Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

woolny
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: woolny » 20 lutego 2015, 17:16

Zjeździłem dzisiaj przychodnie na 3 maja i na mickiewicza w Jaśle - odesłano mnie z kwitkiem no i z bólem zęba,gatki i wymówki szły następująco na 3 maja nie usuną bo nie mają odpowiednich"instrumentów" a na mickiewicza w Jaśle byłem rano nie przyjmą bo przecież kolejka i tak dużo ludzi i taki zapie.dziel ,że wysikać się nie mogą, to pojechałem o godz. 13 do tej samej przychodni na mickiewicza,oczywiście z bólem zęba i znowu miła niespodzianka od strony służby zdrowia , no bo już teraz pani chirurg zębów nie wyrywa," z bólem to trzeba przyjść przecież rano" . Jeśli chce się pan zarejestrować to na maj !!!! Parodia w biały dzień!!Pytam gdzie te nasze pieniądze idą z ubezpieczenia zdrowotnego? Pewnie pozostało mi tylko pogotowie dentystyczne w Krośnie. Ktoś powie idź prywatnie - to odpowiem ,że płacę takie grube zdrowotne jak i wiele osób na tych darmozjadów że skorzystanie z usług służby zdrowia należy mi się jak psu buda.

Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: JURT » 21 lutego 2015, 16:09

woolny pisze:Zjeździłem dzisiaj przychodnie na 3 maja i na mickiewicza w Jaśle - odesłano mnie z kwitkiem no i z bólem zęba,gatki i wymówki szły następująco na 3 maja nie usuną bo nie mają odpowiednich"instrumentów" a na mickiewicza w Jaśle byłem rano nie przyjmą bo przecież kolejka i tak dużo ludzi i taki zapie.dziel ,że wysikać się nie mogą, to pojechałem o godz. 13 do tej samej przychodni na mickiewicza,oczywiście z bólem zęba i znowu miła niespodzianka od strony służby zdrowia , no bo już teraz pani chirurg zębów nie wyrywa," z bólem to trzeba przyjść przecież rano" . Jeśli chce się pan zarejestrować to na maj !!!! Parodia w biały dzień!!Pytam gdzie te nasze pieniądze idą z ubezpieczenia zdrowotnego? Pewnie pozostało mi tylko pogotowie dentystyczne w Krośnie. Ktoś powie idź prywatnie - to odpowiem ,że płacę takie grube zdrowotne jak i wiele osób na tych darmozjadów że skorzystanie z usług służby zdrowia należy mi się jak psu buda.
Moim zdaniem publiczna służba zdrowia to mit. Płacimy co miesiąc ciężkie pieniądze ze składek i nic z tego bo darmozjady począwszy od samej góry a skończywszy na samym dole wszystko przetrawią. :wsciekly: :mur:

tess
Obyty
Obyty

Post autor: tess » 25 lutego 2015, 16:54

poszukuję dobrego dentysty i w miarę niedrogiego. Kogo polecilibyście? Chodziłam do Pani Wilk, ale nie leczy w tymczasowo

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Może mnie wspomożecie

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 01:25

Zgadzam się z przedmówcą w 100%.

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Jako nowicjusz stawiam nowy temat by sie przedstwić

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 01:46

Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność.

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Może mnie wspomożecie

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 02:19

Jak najbardziej jestem za! Popieram takie działania.

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Jako nowicjusz stawiam nowy temat by sie przedstwić

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 02:33

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Nowy temat

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 02:46

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

Grażynka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Grażynka » 6 sierpnia 2015, 10:10

marcel12 pisze:niech ktoś w końcu napisze , kto najtaniej boruje zęba!!!!! czy jest cos poniżej 50 zeta!!! ostatnio 3 podejścia i poszlo 4 bańki za przedostatnie kły
Ludzie, Was tu chyba wszystkich pogięło. Bądźcie bardziej poważni. Niedawno byłam u endokrynologa po konsultację. Wizyta 20 minut, lekarka bez asysty, żadnego sprzętu poza biurkiem i trzema krzesłami jedynie słuchawki przewieszone na szyji. Lekarka ponosi ZERO!!! kosztów, jedynie za wynajem lokalu wielkości 3x3m2. Zapłaciłam za wizytę 100zł. A tu ktoś bredzi 50 zł u dentysty gdzie ponoszone są koszty materiałów, opłata asystentki a przede wszystkim urządzeń i maszyn za co najmniej kilkadziesiąt tyś.zł w jaki musi być wyposażony gabinet. Chyba że ktoś ma na myśli 50 zł za borowanie + 100 zł za wizytę.

Jaslanin2010
Guru
Guru

Post autor: Jaslanin2010 » 6 sierpnia 2015, 17:03

Jeżeli chcemy mieć ładne zęby i przede wszystkim dobrze wyleczone to niestety trzeba zapłacić, bo dobre materiały i wypełnienia czy fachowa obsługa kosztują. Jeżeli komuś to nie przeszkadza jak ma leczone zęby to polecam leczenie na nfz :D Ale niestety refundacja leczenia stomatologicznego zatrzymała się w ubiegłym stuleciu.

A tak na marginesie to polecam panią Małgorzatę Kalisz, która przyjmuje w nowym gabinecie na Kotlinie. ---> http://www.stomatolog-jaslo.pl ;)

Gracjan007
Początkujący
Początkujący

Post autor: Gracjan007 » 25 sierpnia 2015, 18:02

Gdzie sie wybrać do dentysty z dzieckiem?

gosiaczek78
Początkujący
Początkujący

Post autor: gosiaczek78 » 25 sierpnia 2015, 21:34

Ja polecam Panią Wawro Frączek- świetne podejście, bez bólu. Może tanio nie jest ale warto

onomatopeja
Guru
Guru

Post autor: onomatopeja » 26 sierpnia 2015, 23:31

Tak Pani Wawro super fajna dla dzieci jest tez Węgrzynowa na kotlinie!

Tadzik74
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Tadzik74 » 27 sierpnia 2015, 22:07

Ma ktoś jakieś namiary na p.Wawro? Skoro polecacie to trzeba będzie przetestować.

Jaslanin2010
Guru
Guru

Post autor: Jaslanin2010 » 27 sierpnia 2015, 22:20

http://www.stomatologjaslo.pl <------------ To jest jej strona internetowa. Pani Wawro-Frączek jest super dentystką, jedyny mankament, to prawie pół roku czekania na wizytę. :)

ODPOWIEDZ