Ortopeda dla dziecka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Ortopeda dla dziecka

Post autor: anonimowy »

Potrzebuje opini do jakiego ortopedy isc prywatnie z dzieckiem?Hombesz czy Bemben bo tylko o nich szłyszałam.Prosze o kilka opini ludzi ktorzy chodza do takich lekarzy zwlaszcza z dziecmi.i nie chodzi tu o wkladki do butow tylko problemy kostne.
majka_styg
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 20:29

Re: Ortopeda dla dziecka

Post autor: majka_styg »

Jeśli szukasz dobrego ortopedy dziecięcego to najlepiej na Rzeszowie. Tam są specjaliści od ortopedii dziecięcej. Sama szukałam na Jaśle i skierowali mnie tam bo również szukałam dla dziecka. Udało się prywatnie umówić na konsultację do prof. dr hab. n. med. Sławomira Sneli, który jest kierownikiem oddziału ortopedii dziecięcej w wojewódzkim szpitalu w Rzeszowie. Wbrew pozorom konsultacje nie takie drogie bo pierwsza wizyta 200 zł a lekarz super. Widać że człowiek na swoim miejscu. Nie wiem ile kolejne wizyty gdyby coś wyszło nie tak ale podobno mniej. Ja w tym roku czekałam miesiąc na prywatne przyjęcie i odbyło się ono w kwietniu więc tylko taki jest minus ze tu też trzeba czekać. Ale jeśli chodzi o zdrowie dziecka to szukalabym pomocy od razu tam.
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Ortopeda dla dziecka

Post autor: luty »

Na ścianie bloku w którym jest Somed widziałem swego czasu tabliczkę ortopeda dziecięcy i pamiętam ze przyjmował tylko w soboty nie pamiętam nazwiska lekarza ale można by było podejśc i sprawdzić czy to jeszcze aktualne
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

Re: Ortopeda dla dziecka

Post autor: kowalik267 »

Witam a można jakiś nr do prof.Snela chodzi mi o wizyty prywatne z góry dziękuję
balzek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 listopada 2017, 13:29

Re: Ortopeda dla dziecka

Post autor: balzek »

W Tarnowie są bardzo dobrzy ortopedzi, wychowankowie nieżyjącego już doktora Stanisława Czyrnego. Kawałek drogi jest ale warto.
ODPOWIEDZ