Kamerzysta na wesele - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

moje jasełko
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: moje jasełko » 18 grudnia 2011, 23:23

Enero3 pisze:Moje jasełko polecasz mi gościa Filmex kto to jest? Czy on jest z telewizji iTVP?
Gość Filmex to młody i sympatyczny kamerzysta.
Znakomita współpraca z fotografem i orkiestrą.
Może polecić fotografów i orkiestry.

Miałem okazję być na weselu, na którym filmował.
Jestem pod wrażeniem jego pracy, zapału i energii jaką wkłada w filmowanie.
Widać, że swoją pracę wykonuje rzetelnie i z pasją.
Miałem również okazję porozmawiać z nim oraz obejrzeć jego prace, dlatego zamówiłem go na swój ślub.

POLECAM!!! :ok:

amivisage
Guru
Guru

Post autor: amivisage » 19 grudnia 2011, 22:08

Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym aby stwierdzić, że od dawna ten wątek służy wyłącznie do własnej autoreklamy kamerzystom o których nikt z znajmomych nie słyszał, nikt ich filmów nie widział a pochwały płyną z ich własnych komputerów pod niezliczonymi już kontami rejestrowanymi co tydzień i wyłącznie w tym celu. O tych bardziej znanych w regionie prawie nikt nie pisze, ale za to o jakichś amatorach którzy może zrobili trzy wesela w życiu ciągle są wpisy. Ostatnio był polecany jeden "profesjonalista" tylko polecający zapomniał wspomnieć, że dla niego państwo młodzi powinni przygotować 4 butelki wódki, bo sam potrafi wypić wiecej niż cała orkiestra.

moje jasełko
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: moje jasełko » 21 grudnia 2011, 00:29

amivisage pisze:Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym aby stwierdzić, że od dawna ten wątek służy wyłącznie do własnej autoreklamy kamerzystom o których nikt z znajmomych nie słyszał, nikt ich filmów nie widział a pochwały płyną z ich własnych komputerów pod niezliczonymi już kontami rejestrowanymi co tydzień i wyłącznie w tym celu. O tych bardziej znanych w regionie prawie nikt nie pisze, ale za to o jakichś amatorach którzy może zrobili trzy wesela w życiu ciągle są wpisy. Ostatnio był polecany jeden "profesjonalista" tylko polecający zapomniał wspomnieć, że dla niego państwo młodzi powinni przygotować 4 butelki wódki, bo sam potrafi wypić wiecej niż cała orkiestra.
Masz racje w 100%!!!

antonka87
Początkujący
Początkujący

Post autor: antonka87 » 2 stycznia 2012, 14:52

Mi się wydaje , że moda na kręcenie wesel powoli się kończy. Zdjęcia wracają do łask i to czarno - białe. Poza tym teraz prawie każdy ma dobry aparat i w rodzince zawsze ktoś się znajdzie chętny do pstrykania fotek.

justyna.s20
Debiutant
Debiutant

Post autor: justyna.s20 » 3 stycznia 2012, 10:11

Mam do odstąpienia termin obsługi wesela przez profesjonalnego kamerzystę i fotografa z Gorlic na dzień 23.06.2012 r. Zainteresowani piszcie na meila justyna.s20@interia.pl udzielę więcej informacji.

Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru

Post autor: aisza1990 » 25 stycznia 2012, 17:21

A ja wam polecam Adama Gustka z Opacia- reportaże ślubne robi super i nie jest aż tak drogi a po za tym dla osób z okolicy daje zniżki:D:D:D

melania
Debiutant
Debiutant

Post autor: melania » 26 stycznia 2012, 01:16

Gustek moze i fajnie robi . tylko w ciągu roku ma 100 wesel i kazda plyta zrobiona jest na jedno kopyto . takie same spacery , takie same podklady muzyczne , takie same wstępy, do znudzenia . . . ale fakt ze ogolnie płyta warta jest zaplaty .JUREK z SOWINY . to jest GOSC :)

alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: alli » 25 lutego 2012, 23:21

Mojej przyjaciółce też nagrywał i była zadowolona :)

justyna.s20
Debiutant
Debiutant

Post autor: justyna.s20 » 29 lutego 2012, 09:55

Mam do odstąpienia termin obsługi wesela przez profesjonalnego kamerzystę i fotografa z Gorlic na dzień 23.06.2012 r. Zainteresowani piszcie na meila justyna.s20@interia.pl udzielę więcej informacji.

Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru

Post autor: dziewczyna » 29 lutego 2012, 12:03

Pan Mazur z Foto-Video:)
Fajnie kręci i montuje.
Ma profesjonalny sprzęt i wysięgniki.
Płytkę z wesela otrzymujesz po tygodniu, nie musisz czekać miesiącami.
Idzie się z nim dogadać i porozumieć.

chichotka
Guru
Guru

Post autor: chichotka » 14 kwietnia 2012, 23:19

Fakt nam też kręcił pan Mazur i płyte ze zdjęciami i albumem też dostaliśmy po tygodniu!!!

Awatar użytkownika
Anonimowa
Początkujący
Początkujący

Post autor: Anonimowa » 15 kwietnia 2012, 12:06

Moglibyście podać jakieś namiary na tych kamerzystów albo chociaż ich strony internetowe ?

mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mario1562 » 15 kwietnia 2012, 15:27

u nas tez krecil i fotografował pan Mazur., potwierdzam film, zdjecia i album do tygodnia czasu, bardzo fajny montaż, super nakrecony film z wesela,bardzo mila sesja zdjęciowa w dodatku bardzo fajny kontakt z gośćmi na weselu, bardzo sympatyczny pan. Bardzo polecam!!!

www.fotomazur.pl

Awatar użytkownika
jurex
Mistrz
Mistrz

Post autor: jurex » 15 kwietnia 2012, 16:18

Bardzo dobry jest Marek Machowski (Machony Studio) Gośc 15 lat na rynku . Naprawde gorąco polecam (profesjonalny sprzed)

fiołek20
Weteran
Weteran

Post autor: fiołek20 » 15 kwietnia 2012, 16:46

jurex pisze:Bardzo dobry jest Marek Machowski (Machony Studio) Gośc 15 lat na rynku . Naprawde gorąco polecam (profesjonalny sprzed)

Ja z kolei nigdy nie poleciłabym tego Pana. Dowodem jest moja studniówka, która nie wygląda na nakręconą przez kamerzystę będącego 15 lat na rynku.

ODPOWIEDZ