Opinie na temat Galerii Jasło.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: paulaaa »

Widzę że znowu Krzysiek Ibisz wpadnie do Jasła, w galerii poprowadzi pokaz mody 30 stycznia tu więcej informacji mam nadzieję, że nie pojawi się 3 raz w tym samym garniaku ;)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: niezapominajka »

porządnego sklepu z butami najbardziej brakuje w tej GALERII!!to co jest to jakas lipna chińska tandeta!!
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Woytec »

Też tak myślę, że nawet w Jaśle nie można kupić dobrych butów i w ogóle np. garniturów itd. teraz zbliżają się studniówki a tu żywcem nie ma co@!
abdul
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 14:27

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: abdul »

człowieku jeśli chcesz kupic sobie dobry garnitur do jedź do kraka albo wawy i kup sobie cos od Hugo Bossa albo Versace, badz tez Armaniego.....po co taki sklep w jaśle??...uważam że to co jest w jaśle w zupełności Ci wystarczy jak na studniówke.....ubierzesz go raz a pozniej bedzie wisiał rok w szafie;)
MAREKK1976
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 20:33

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: MAREKK1976 »

Galeria Jasło to wieelka kicha... Nowy budynek na WYSOKIM POZIOMIE, ruchome schody i wiiiinnnndaa ktora juz nie dziala z miesiac chyba - az mi szkoda tych starszych ludzi ktorzy badz co badz sa czasem klientami i gosci co targaja towary po tych schodach ruchomych.... tylko pasuje powiedziec TVP Rzeszow zeby zareklamowali Galerie w ktorej sie juz winda zjeb... i nie jest pewnie juz na gwarancjii, ale zaraz napisze do mailto:[email protected] zeby sie zajeli tematkiem i poruszyli jednoczesnie temat dyskryminacji osob niepelnosprawnych...
Pozdro dla wszystkich wielbicieli nedznej GALERII JASLO
MAREKK1976
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 20:33

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: MAREKK1976 »

aaa moze wlascielowi szkoda pieniazkow na prad za winde bo placimy takie male czynsze??
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Woytec »

człowieku jeśli chcesz kupic sobie dobry garnitur do jedź do kraka albo wawy i kup sobie cos od Hugo Bossa albo Versace, badz tez Armaniego.....po co taki sklep w jaśle??...uważam że to co jest w jaśle w zupełności Ci wystarczy jak na studniówke.....ubierzesz go raz a pozniej bedzie wisiał rok w szafie;)
dobrze jest pisać ale wykonać gorzej ;p nie stać mnie na garnitury tak zajebistych marek ;p nikt na tym forum nie zarabia rocznie tyle co te garnitury kosztują :hyhy:
jaślanin

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: jaślanin »

Ty wiesz ile ludzie z forum zarabiaja :rotfl: :rotfl: Najpierw popatrz na ceny a pozniej pisz glupoty
abdul
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 14:27

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: abdul »

no ale zastanów sie stary troche co Ty piszesz....z jednej strony, kupiłbyś sobie jakiś dobry garnitur i buty ale psioczysz że nie można kupic w jaśle jakichś eleganckich rzeczy....z drugiej strony, piszesz że nie bedziesz kupowac takich drogich rzeczy bo nie masz pieniędzy....no więc jeśli nie masz 5000 tys na garnitur to kup sobie taki za 400 zl w jaśle....gwarantuje że za taką kwote kupisz bardzo ładny garnitur....i jeszcze na krawat Ci zostanie;)......a co do schodów i windy w galerii to........szkoda słów......rozwala mnie to że schody ruchome są....ale tylko na góre :D :D :D
Awatar użytkownika
J&K
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 00:49

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: J&K »

no fakt w Jaśle kupić dobry garnitur to nie problem jest sporo sklepów no i modeli też dużo. A co do galerii to cóż rozczarowałam się i to bardzo mocno. Podoba się mi to że są takie sklepy jak croop ale tak to nic żywcem nie ma. Galeria powinna być dla wszystkich a podejrzewam że babcia czy dziadek się w niej nie ubiorą, albo panowie czy panie o większym rozmiarze niż 42. Spodziewałam się że może pojawi się H&M lub C&A (sklepy w których każdy się ubierze nie zależnie od wieku i rozmiaru) i nic nie ma no a sklep obuwniczy popieram jakiś dobry mógłby powstać.
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: paulaaa »

byłam niedawno w galerii i jeździły wreszcie jedne schodki na dół :) jest postęp :D
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: mati »

paulaaa pisze:byłam niedawno w galerii i jeździły wreszcie jedne schodki na dół :) jest postęp :D
hehe ktoś się nauczył obsługi :D
Awatar użytkownika
KombinatorkA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 listopada 2007, 15:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: KombinatorkA »

Woytec pisze:Witam. Jakie macie opinie na temat naszej Galerii Jasło? Te pozytywne i te negatywne.
pierwsze wrażenie - jaaaa :szok: ale fajnie :hurra:


po przejsciu paru sklepów - kicha :spi: płacisz dużo za byle co ^^,
jaslo1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 20 lutego 2009, 08:41

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: jaslo1910 »

Na pewno WC jest koło Croppa bo śmierdzi tam jak cholera.Uwaga na spodnie dżinsowe w sklepie Sabra.Po miesiącu się rozdzierają :mad:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Opinie na temat Galerii Jasło.

Post autor: Miś »

NoNamey z kazdego sklepu po miesiacu i po dobrym pierdnieciu sie dra :(
ODPOWIEDZ