Wypożyczalnia samochodów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Pawelz
Debiutant
Debiutant

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Pawelz » 25 września 2015, 11:47

witam poszukuje jakiejs dobrej wypozyczalni samochodow w jasle. Ceny zeby byly przystepne. Poleca ktos jakas? Procz tego na googlach.

alka34
Guru
Guru

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: alka34 » 29 października 2015, 11:58

Ja również się podczepię z tym,że szukam jakiejś wypożyczalni prz lotnisku w Krakowie.Rodzina do mnie przylatuje za jakiś czas i prosili mnie abym im tam wynajęła jakieś auto.

tatar
Guru
Guru

Post autor: tatar » 29 października 2015, 13:15

alka34 pisze:Ja również się podczepię z tym,że szukam jakiejś wypożyczalni prz lotnisku w Krakowie.Rodzina do mnie przylatuje za jakiś czas i prosili mnie abym im tam wynajęła jakieś auto.
Sam miałem juz do czynienia z kilkoma wypożyczalniami. Nie patrz się jedynie na najtańsze oferty. Może jakaś wypożyczalna ma podejrzanie tanie auta ale mają tam wiele kosztów dodatkowych. Zwracaj również uwagę na ubezpieczenie.
Dobrą ofertę ma obecnie Avis: http://www.avis.pl/ - jest to większa sieć wypożyczalni samochodowych. Mają tam w miarę nowe auta, wiele razy jak do tej pory korzytałem z ich oferty i byłem zadowolony.

klemaj
Obyty
Obyty

Post autor: klemaj » 29 października 2015, 13:18

tatar pisze:
alka34 pisze:Ja również się podczepię z tym,że szukam jakiejś wypożyczalni prz lotnisku w Krakowie.Rodzina do mnie przylatuje za jakiś czas i prosili mnie abym im tam wynajęła jakieś auto.
Sam miałem juz do czynienia z kilkoma wypożyczalniami. Nie patrz się jedynie na najtańsze oferty. Może jakaś wypożyczalna ma podejrzanie tanie auta ale mają tam wiele kosztów dodatkowych. Zwracaj również uwagę na ubezpieczenie.
Dobrą ofertę ma obecnie Avis: http://www.avis.pl/ - jest to większa sieć wypożyczalni samochodowych. Mają tam w miarę nowe auta, wiele razy jak do tej pory korzytałem z ich oferty i byłem zadowolony.
Korzystaliśmy kiedyś z ich aut w Hiszpanii. Bezproblemowo.

rtcars
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: rtcars » 6 stycznia 2016, 10:20

Nowością w wypożyczalniach jest wynajem z oc sprawcy ja znalazłam coś takiego Wypożyczalnia samochodów RTcars.pl oferuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji. Wynajem jest darmowy ponieważ zapłaci za niego ubezpieczalnia sprawcy kolizji

Awatar użytkownika
kedziorek
Guru
Guru

Post autor: kedziorek » 19 lutego 2016, 16:14

Jakiś czas temu byłem w Krakowie w celach biznesowych i również wypożyczałem sobie auto. Nie miałem czasu na to aby wcześniej to załatwić przez internet tak więc poszukałem wypożyczalni na miejscu. Wypożyczyłem samochód w Rent a car . Mają swoją wypozyczalnię na Dworcu Głównym. Cena wynajmu samochodu nie była wysoka ale nie bedę tutaj pisał konkretnie ile to było bo wszystko rzecz jasna zależy od marki samochodu. Samochodów maja sporo, ceny są różne. Wszystkie auta mają tam ubezpieczenie. Tutaj jest ich strona www: http://krakow-rentacar.pl/ . Jakbym teraz miał wynajmować auto to pewnie zrobiłbym to przez internet bo jest to wygodniejsze. Nie trzeba sie potem stresować.

x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: x_n » 19 lutego 2016, 16:15

kedziorek pisze:
Jakiś czas temu byłem w Krakowie w celach biznesowych i również wypożyczałem sobie auto. Nie miałem czasu na to aby wcześniej to załatwić przez internet tak więc poszukałem wypożyczalni na miejscu. Wypożyczyłem samochód w Rent a car . Mają swoją wypozyczalnię na Dworcu Głównym. Cena wynajmu samochodu nie była wysoka ale nie bedę tutaj pisał konkretnie ile to było bo wszystko rzecz jasna zależy od marki samochodu. Samochodów maja sporo, ceny są różne. Wszystkie auta mają tam ubezpieczenie. Tutaj jest ich strona www: http://krakow-rentacar.pl/ . Jakbym teraz miał wynajmować auto to pewnie zrobiłbym to przez internet bo jest to wygodniejsze. Nie trzeba sie potem stresować.

Akurat w przypadku wypożyczalni, u mnie najważniejszym kruterium, jest kryterium ceny. Aby nie było żadnych dodatkowych kosztów. Widze, tutaj tak mają.

marian57
Debiutant
Debiutant

Post autor: marian57 » 30 czerwca 2016, 16:47

x_n pisze:Akurat w przypadku wypożyczalni, u mnie najważniejszym kruterium, jest kryterium ceny. Aby nie było żadnych dodatkowych kosztów. Widze, tutaj tak mają.
Osobiście nie polecałbym kierowania się tylko i wyłącznie ceną, no chyba że masz już coś sprawdzonego w temacie. Jak nie masz to niestety możesz się zawsze nadziać na nieuczciwą wypożyczalnię, rób dokładne zdjęcia przed wynajmem itp. To pomaga w tych mniejszych firmach, gdzie czasami komuś strzela do głowy pomysł dorobienia kilku groszy na ciemnym kliencie. Korzystam z PANEK S.A. Cenowo nieco drożej niż lokalne i małe wypożyczalnie, ale zwraca się a jakości.

Krzysiek92
Guru
Guru

Post autor: Krzysiek92 » 30 czerwca 2016, 18:26

Ja wypozyczalem samochod z wypozyczalni 'Odkryj auto' samochod mialem na lotnisku w Rzeszowie i tam tez go zwrocilem. Bardzo mily pracownik oraz biuro gorze lotniska:) zadnych problemow ze zwrotem depozytu i przy oddaniu samochodu rowniez. Polecam! :)

domka12
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: domka12 » 11 lipca 2016, 08:28

Moim zdaniem teraz wypozyczalnie samochodów stały się bardzo drogie. Miesiąc temu chciałam wypożyczyć samochód z Jasionki do Jasła to pracownik wypożyczalni powiedział że na dobę wynajęcie MATIZA kosztuje 1800 zł. Stwierdziłam że nie chce go kupić tylko wypożyczyć i zrezygnowałam z usług wypożyczalni.

Ewelina_jk
Debiutant
Debiutant

Post autor: Ewelina_jk » 28 września 2016, 23:55

Czy ja wiem czy drogo - wypożyczalnia jedna drugiej nie równa. Pewnie, żę jak ktoś śmiga 300 dni w roku samochodem to trzeba mieć swój, ale jak przylatujesz do kraju powiedzmy 3-4 razy w roku jak ja i potrzebujesz obskoczyć znajomych i rodzinę to roczny koszt zabawy wynosi 2000 zł. ;) to Taniej niż utrzymanie auta na miejscu i jeszcze drugiego za granicą. ;) A tak zawsze jak przylecę,pożyczam autko w Panek, robię objazd, oddaję i spadam na samolot. ;)

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 31 lipca 2019, 08:45

Firm wynajmujących samochody jest sporo i chyba jak mi się zdaje, jest to całkiem popularne. Pożyczają zarówno osoby prywatne, jak i firmy i to na krótki i długi termin. Wszystko będzie zależało od potrzeb, tutaj można więcej się z tematem zapoznać jeżeli chodzi o wynajem na firmy. Koszty rzeczywiście mogą być różne i będzie to zależało przede wszystkim od danej wypożyczalni.

ODPOWIEDZ