Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:
sylwula13 pisze:ja polecam Małgosie S. świetny makijaż ślubny mi zrobiła, wszyscy byli zachwyceni :)

napisz mi namiary na priv :) :)
oki napisze :) ale na prawde ją polecam :super: :super: :super: :super:
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: paulo06 »

a ile wziela? cala noc makijaz sie trzymał?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:a ile wziela? cala noc makijaz sie trzymał?
30 zł za cały makijaż , przyjechała mi do domu :) makijaż trzymał mi się jeszcze na poprawinach :]
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: paulo06 »

o to koniecznie muszę wypróbować :]
marzena90
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:21

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: marzena90 »

M. Shine Studio! Pani Martyna jest najlepsza. A żeby dostać się przed świętami graniczyło z cudem. Serdecznie polecam ! Hybrydy, makijaż , hennę i inne zabiegi na twarz!
AnnaKatarzyna
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2013, 16:38

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: AnnaKatarzyna »

Rownież polecam studio Obsesja, od jakiegoś czasu regularnie robię tam mikrodermabrazje oraz paznokcie hybrydowe naprawdę polecam - super trwałe i te kolorki a teraz kolej na makijaż, widziałam już efekt u znajomej, świetnie wyglądała w dodatku była bardzo zadowolona bo trzymał sie całą noc. Ja już sie umówiłam na makijaż sylwestrowy i do tego hybrydki a w dodatku sylwester wypada we wtorek a wtedy mają -20% :D :D :D
Make-Up Studio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2013, 22:23

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Make-Up Studio »

Obrazek
Nessa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 12:38

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Nessa »

edziaczek20 pisze:
ananasek pisze:KTÓRY SALON najlepszy na oczyszczanie twarzy ? :)
Na pewno najlepszym salonem NIE JEST studio 04 - Pani Ewa Kuchta. Straciłam u niej ponad 1 500 zł. i żadnego efektu nie zauważyłam, a nawet na mojej twarzy pojawiło się więcej wyprysków!! Natomiast byłam w Gorlicach u Pani: Agnieszka Osiowska - Gazda Kosmetyczka Estetyczna i Lecznicza, profesionalistka, a nie jakaś tam policealna kosmetyczka!!! Współpracuje ona z dermatolog i to ona mówi co należy zrobić z twarzą!! Po jednej wizycie moja twarz wyglądała zdecydowanie lepiej. Ceny też nie są wygórowane, taniej niż u pani Kuchty!!!
W Jaśle nie ma ani dobrego dermatologa ani dobrej kosmetyczki. Polecam Panią Agnieszke!!


Pani Agnieszko wstyd , ta " sprytna " reklama i zawiść aż bije po oczach . Tak o sobie pisać ? Zwykły chamski narcyzm i samozachwyt . Pani Ewa również jest profesjonalistką i zna się na rzeczy . Opinii z konta , która ma 1 komentarz nie można brać na poważnie .
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: mila »

Ma ktoras z Was może nr do salonu U EWKI na Rejtana? plisss...
atheena38
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 19:36

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: atheena38 »

Nessa pisze:
edziaczek20 pisze:
ananasek pisze:KTÓRY SALON najlepszy na oczyszczanie twarzy ? :)
Na pewno najlepszym salonem NIE JEST studio 04 - Pani Ewa Kuchta. Straciłam u niej ponad 1 500 zł. i żadnego efektu nie zauważyłam, a nawet na mojej twarzy pojawiło się więcej wyprysków!! Natomiast byłam w Gorlicach u Pani: Agnieszka Osiowska - Gazda Kosmetyczka Estetyczna i Lecznicza, profesionalistka, a nie jakaś tam policealna kosmetyczka!!! Współpracuje ona z dermatolog i to ona mówi co należy zrobić z twarzą!! Po jednej wizycie moja twarz wyglądała zdecydowanie lepiej. Ceny też nie są wygórowane, taniej niż u pani Kuchty!!!
W Jaśle nie ma ani dobrego dermatologa ani dobrej kosmetyczki. Polecam Panią Agnieszke!!


Pani Agnieszko wstyd , ta " sprytna " reklama i zawiść aż bije po oczach . Tak o sobie pisać ? Zwykły chamski narcyzm i samozachwyt . Pani Ewa również jest profesjonalistką i zna się na rzeczy . Opinii z konta , która ma 1 komentarz nie można brać na poważnie .
Nie wiem czy to reklama innego salonu i innej kosmetyczki. Jednak z własnego przykrego doświadczenia wiem, że p. Kuchta jest najgorszą kosmetyczką, z jaką miałam kontakt. Od 10 lat zmagam się z gronkowcem twarzy, jaki mi zafundowała podczas zabiegu czyszczenia twarzy. Leczenie trwało bardzo długo, podziałało oczywiście tylko na chwilę. Niestety gronkowiec ma to do siebie, że nie można go wyleczyć, tylko zaleczyć. NIE POLECAM KUCHTY!!!
jaslanin22
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 października 2013, 19:28

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: jaslanin22 »

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że na Baczyńskiego w salonie Perła dziewczyna jest świetna. :ok: Nie wiem jak robi makijaż ślubny, bo nie widziałam, ale widziałam sylwestrowy z doklejanymi kamyczkami i cekinami. Ja do niej systematycznie chodzę na henne i paznokcie hybrydowe. Ładnie maluje i zdobi, a przy tym bierze grosze. Wiem też że wykonuje zabiegi na twarz i ma ceny konkurencyjne. Salonik ma mały, nowoczesny i przytulny. Zawsze tam jest ciepło i ładnie pachnie. Ja ją polecam w 100%. Same sprawdźcie a nie pożałujecie napewno. :super:
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ewciak »

jaslanin22 pisze:Jeśli chodzi o mnie to uważam, że na Baczyńskiego w salonie Perła dziewczyna jest świetna. :ok: Nie wiem jak robi makijaż ślubny, bo nie widziałam, ale widziałam sylwestrowy z doklejanymi kamyczkami i cekinami. Ja do niej systematycznie chodzę na henne i paznokcie hybrydowe. Ładnie maluje i zdobi, a przy tym bierze grosze. Wiem też że wykonuje zabiegi na twarz i ma ceny konkurencyjne. Salonik ma mały, nowoczesny i przytulny. Zawsze tam jest ciepło i ładnie pachnie. Ja ją polecam w 100%. Same sprawdźcie a nie pożałujecie napewno. :super:
ile płacisz w tym salonie za hybrydy ?
jaslanin22
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 października 2013, 19:28

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: jaslanin22 »

https://www.facebook.com/pages/Salon-ko ... 407?ref=hl
Mozna sobie sprawdzić ceny i zobaczyć zdjęcia. Ja jestem naprawde zadowolona. :hurra:
emilia tutro
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2014, 15:15

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: emilia tutro »

Zwiedziłam większość salonów w Jaśle. W dwóch jest tylko klimat i fachowa obsługa. Dużą wagę przywiązuję do w pewnym stopniu "intymności"- gdy przychodzę na zabieg wymagam by mieć spokój, ciszę i by nikt poza kosmetyczką mnie nie oglądał. Nie lubię salonów gdzie ktoś bezpośrednio z zewnątrz "wchodzi na łóżko" podczas trwania zabiegu. Niestety tak jest w większości miejsc w Jaśle. Pracuję do późna i nie każda z kosmetyczek ma ochotę zostać po godzinach. Tak więc podsumowując salon Euforia za fajne paznokcie oraz M. Shine Studio za rewelacyjne zabiegi na twarz i ciało w idealnym nastroju po godzinach.
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ewciak »

hej dziewczyny ! :) chciałam zapytać, czy w salonie Euforia jest tylko jedna kosmetyczka, która robi paznokcie, czy więcej ? jeśli więcej, to którą polecacie ?
ODPOWIEDZ