o każdej porze.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Ciekawość minie zżera jak zostanę odebrany

Post autor: benyBek »

Jesteście pewni, że to najlepsze rozwiązani? Przeprasza, ale jakoś nie jestem zbytnio przekonany do Waszych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
BiBi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 21:32
Lokalizacja: Jasło

Re: dietetyk

Post autor: BiBi »

Witam,
W sobotę 5 grudnia, w godzinach 11-15, ul 3 maja 39 (nad sklepem Żabka) moja siosta zaprasza na oficjalne otwarcie Gabinetu DIET Katarzyna Dybaś
W programie: bezpłatna konsultacja z dietetykiem, badanie składu ciała, określanie wieku metabolicznego, pomiar zawartości tkanki tłuszowej, poczęstunek dla gości
Myślę, że warto skorzystać ;)
Więcej informacji: https://www.facebook.com/dietetykjaslo/
Gorąco polecam :ok:
Załączniki
12314234_187600451584572_934466153108258769_o.jpg
gosiaczek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 21:28

Re: dietetyk

Post autor: gosiaczek78 »

Super! Znam tą panią, na pewno się pojawię.
sandra23
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 lutego 2016, 14:51

Re: dietetyk

Post autor: sandra23 »

naturhouse
Kaka9009
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2019, 06:05

Re: dietetyk

Post autor: Kaka9009 »

Witam. Mam zamiar schudnąć, sama po porodzie nie jestem sama zrzucić :zly: . Powiedzcie mi do jakiego dietetyka się wybrać? Slyszalam o Naturhouse, bonnesante czy coś takiego? Jakieś opinie dostanę? I jakie koszty są u dietetyków, wiem że muszę się liczyć z kosztami ale zawsze to wcześniej wiedzieć jak to cenowo wyglada... :) :)
niebieski listek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 marca 2012, 14:31

Re: dietetyk

Post autor: niebieski listek »

Chodzę do Pani Katarzyny Dybaś. Też nie mogłam schudnąc po ciąży. Schudłam już 12kg. Zaczęłam 3 miesiące temu. Chciałabym jeszcze 2 kg zrzucić a potem czeka mnie etap stabilizacji. Dieta jest ułożona z uwzględnieniem moich smaków, co lubię a czego nie. Jedzenie smaczne, fajne pomysły na posiłki. Wiele z nich już na stałe że mną zostanie, mąż i dzieci też polubili. Kontrola co ok. 2 tyg. Ja jestem zadowolona. A jeśli chodzi o koszty to w porównaniu z natur house ( mi powiedzieli ok 400 zł na miesiąc jak byłam na konsultacji) o wiele niższe. 90 zł pierwsza wizyta, 100 zł druga, na której dostaje się jadłospis. Kolejne, kontrolne wizyty po 50 zł. Można zadzwonić, albo napisać na fb, pani Kasia na pewno udzieli informacji. Ja jestem zadowolona i polecam.
ODPOWIEDZ