Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anilewe
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 15:14

Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: Anilewe »

Jakiego ortodonte polecacie w okolicach Jasła, Krosno, Rzeszów ? Jakie są koszty aparatu i wizyt? :)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: kowalski38200 »

Z poważnymi problemami tylko doktor Moshin w Rzeszowie
Anilewe
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 15:14

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: Anilewe »

Dzięki :) właśnie byłam w ortodoncie w Rzeszowie tylko że moim lekarzem prowadzącym nie jest dr moshin tylko inny lekarz a mój przypadek chyba nie jest jakiś poważny. Głównie chodzi mi o to, że Rzeszów troszkę daleko fajnie jakby jakiś doby ortodonta z Jasła był, ale szukałam tyle i opinie o jasielskich ortodontach są bardzo różne jedni ich chwalą a inni krytykuja...Nie wiadomo jak jest rzeczywiscie. W Jaśle zastanawialam się nad orto clinic i dr Anna Pankiewicz- Paździerz ale nie wiem czy nie lepiej jednak ten Rzeszów... Jakby ktoś coś mógł napisać o tych właśnie jasielskich ortodontach to byłoby super. Z góry dzięki :)
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: bond »

do wyboru są chyba 3 opcje w Jaśle . Kik , Pażdzierz i babka na przeciwko II lo. co słyszłaś o jasielskich ortodontkach, chodzi mi głównie o p. Paździerz? jeśli wada nie jest jakimś duzym probemem to mysle ze jasielski ortodota wystarczy?
sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 23:07

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: sstory99 »

Chodzę do Ortho i jestem zadowolony, miła obsługa, wizyty punktualne. Przyjazna załoga, i ząbki się prostują wg mnie dobrze. Każdy będzie zawsze miał osoby które będą go chwalić i ganić, wszystkim nie dogodzi. Jeśli Rzeszowscy specjaliści mają większą renomę i dojazd Cię nie zniechęca to nie ma nad czym się zastanawiać :)
Anilewe
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 15:14

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: Anilewe »

Dziękuję za każdą opinię :) chyba jednak zostanę przy ortodoncie w rzeszowie ale jakby ktoś jeszcze chciał coś napisać to bardzo chętnie każda opinia jest ważna i może być bardzo pomocna
Anilewe
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 15:14

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: Anilewe »

O pani Paździerz właśnie nie znalazłam nigdzie opinii i właśnie mnie ciekawi może ktoś coś wie o tej pani ortodontce ? O pani Kik i Dąbrowskiej to opinie są i za i przeciw ale o pani Paździerz to nic nie znalazlam . A jakie są ceny aparatu i wizyt w Jasle? Tak dla porównania z Rzeszowem
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Szukam dobrego ortodonty Jasło, Krosno, Rzeszów

Post autor: Jaslanin2010 »

Chodzę do p. Kik od ponad roku i jestem zadowolony. Koszt aparatu to 1500 zł, wizyta (średnio co 1,5 miesiąca) - 90 zł :)
ODPOWIEDZ