Opinie na temat Galerii Jasło.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Wiem, że mają w Keksie różne dania, ale myślałem o jakiejś innej restauracji, z dobrym jedzeniem (typu Sfinx czy jakoś tam) albo jakąś orientalną chińską knajpke. Jakieś urozmaicenie, gdzie ludzie dobrze by zjedli i w miare przyzwoicie zapłacili. I chcieli tam znów przyjść. Obsługa jest do bani, kupiłem pączka to podano mi go na serwetce w ręce... :wstyd:

A toalety jeszcze nie widziałem, naprawde dobrze ukryta jest. :)
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Kaw »

A ja tam jeszcze nie byłem i [jak im obiecałem] nigdy nie pójdę...
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: ~~Patrycja~~ »

może sie kiedyś przełamiesz :P
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Woytec »

jakąś orientalną chińską knajpke

W Galerii? :D
jaślanin

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: jaślanin »

No i co z tego ze w Galerii??
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A gdzie, może na dworcu PKS? :hyhy: Galeria to odpowiednie miejsce na taką restauracje, ludzie podczas zakupów lubią coś wrzucić na ząb, niektórzy przyjeżdżaja z okolic więc kawałek mają i coś by przekąsili. :) Nie mówie, że koniecznie chińska, może być i francuskie bistro, ale gdzie odpowiednio obsłużą i zjesz coś konkretnego. :)
W Galeriach w dużych miastach to normalne, są całkiem duże kompleksy resauracji od McDonalda i pizzerii, przez chińskie knajpki, do eleganckich restauracji. I nikt się temu nie dziwi. :hyhy:
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: TWPC »

Słyszłem ze jakis wypadek byl tam...jakies dziecko z gory spadło,na schodach wariowały :/ widzialem tylko jak go zabierali (karetka)
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Jester »

W sumie to dobrze, że jest -w końcu lepsze to niż nic :P Ale zastrzeżeń mam mnóstwo: po pierwsze dzieciaki wariujące na ruchomych schodach - ktoś tu wcześniej powiedział, że któryś z nich co sobie zrobił. Powiecie, że jestem wredna, ale dobrze, że to się wreszcie stało, może ochrona zrobi z tym porządek. Poza tym brak WC, no chyba że jest tak dobrze zamaskowane, że choć jest, to niewidoczne? Koljeny punkt to zawartość sklepów - wszędzie to samo, więc wybór jest marny, niestety. Wniosek stąd taki, że nadal będziemy robic zakupy w Rzeszowie. A następna uwaga dotyczy house'a. Pannice w tym sklepie sa zmalowane jak pisanki, gacie mają albo strasznie opniające albo ze strasznie niskim biodrem, włos mocno tleniony - i to wszystko czym mogą się pochwalić. Głupie są niemiłosiernie. Każdy kto tam robi zakupy, wychodząc przez bramkę zastanawia się dlaczego piszczy? Pannice też, lecz kiedy zobaczą, że to klient który dopiero co zapłacił za towar przestają się tym przejmować. Klient dopiero w domu rozumie dlaczego bramka piszczy - pannice nie ściągają klipsów antykradzieżowych!!! Wróżę im szybką zmianę personelu :dobani:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: kasiuńcia »

Chciałam sie wtrącić, że WC jest.
Na parterze srebrne drzwi, za media expertem miedzy chyba jeszcze nie otwartym croop town bodajże.
Fakt, miejsce nieoznakowane.
:*
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Pemek94 »

JKS pisze:ona nie jest potłuczona; to jest tak specjalnie :luka:
Ona na pewno nie jest specjalnie tak zrobiona, bo jakby mieli robić takie "ozdóbki" to chyba by to jakoś równomiernie rozstawili, a nie tak jedna tu druga tam... Co mnie bardzo zdziwiło, nie ma tam ochrony?! Dziwne, jak ktoś buduje taki budynek, na którym będzie chciał zarabiać, gdzie przewija się masę ludu, to chyba powinien zatrudnić jakąś ochronę, która pilnowała by porządku. Ostatnio przecież jakiś chłopak "mądry" wyjechał na samą górę na poręczy, a na samej górze przechylił się za bardzo do tyłu i spadł z samej góry, zabrało go pogotowie...
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: paulaaa »

Co mnie bardzo zdziwiło, nie ma tam ochrony?!
jest! jest ochrona! ostatnio widziałam gościa w "ochroniarskim umundurowaniu" przechadzającego się po piętrze. Taki brzusiasty i dość zabawny :D

a co do toalety to ciekawe, że tam na dole jest nieoznakowana. nieładnie. ale jest jeszcze w Keksie toaleta tam za tą ścianką po prawej stronie.
jaślanin

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: jaślanin »

A widziales kiedys rozwalona gladka szybe?? :kwasny:
enzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 listopada 2008, 20:02

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: enzo »

Jest ochrona bo mnie kiedyś opier.... a tak wogóle wc jest nieoznakowane
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: paulaaa »

ochroniarz jest właśnie podobno z powodu tego wypadku, który się niedawno zdarzył (upadek ze schodów) i stale krąży on właśnie na górze w okolicy schodów.
ta szyba bankowo jest tak "specjalnie", jak ktoś nie wierzy to niech podejdzie i się przyjży z bliska, ewentualnie dotknie :D fakt faktem jednak, że trochę bezsensownie się to prezentuje jak jest tylko jedna taka "dekoracja" na całą galerię ;)
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Takie szyby są dwie, w bezsensownych miejscach. :hyhy:
ODPOWIEDZ