Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Post autor: km_1981 »

innka104 pisze:Kolejne spotkanie będzie w środę w warzycach w domu ludowym o14:00
A ciekawe czy jedn z drugim byłby taki mądry jakby do końca życia pod oknem jego domu tiry mu zasuwały....
Fajnie sie mówi tym, których to nie dotyczy
skąd wiesz czy mnie ten temat nie dotyczy?
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Post autor: Czoper »

km_1981 pisze:protestujcie kur.a dalej przeciwko wszystkiemu, niech to miasto całkiem sie zapadnie.
zamiast sie cieszyć że chcą zrobić porządną obwodnicę z prawdziwego zdarzenia to protestujecie - brawo!

Nie nazywajmy tego obwodnicą.... To jest tylko ominięcie fragmentu miasta.
Tranzyt w kierunku N. Sącza nadal będzie przez miasto, pseudoobwodnicą.
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Post autor: rondo »

Ominięcie fragmentu miasta to własnie obwodnica. Chyba lepiej odciazyć kawałek miasta niz miałby być dalej zakorkowany jak teraz.
Pseudoobwodnica? To moze lepiej było jak dawniej kiedy wszystko wjeżdzało koło rynku? Ja wiem ze niektórzy potrafią krytykować, tylko że sami nie potrafią przedstawic realnego pomysłu który byłby lepszy. Juz tu taki był który głosił na forum ze jest sposób ale jak go poprosiłem o pokazanie o to zwiał ratując sie stwierdzeniem że on nie zdradzał swojego autorskiego rozwiązania:)
Niektórym pewnie sie marzą tunele i drogi jak w kilkukrotnie większych i lepiej położonych miastach ale trzeba realnie patrzyć a nie bujać w obłokach.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Post autor: Czoper »

Już nie opowiadaj że Piłsudzkiego-Metzgera-3 Maja to obwodnica z prawdziwego zdarzenia.... :/
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Odcięcie wsi Kowalowy od Jała przez budowę drogi DK73

Post autor: rondo »

Co to znaczy z prawdziwego zdarzenia? Chcesz powiedzieć że bez drogi Piłsudzkiego-Metzgera-3 Maja miasto wyglądałoby tak jak wygląda dziś? Pamiętasz jak było przed jej budową? Bo ja sobie nie wyobrażam jak wyglądałoby centrum przy obecnej liczbie pojazdów. Opowiadać że jest zła to sobie możemy ale Jasło to nie Biecz gdzie były szczere pola od południowej strony i można sobie tam było pozwolić na taką drogę.
ODPOWIEDZ