Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: buła »

ja chodzę do dentystki naprzeciwko II LO. jak dla mnie ok. ale znajomi polecają jakąś dentystkę z ul.Szajnochy. nazwiska nie znam
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Lady_P »

imrezowicz pisze:witam zaraz przed bramą pektowinu przyjmuje pani Żądło jest to bardzo dobra dentystka sam u niej leczyłem zęby i szczerze polecam nie ma tam kolejek także na pierwszą wizyte czekasz góra 2 tygodnie a pózniej jak przyjdziesz to idziesz co chwilunia jesli ci trzeba nr tel to;4464051 wew230 i jeszcze raz szcerze polecam tam mozna isc na nfz tylko na pierwszą wizytę trzeba przynieść dowód osobisty lub coś w tym rodzaju jesli nie posiadasz 18 lat i do tego jeszcze książeczke ubezpieczeniową

... w jakich godzinach ta pani przyjumuje?
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: sieno »

Ja polecam pana Aleksandra Dońca. Bardzo dobry stomatolog i jak na warunki jasielskie tani. Przyjmuje on na ulicy Krasińskiego.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kasiuńcia »

Dońca odradzam.Od jakiegoś czasu jego opinia bardzo ucierpiała, zarówno jako lekarza jak i człowieka.
I oczywiście przeżyłam to na własnej skórze.Inaczej bym tego nie napisała.
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: sieno »

Ja go bardzo polecam. Jako człowiek wydaje się bardzo sympatyczny, a jako lekarz - wg. mnie jeden z lepszych stomatologów w Jaśle.
Takie są moje odczucia. Zresztą nie pisałbym tego gdybym nie miał do czynienia z tym stomatologiem.
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JackyX »

Cóż, Olo potrafił truć mi zęba z zapaleniem miazgi. Noc spędziłem chodząc po suficie, a rano zamiast mi go usunąć stwierdził żebym szukał pomocy na chirurgii. Jajkowa jednym ciapnięciem usunęła mi go w pięć sekund. Dziś tylko Jarosław Borda Sieczkowski, na Kotlinie.
zubrzykr
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 listopada 2009, 10:49

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: zubrzykr »

Kto posiada numer telefonu do stomatologa chirurga Pani Wilk (przyjmuje/przyjmowala na ul. Mickiewicza). Pilne!
P.S. Jak ta Pani ma na imie?
karola7002
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2009, 10:31

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: karola7002 »

polecam Panią Sowińską-Data w bloku na Kochanowskiego
zubrzykr
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 listopada 2009, 10:49

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: zubrzykr »

karola7002, czy ta Pani przyjmuje na Fundusz czy prywatnie? Orientujesz sie ile kosztuje u niej wizyta + zabieg usuniecia zeba?
miSZCZ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 16 marca 2009, 16:22

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: miSZCZ »

Polecam pania Pierz, przyjmuje prywatnie i na nfz na baczynskiego w strasznym dworze. Kilka razy leczylem tam zabki kanalowo, a znajomi usuwali. Wszystko szybko sprawnie a co chyba najwazniejsze bezbolesnie:)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Anuskaaa18 »

A ja polecam doktora Pawła Słowika. Cała moja rodzina leczy zabki u niego juz od bardzo dawna. Ma bardzo dobrze wyposazony gabinet, zarówno leczenie jak i usuwanie na najwyzszym poziomie :ok: Jedyna wada jest taka ze wyznacza odlegle terminy, ale mysle ze swiadczy to jedynie o tym ze polega na nim wielu pacjentow.
zubrzykr
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 listopada 2009, 10:49

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: zubrzykr »

miSZCZ, Pani Pierz jest swietnym stomatologiem, od dawna korzystam z jej gabinetu. Niestety, w tym przypadku pomoc moze wylacznie chirurg.
P.S. Pani Jolanta obecnie przyjmuje na ul. Baczynskiego 15 (juz nie w Strasznym Dworze). Rowniez polecam!
karola7002
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2009, 10:31

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: karola7002 »

u Pani Sowińskiej-Daty to różnie - usunięcie 40-50, leczenie ok 40 to chyba w zależności od plomby za dziecko płaciłam 30, na Kochanowskiego leczy prywatnie, ale przyjmuje też w szkole , o ile dobrze pamiętam to na P.Skargi
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: sylwula13 »

ja polecam pana Borde-Sieczkowskiego

przyjmuje na kotlinie zarabisty dentysta ! :) :hyhy:
zubrzykr
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 listopada 2009, 10:49

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: zubrzykr »

Czy 509 992 224 to aktualny nr do doktora Bordy Sieczkowskiego? Nikt sie nie zglasza. W jakich godzinach i czy telefonicznie mozna umowic sie na wizyte?
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2009, 20:57 przez zubrzykr, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ