Ceny paliwa

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
chudyjurek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 lutego 2019, 15:27

Ceny paliwa

Post autor: chudyjurek »

Zastanawialiście się czemu u nas na Podkarpaciu paliwo jest tak drogie przy naszych zarobkach ?
Mnie to śmierdzi zmową właścicieli stacji. Ceny paliw u nas są 45 groszy droższe niż np w Tarnowie. U nas 4.89 natomiast tam 4.43
Tylko nie piszcie że to wina Kaczyńskiego czy 500+ bo mieszkańcy Tarnowa również 500+ pobierają.
Pozdrawiam.

Obrazek
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Ceny paliwa

Post autor: kapustajestpusta »

To mnie też zastanawia..... dziś w Gorlicach przy głównej drodze na obwodnicy cena ON 4,84 a w Jaśle grubo powyżej 5 zł.
Wcześniej był PKS gdzie cena zawsze była konkurencyjna a teraz dyktują koncerny cenę a te mniejsze tylko im wtórują !
Kentucky
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 22:23

Re: Ceny paliwa

Post autor: Kentucky »

Benzyna w Jaśle dzisiaj ok. 4,86 zł.
Benzyna w Gorlicach dzisiaj ok. 4.61 zł

To 25 groszy różnicy na litrze.
domel87
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 26 listopada 2012, 18:16

Re: Ceny paliwa

Post autor: domel87 »

Witam serdecznie. Dobrze że ktoś poruszył ten temat. Moim zdaniem to jakaś zmowa cenowa. Ja kupuje paliwo na stacji w Łężynach na weekendzie jest promocja i w minioną sobotę ON było po 4.85. Ceny w Jaśle to jakiś skandal!!!
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Ceny paliwa

Post autor: awesome »

kapustajestpusta pisze:To mnie też zastanawia..... dziś w Gorlicach przy głównej drodze na obwodnicy cena ON 4,84 a w Jaśle grubo powyżej 5 zł.
Wcześniej był PKS gdzie cena zawsze była konkurencyjna a teraz dyktują koncerny cenę a te mniejsze tylko im wtórują !
Należy dodać, że na Valdi (ta stacja z Gorlic) paliwo jest ZAWSZE dużo tańsze ale po zatankowaniu benzyny, z tłumika zaczyna kapać i nie ma tylu kilometrów co na paliwie z Orlenu czy BP, na przykład. Tutaj w naszej okolicy ja osobiście najbardziej polecam BP, i to nie to z Jasła tylko z Biecza. Paliwo pewnie, wysokiej jakości i zawsze parę groszy taniej .
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Ceny paliwa

Post autor: asterka »

zawsze tak było i tak pewnie będzie,szkoda że za płotem jest rafineria . :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Ceny paliwa

Post autor: Czoper »

Dziś na BP w Tarnowie.

Obrazek

ON poniżej 5 zł.
ODPOWIEDZ