Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ada.m
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2012, 20:49

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ada.m »

Polecam Wam dziewczynki i kobietki salon Elle.Miałam tam robione piękne makijaże zarówno przez p.Magde i przez p.Agnieszke i jestem bardzo zadowolona :) Faktycznie makijaże są takie jakie sobie klientka życzy i na jaką mają być okazje...Mój makijaż ślubny był bardzo trwały-praktycznie do samego rana wyglądał tak jakbym wyszła prosto z salonu!Miałam tam też robione inne zabiegi i jestem bardzo zadowolona :) atmosfera świetna i nie ma żadnego obgadywania klienteli jak w niektórych jasielskich gabinetach gdzie byłam świadkiem takiej właśnie sytuacji :zalamany:
Otti
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 3 maja 2012, 14:07

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Otti »

Salon VIVIEN Pani Ewy Kuchty. Lepszych nie ma !
kklaudia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 września 2011, 16:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kklaudia »

Czy ktoś ma namiar na osobe która robi dobry pedicure w domu (w Jaśle)?
nerus071
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 17:28

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: nerus071 »

ul.słowackiego pani lidka
kklaudia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 września 2011, 16:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kklaudia »

A czy przyjedzie do domu? Masz namiar?
kklaudia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 11 września 2011, 16:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: kklaudia »

Czy ktoś ma namiar na osobe która robi dobry pedicure w domu (w Jaśle)?
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Maja23 »

kasiula22 pisze:ja nie polecam salonu elle malowałam się na swój ślub i byłam niezadowolona Pani pomalowała mnie po swojemu a nie tak jak ja chciałam i był mało trwały przy życzeniach się już rozmazał
Chyba żartujesz. Malowałam się tam na ślub i byłam i jestem zadowolona. Na co dzień używam tylko podkładu i czasem tuszuję rzęsy bo nie lubię mocnego makijażu i pani Madzia to uszanowała. Byłam wcześniej na próbnym u pani Ilony i gdzieś miała moje upodobania i pomalowała mnie "po swojemu". Wstydziłam się wyjść na ulicę. Tam było zupełnie inaczej. Makijaż trzymał się do białego rana :) . Do dziś korzystam z jej usług przy każdej okazji :super:
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: onomatopeja »

kklaudia pisze:Czy ktoś ma namiar na osobe która robi dobry pedicure w domu (w Jaśle)?
mam moja kolezanka fajnie robi..
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Mania »

onomatopeja pisze:
kklaudia pisze:Czy ktoś ma namiar na osobe która robi dobry pedicure w domu (w Jaśle)?
mam moja kolezanka fajnie robi..
jest fajna kosmetyczka na Sportowej za orlenem. Kiedyś miala zakład na szajnochy, teraz ma gabinet w domu, jak chcesz kontakt to napisz :super:
Janas_12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 września 2007, 11:25
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Janas_12 »

Pani Danusia, zaklad kolo franciszkanow :) kontakt telefoniczny 507719385
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ważna »

Dobra to pojęcie względne-zależy, co się komu podoba.
niko
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2012, 07:37

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: niko »

Ja do swojego ślubu przygotowywałam twarz od ok. 2 miesięcy przed ślubem w salonie VIVIEN - u Pani kosmetolog Ewy Kuchty (Ul. Floriańska 17/16). Dzień wcześniej byłam na manicure (hybrydowym) i pedicure. Paznokcie miałam soje, oprócz 3 ktore mi się złamały, ale to nie problem. Pani Ewa dorobiła mi tak, że nikt nie poznał różnicy (i trzyma się dalej a to juz prawie 2 tyg.). W dnu ślubu malowała mnie Pani Sylwia z tego salonu. Makijaż po prostu piękny (rzęsy -bajeczne), starannie wykonany który trzymał się do rana. Wiadomo że czasie zabawy, kropelki potu wyjda na czoło lub nosek ale wystarczy przyłożyć chusteczkę delikatnie a makijaż się nie rozmaże. DZIĘKUJĘ zespołowi salonu VIVIEN i serdecznie wszystkim POLECAM :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ananasek »

niko pisze:Ja do swojego ślubu przygotowywałam twarz od ok. 2 miesięcy przed ślubem w salonie VIVIEN - u Pani kosmetolog Ewy Kuchty (Ul. Floriańska 17/16). Dzień wcześniej byłam na manicure (hybrydowym) i pedicure. Paznokcie miałam soje, oprócz 3 ktore mi się złamały, ale to nie problem. Pani Ewa dorobiła mi tak, że nikt nie poznał różnicy (i trzyma się dalej a to juz prawie 2 tyg.). W dnu ślubu malowała mnie Pani Sylwia z tego salonu. Makijaż po prostu piękny (rzęsy -bajeczne), starannie wykonany który trzymał się do rana. Wiadomo że czasie zabawy, kropelki potu wyjda na czoło lub nosek ale wystarczy przyłożyć chusteczkę delikatnie a makijaż się nie rozmaże. DZIĘKUJĘ zespołowi salonu VIVIEN i serdecznie wszystkim POLECAM :)

Aż mi się niedobrze zrobiło od tych słodkości. :dobani:
banny
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 10 czerwca 2012, 13:37

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: banny »

Mnie tez az zemdliło :rozpacz: napewno zwykła klientka zna dokładny adres oraz nr budynku w którym się ona znajduje no no
Ja znam zaledwo ulicę o tu bach :zakrecony: Pani Ewa to stara wyjadaczka wiadomo zna się na fachu a co do Pani Sylwi..........
to mmm może przemilcze :orany:
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: testifytiffan »

Również polecam p.Danusię z zakładu na przeciwko kościoła Franciszkanów :)
Sympatyczna, kompetentna i ceny nie wygórowane !
ODPOWIEDZ