Kamerzysta na wesele - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: dawid.jaslo » 4 marca 2015, 15:11

Bardzo nie polecam pana "m".

Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: maciek_11 » 8 czerwca 2015, 21:48

Witam, czy posiada ktoś dane kontaktowe (mail, telefon, strona internetowa, blog) do Pana Krzysztofa Kośka?

Bert
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bert » 8 czerwca 2015, 23:14

Krzyszto Kosiek tel 603 32 83 04

denis028
Początkujący
Początkujący

Post autor: denis028 » 11 czerwca 2015, 22:49

Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego filmu to polecam Studio Vision z Gorlic .. Robili koleżance..
Rewelacja
Macie tu przykładowy teledysk https://www.youtube.com/watch?v=csgJtDpdIFQ
Pozdrówka

Awatar użytkownika
Joanna_M
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Joanna_M » 18 czerwca 2015, 09:36

Rzeczywiście fajne ;)

ashika
Początkujący
Początkujący

Post autor: ashika » 20 czerwca 2015, 18:43

art film sobniow-rewelacja i dobra cena

mariola685
Debiutant
Debiutant

Post autor: mariola685 » 4 grudnia 2015, 10:26

Warto pomyśleć o studio Charles. Ich profil na fb znajdziecie na: https://www.facebook.com/Charles.Studio.Karol.Kania . Mają oferty bardzo dobre, sprzęt profesjonalny i do tego doświadczenie. Działają na terenie całego kraju i zagranicą.

orchidea9
Debiutant
Debiutant

Post autor: orchidea9 » 4 grudnia 2015, 22:50

Pan Marian Golen - Przysieki. Pelen profesjonalizm. Naprawde polecam!!!!

kicia27
Guru
Guru

Post autor: kicia27 » 17 lutego 2016, 17:44

Małe Produkcje Filmowe polecam! :)

renbie
Debiutant
Debiutant

Post autor: renbie » 9 listopada 2017, 19:44

Nie polecam Marfilm z Jasła...Andrzeja Reczka..człowiek nie wychowany...z ciągłą pretensją w głosie.Adres na jego stronie jest niewłasciwy...pojechałam na umowione spotkanie...a on nie raczył podać wlasciwego adresu...mając jeszcze pretensje do mnie ze nie zadzwonilam godz wcześniej...po przeprosinach z mojej strony...pan dalej drązył temat..opisujac swoje zenujące opowiesci o ludziach ktorzy umawiaja sie i nieprzyjezdzają...niesympatyczny czlowiek nie mający wogole podejścia do klienta...brak słow..

MaRfilm
Debiutant
Debiutant

Post autor: MaRfilm » 10 listopada 2017, 22:54

Pani Renato, myli pani fakty.
Nie mam na imię Andrzej, pani mnie nie przepraszała. Przeprosił pani narzeczony za pani zachowanie.
Pani zapytała o wolny termin 14 lipca 2018 i zadeklarowała przyjazd za tydzień na oglądanie i zapoznanie się z ofertą.
Poprosiłem panią o telefon w dniu przyjazdu potwierdzający spotkanie.
Po tygodniu pani nie potwierdziła przyjazdu, wiec wieczorem pod adresem firmowym mnie nie było.
Adres na stronie firmowej jest poprawny a w razie potrzeby nawet wieczorem można spotkać się u mnie w mieszkaniu.
Wystarczy chwilę wcześniej zatelefonować.

Łatwo kogoś oczerniać pozostając anonimowym posługując się jedynie nickiem.
Opinie moich klientów nie pokrywają się z pani zdaniem.
serduszko333 pisze:Polecam pana Marka Reczka! PROFESJONALIZM JAK SIE PATRZY! niestety trzeba czekac troszke na film i zdjecia ale cos za cos ☺ a firma dokladniej nazywa sie marfilm
Marek Reczek, MaRfilm.

renbie
Debiutant
Debiutant

Post autor: renbie » 10 listopada 2017, 23:10

Haha a to dobre..usmiałam sie fest...umowilam sie na konkretny dzien i godzine...ja sie wywiązalam i przyjechałam..to pan stroil fochy...opowiadal dziwne historie...ma pan firme to pan rowniez powinien dbac o klienta..skoro dobrze pan wiedzial ze ma dwa adresy wystarczylo dac znac..w koncu czlowiek placi niemale pieniadze za usluge...jakos zalatwiam sprawy zwiazane z weselem i z kazdym sie idzie dogadac..firmy potrafia zadzwonic jesli cos sie zmienia...mial pan nieprzyjemne sytuacje z innymi bo ktos nieprzyjachal na umowione spotkanie ...prosze nie osadzac wszystkich swoja miarka...byla umiowiona godzina i dzien...byla... ja przyjechalam...co do adresu wprowadza pan ludzi w bład...wszedzie w google na kazdej stronie firmowej jest tylko ten adres...niech pan nierobi z ludzi durni...pan ceni swoj czas ja rowniez...opinie wystawiam negatywna bo takie mam prawo..pozdrawiam Andrzeju ...Marku...jak zwal tak zwal..
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2017, 23:31 przez renbie, łącznie zmieniany 1 raz.

renbie
Debiutant
Debiutant

Post autor: renbie » 10 listopada 2017, 23:13

Pani "serduszko....jak sądze zona...jedyna przyjemna osoba w tej sytuacji...

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 11 listopada 2017, 12:29

renbie pisze:Haha a to dobre..usmiałam sie fest...umowilam sie na konkretny dzien i godzine...ja sie wywiązalam i przyjechałam..to pan stroil fochy...opowiadal dziwne historie...ma pan firme to pan rowniez powinien dbac o klienta..skoro dobrze pan wiedzial ze ma dwa adresy wystarczylo dac znac..w koncu czlowiek placi niemale pieniadze za usluge...jakos zalatwiam sprawy zwiazane z weselem i z kazdym sie idzie dogadac..firmy potrafia zadzwonic jesli cos sie zmienia...mial pan nieprzyjemne sytuacje z innymi bo ktos nieprzyjachal na umowione spotkanie ...prosze nie osadzac wszystkich swoja miarka...byla umiowiona godzina i dzien...byla... ja przyjechalam...co do adresu wprowadza pan ludzi w bład...wszedzie w google na kazdej stronie firmowej jest tylko ten adres...niech pan nierobi z ludzi durni...pan ceni swoj czas ja rowniez...opinie wystawiam negatywna bo takie mam prawo..pozdrawiam Andrzeju ...Marku...jak zwal tak zwal..
Jak już chcesz obrobić komuś tyłek to chociaż porządnie przepis jego imię i nazwisko i naucz się pisać poprawnie, bo tego się czytać nie da. Nie znam sytuacji, ale sądząc po stylu Twoich wypowiedzi mam wrażenie, że chcesz się tylko na kimś zemścić.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 11 listopada 2017, 13:04

Złączeni kadrem https://www.facebook.com/zlaczenikadrem/ Swietna firma, zrobili ostatnio materiał o Liwoczu

ODPOWIEDZ