Fotograf na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Podolski
Obyty
Obyty

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski » 13 kwietnia 2013, 15:16

Justyna 2012 pisze:Podobno FILMEX robi bajeczne fotki...
pack pisze:fotoblum robi super polecam
Super, tylko że jeżeli chcecie się podzielić swoimi opiniami, doświadczeniami - UZASADNIJCIE TO.
Może być jedno, lub kilka zdań, ale ważne żeby było wiadomo dlaczego właśnie ten fotograf / firma fotograficzna.
Każda opinia jest ważna ... o ile coś wnosi do dyskusji i daje komuś jakiekolwiek wskazówki.
shadowman25 pisze:Kolejny przykład na to, że w czasach lustrzanek każdy może być fotografem ;) Cena może i jakaś spcjanie wysoka w porównaniu z innymi nie jest, ale te zdjęcia to są zwykłe "pstryki", zero obróbki, kolega fotograf nie ma pojęcia co to jest balans bieli, przecież biel ma być biała a nie zaczerwieniona. Moim zdaniem to jest zwykły jpg wyciągnięty z puszki. "Ostrość" bije po oczach.
Nie piszę tego by kogoś zdołować, ale po to by wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli bierzemy się za zarobek na fotografii to róbmy to przynajmniej na jakimś poziomie.
Najlepiej żeby każdy (w zależności od gustu i zasobu portfela) sam zdecydował kogo zamierza zatrudnić.
Są osoby które zrobią reportaż ślubny poniżej 1tyś złotych.
Na pewno znajdą swoich klientów, których po prostu nie stać na fotografa z wyższej półki (2tyś - 4tyś zł)
Wiemy dobrze w jakiej sytuacji ekonomicznej jest miasto Jasło i okoliczne miejscowości...
Jakość zdjęć fotografów z "niższej półki" zazwyczaj nie zadowoliłaby "pasjonata fotografii"...
Parze Młodej (która ze względu na finanse) na to się decyduje, być może wystarczyć taka oferta (choć na pewno chcieliby droższą, lepszą)

Przykładem może być sieć sklepów "Biedronka".
Dlaczego inne jasielskie sklepy świecą pustkami, a właśnie ta sieć ma zawsze mnóstwo klientów (w Polsce również)
Odpowiedź jest prosta - CENA
Jeżeli kogoś nie stać na droższe produkty (podejrzewam większości z Nas) - nad jakość, przekłada cenę.

Wierzę w to, że(podobnie jak było to w przypadku "Biedronki") z czasem jakość tanich usług fotograficznych będzie pięła się w górę i będzie w stanie stanowić choć niewielką konkurencję dla dobrych, droższych fotografów.

_WHISKEY_
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: _WHISKEY_ » 13 kwietnia 2013, 18:31

Podolski, turlaj beret siurku, bo zrobiłeś sobie prywatny folwark z publicznego - nomen omen - forum...
Załóż sobie oddzielny wątek, gdzie ewentualny "czytacz" będzie się mógł spodziewać twoich fantastycznych przemyśleń i włażąc w goowno będzie tego świadom, póki co strach czytać wątek o fotografach na wesele bo można wleźć w podolskiego...
łeee...
Fruń obsrywaczu.
:wstyd:

Podolski
Obyty
Obyty

Post autor: Podolski » 13 kwietnia 2013, 18:45

_WHISKEY_ pisze:Podolski, turlaj beret siurku, bo zrobiłeś sobie prywatny folwark z publicznego - nomen omen - forum...
Załóż sobie oddzielny wątek, gdzie ewentualny "czytacz" będzie się mógł spodziewać twoich fantastycznych przemyśleń i włażąc w goowno będzie tego świadom, póki co strach czytać wątek o fotografach na wesele bo można wleźć w podolskiego...
łeee...
Fruń obsrywaczu.
:wstyd:
Forum jest dla każdego "zawodowy fotografie".
Każdy niech zostawia przemyślenia, ja również tak będę robił .... bo niby kto ma mi zabronić ?
Ty ?
A kim Ty jesteś ?

Ludzie Was niektórzy "zawodowi fotografowie" ocenią - nie martw się o to !!!
Wiem że ich macie za idiotów, ale uwierz mi, "popędzą" Was z torbami szybciej niż Wam się wydaje.

DLACZEGO się nie ujawnisz? Boisz się kogoś? ... ostatni klienci by Cię opuścili:( ???

Piszę nie po Twojej myśli (co mnie bardzo cieszy) ... i to Cię boli:)

To, że jesteś osobą mało "rozgarniętą" zarówno intelektualnie, jak i emocjonalnie - naprawdę mnie smuci (chciałbym Ci jakoś pomóc)
Od fotografa zawodowego (wymaga się trochę więcej).
ROZUMIESZ?

_WHISKEY_
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: _WHISKEY_ » 13 kwietnia 2013, 19:04

Nie :rotfl:

Podolski
Obyty
Obyty

Post autor: Podolski » 13 kwietnia 2013, 19:28

_WHISKEY_ pisze:Nie :rotfl:
Tak myślałem:(
Mimo wszystko Cie pozdrawiam
.... i wróć jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia (w końcu jesteś "zawodowym fotografem"), który z niewiadomych względów boi się ujawnić...

OlyForYou
Początkujący
Początkujący

Post autor: OlyForYou » 13 kwietnia 2013, 20:32

Po przeczytaniu tego wątku jestem w szoku. Ale mam wrażenie, że potencjalni Klienci zawsze coś znajdą dla siebie i będzie im łatwiej wybrać właściwego "fotografa na wesele". A sezon weselny przed nami :) .

amivisage
Guru
Guru

Post autor: amivisage » 14 kwietnia 2013, 12:51

Podolski pisze: Co ty mnie tutaj straszysz ???
To ty jako zwykły klient się boisz, wytłumacz czego się boisz?
Dalej się pogrążasz, strach przed ujawnieniem ciebie ma już bardzo wielkie oczy w końcu należysz do branży fotografów. Swoja drogą ile u ciebie kosztuje dolar i dlaczego stwierdziłeś, że jeden z fotografów ma cennik 1500-2000 zł, przecież "podał" ci inna cenę i to w dolarach. Tak doskonale znasz oferty to po co emaile?
I najważniejsze, weekendu nie spędzasz z ukochaną narzeczoną tylko swój cenny czas tracisz na dalsze żale na forum fotografów i kiedy wreszcie się dowiemy którego fotografa wybrałeś?

pack
Obyty
Obyty

Post autor: pack » 14 kwietnia 2013, 13:02

Podolski
Super, tylko że jeżeli chcecie się podzielić swoimi opiniami, doświadczeniami - UZASADNIJCIE TO.
Może być jedno, lub kilka zdań, ale ważne żeby było wiadomo dlaczego właśnie ten fotograf / firma fotograficzna.
Każda opinia jest ważna ... o ile coś wnosi do dyskusji i daje komuś jakiekolwiek wskazowki

fotoblum polecam bo robi zajebiste zdjecia ogladalam innych bez porownania jakosc super i robione profesjonalnie
super gosciu odpowiedz dla podolski

Podolski
Obyty
Obyty

Post autor: Podolski » 14 kwietnia 2013, 13:41

_WHISKEY_ pisze:.... zacytuj, gdzie nazwałem siebie "zawodowym fotografem"
Tu masz odpowiedź sklerotyku:
_WHISKEY_ pisze:Fotografuję, czytam, uczę się nieustająco ...
Co do drugiej części zdania ... dawno się tak nie uśmiałem:)
Czego się uczysz biedaku ???
Kultury osobistej ???
Czytania ze zrozumieniem ???
... współczuję twoim nauczycielom !

Pamiętasz również to? :
_WHISKEY_ pisze: ...raz w życiu, wbrew sobie i poniekąd "na siłę" zrobiłem umowę o dzieło z dużą krośnieńską firmą bo ktoś im polecił moje zdjęcia.
_WHISKEY_ pisze:.... strzeliłem sobie trzy Nikony, d50, d70 i d300, kolejny będzie FX, czekam co Nikon urodzi pod moje potrzeby.
Szkiełka, prosze bardzo: Nikkor: 17-55 2,8; 50 1,4, 70-200 2,8; 70-300; 14-24,2,8; Sigma 30 1,4, dwie lampy z systemowe, statywy, filtry, torby, duperele...
Ogarnij się chłopie, bo sam nie wiesz co piszesz ... i nie rób niczego "na siłę".

amivisage pisze:
Podolski pisze: Co ty mnie tutaj straszysz ???
To ty jako zwykły klient się boisz, wytłumacz czego się boisz?
Jestem osobą prywatną i nie mam takiego obowiązku w przeciwieństwie do ciebie.
Napisz czego tak się obawiasz, że ukrywasz się pod nickiem???
amivisage pisze:Dalej się pogrążasz, strach przed ujawnieniem ciebie ma już bardzo wielkie oczy w końcu należysz do branży fotografów. Swoja drogą ile u ciebie kosztuje dolar i dlaczego stwierdziłeś, że jeden z fotografów ma cennik 1500-2000 zł, przecież "podał" ci inna cenę i to w dolarach. Tak doskonale znasz oferty to po co emaile?
Przeczytaj sobie kilka razy wcześniejsze posty żebyś w końcu ZROZUMIAŁ.
Jakbym był fotografem, to ty nie miałbyś już co robić w tej branży "niedouku".
Jako zorientowany klient wiem sto razy więcej od ciebie zakompleksiony "zawodowy fotografie" przesiadujący na forum z powodu braku klientów:)
amivisage pisze:... którego fotografa wybrałeś?
Wybrałem najlepszego, takiego któremu do pięt nawet nie dorastasz (pod żadnym względem:)

pack pisze:fotoblum polecam bo robi zajebiste zdjecia ogladalam innych bez porownania jakosc super i robione profesjonalnie
super gosciu odpowiedz dla podolski
Nie uzasadniaj tego dla mnie ... bardziej innym może się to przydać.
... a co do Twojego uzasadnienia:
"zajebiste"
"bez porównania"
"super"
"profesjonalnie"
"supr gościu"
...szczerze, nie spotkałem się jeszcze z tyloma komplementami w jednym zdaniu:)
Biorąc pod uwagę Twoją opinię, "FOTOBLUM" to najlepsza firma w okolicy.

p790901
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: p790901 » 14 kwietnia 2013, 20:58

Obrazek

p790901
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: p790901 » 22 kwietnia 2013, 21:30

Endriu997
Weteran
Weteran

Post autor: Endriu997 » 14 maja 2013, 19:06

Gdzie jest Podolski? Nie żyje?

_WHISKEY_
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: _WHISKEY_ » 14 maja 2013, 21:36

Ciśnienie mu skoczyło i nie wyrobił na zakręcie.
Taki porządny dyżurny obsrywacz z niego był, szkoda... :rotfl:

Endriu997
Weteran
Weteran

Post autor: Endriu997 » 15 maja 2013, 08:57

No szkoda szkoda... tak fajnie się czytało kolejne odcinki...

amivisage
Guru
Guru

Post autor: amivisage » 15 maja 2013, 19:43

Endriu997 pisze:Gdzie jest Podolski? Nie żyje?
Żyje, zapomniał hasła do swojego 4 konta, wkrótce pojawi się jako nowy 5 specjalista od fotografii artystycznej.

I tych Podolskich jest ze czterdzieści.
Sam nie wiem, co się w nich jeszcze mieści.

Poza tym już się tak zagmatwał, że nie udźwignął dalszego brnięcia w dalsze bagno.

Lecz choćby przyszło tysiąc atletów Podolskich
I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
I każdy nie wiem jak się natężał,
To nie udźwigną - taki to ciężar!

Czyżby forumowicze nadal nie wiedzieli kto to był Podolski? Ktoś chce wiedzieć?

ODPOWIEDZ