Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: JackyX »

Aktualny, próbuj po dwudziestej. Ja też mam czasem problem, ale jak przyjmuje nie odbiera.
Awatar użytkownika
hanka
Moderator
Moderator
Posty: 37
Rejestracja: 7 lipca 2009, 11:37

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: hanka »

Jak już jesteśmy w temacie dentystów to mam pytanie który z nich przyjmuje małe dzieci?
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Insomnia »

hanka pisze:Jak już jesteśmy w temacie dentystów to mam pytanie który z nich przyjmuje małe dzieci?
Paczosa.
Gabinet w Rynku
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2010, 12:33 przez Insomnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Anuskaaa18 »

Paczosa?!?! :zly: mojej mamie miesiac temu usunal zeba tak "porzadnie", że aż z kawalkiem szczeki.. Nie polecam nikomu :dobani:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Insomnia »

Anuskaaa18 pisze:Paczosa?!?! :zly: mojej mamie miesiac temu usunal zeba tak "porzadnie", że aż z kawalkiem szczeki.. Nie polecam nikomu :dobani:
No i masz do tego prawo :]
Awatar użytkownika
wiktorianka7
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 lipca 2009, 18:23

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: wiktorianka7 »

mam pytanie...czy ktos z Was orientuje sie ile bierze za usuniecie zeba pani WILK?.....i czy ona leczy zęby,czy tylko wyrywa?
karola7002
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2009, 10:31

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: karola7002 »

70 zł za usunięcie i oczywiście leczy.
karola7002
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2009, 10:31

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: karola7002 »

a dla dziecka polecam panią Sowińska-Data przyjmuje na Kochanowskiego super
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Czarny Lotos »

Ja osobiście jeżdżę do Rzeszowa - w Jaśle nie ma dobrego lekarza. Byłem u kilku dentystów - część z nich tu wymieniliście ale w moich oczach są przegrani.
Teraz mam prze nich problemy z zębami, co najlepsze były to prywatne wizyty:

Moim problemem jest to, że została wykonana mi kanałówka w 2 zębach przez 2 różnych dentystów w rożnych okresach mojego życia, którzy nie zauważyli że moje żeby (szóstki) posiadają 4 kanały, a nie 3.
Jedne kanał został nie wyczyszczony przez co wdała się infekcja i stan zapalny w korzeniu infekując kość.
Co najlepsze zęby mnie nie bolały, korona w idealnym stanie tylko ten korzeń. Mam 50 % szans za wyleczenie tych "dobrych, dużych zębów".
Już mam je wyleczone (koszt 650 zł) czyli poprawione leczenie kanałowe - efekty albo cofnięcia albo dalszej infekcji będzie widoczny za rok .
Jeśli infekcja będzie postępować to trzeba je będzie wyrwać żeby na inne korzenie się nie przeniosła "chyba zgorzel" (tak to chyba się nazywa).

Podsumowują kiedyś za młodu wywaliłem kupę kasy na leczenia kanałowe teraz ponownie - ale przez ich niekompetencję mogę stracić 2 zęby - które są "zdrowe" na górze, nic mnie nie bolą - nie no porażka z tymi jasielskimi konowałami.

P.S. Wszystko wyszło na prześwietleniach.
Awatar użytkownika
wiktorianka7
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 lipca 2009, 18:23

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: wiktorianka7 »

zatem zastanawia mnie dlaczego do pani Wilk rmożna się zarejestrować z tygodnia na tydzień...a do innych trzeba czekać conajmniej 2 miesiące.....pytam,bo chce do niej iść usunąc zęba...
babell
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 2 grudnia 2008, 18:09

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: babell »

Z tygodnia na tydzień ? :)

Ja chodzę do niej prywatnie i gdy zapisuje się na leczenie następnego zęba to czekam około 3 tyg
Uważam że jest świetnym dentystą-chirurgiem! Zawsze przy leczeniu kanałowym zleca zrobienie zdjęcia więc sytuacja z niewyleczeniem kanału jak kolega pisał wcześniej nie może mieć miejsc!

Osobiście podziwiam Panią dr Wilk, pracuje w przychodni do 14 a od 14.30 już przyjmuje pacjentów w domu i nie do 17 jak większość lekarzy ale do 21 i dłużej! Jak ktoś przychodzi z bolącym zębem to nie odmówi tylko usunie bez kolejki!

Co innego w przychodni na leczenie czeka się minimum 2 miesiące! Ale warto jak usuwałem zęba z cięciem i szyciem dziąsła , to nic nie czułem! Polecam
moni$
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 listopada 2009, 18:21

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: moni$ »

Ja zdecydowanie nie polecam dr Wilk, byłam u niej raz na ekstrakcję zęba to co ze mną wyprawiała to była jakaś masakra, koszmar. Męczyła się z moim zębem prawie godzinę, jak znieczulenie przestało działać, to nie dała nowego zastrzyku tylko polewała płynem ze strzykawki.Najgorsze było to jak już mi wyrwała tego zęba to stwierdziła że mógł zostać jeszcze korzeń i szukała wierciła w dziąśle, okazało się po prześwietleniu że nic nie ma, to zaszyła ranę. Dodam że byłam na wizycie w przychodni bo chciałam zaoszczędzić, ale wcale tak nie było bo na lekarstwa wydałam więcej kasy. Dodam że wyrywałam jeszcze później 3 zęby do leczenia ortodontycznego 2x w Frysztaku koszt 30 zł jedno pociągnięcie i po bólu, w Rzeszowie zapłaciłam 70zł ale też nie bolało, nie miałam żadnych zakażeń nie puchłam. Może dlatego że to mężczyźni mi wyrywali następne 3 zęby nie mieli z tym problemu żadnego bólu szwów, opuchlizny!! Ja radzę Panią doktor omijać z daleka!!!!!
Awatar użytkownika
wiktorianka7
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 lipca 2009, 18:23

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: wiktorianka7 »

no to mam teraz dylemat.......mysle że jak pójde do niej prywatnie to ładnie sie mną zaopiekuje...i nie bedzie oszczedzać na znieczuleniu...
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kasiuńcia »

wiktorianka7 pisze:no to mam teraz dylemat.......mysle że jak pójde do niej prywatnie to ładnie sie mną zaopiekuje...i nie bedzie oszczedzać na znieczuleniu...

Tak jak chyba pisałam wcześniej, ja parę lat temu wyrywałam u Dr.Wilk zęba i jestem prawie pewna, że gdyby to było prywatnie, to dostałabym porządne znieczulenie, przy tak poważnym zabiegu. A moje znieczulenie trwało parę minut, a reszta jak to się mówi "na żywca". Więc jak jest możliwość, to zawsze lepiej prywatnie.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Jacek1986 »

sylwula13 pisze:ja polecam pana Borde-Sieczkowskiego

przyjmuje na kotlinie zarabisty dentysta ! :) :hyhy:
Ja również polecam tego dentystę. ;)
ODPOWIEDZ