Kamerzysta na wesele - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: Sabina88 »

Mirabella - wysłałam Ci wiadomość na priv :)
jaslanka1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 października 2014, 19:14

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: jaslanka1990 »

nie polecam studia tornado z ujazdu, kamerzysta ok ale jego zona bardzo marna fotografka, przesiedziala cale wesela zamiast robic zdjecia i stad ich malo i marnej jakosci, najgorsze jest to ze czesto poucinane sa glowy nawet mlodej pary. Za ta kase spokojnie mozna znalezec innego fotografa. Znajomym nagrywal mazur , zdjecia i film piekne.
dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2015, 18:16

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: dawid.jaslo »

Bardzo nie polecam pana "m".
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: maciek_11 »

Witam, czy posiada ktoś dane kontaktowe (mail, telefon, strona internetowa, blog) do Pana Krzysztofa Kośka?
Bert
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 grudnia 2012, 23:08

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: Bert »

Krzyszto Kosiek tel 603 32 83 04
Awatar użytkownika
Joanna_M
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 09:30

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: Joanna_M »

Rzeczywiście fajne ;)
ashika
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 czerwca 2015, 18:31

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: ashika »

art film sobniow-rewelacja i dobra cena
mariola685
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 grudnia 2015, 08:40

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: mariola685 »

Warto pomyśleć o studio Charles. Ich profil na fb znajdziecie na: https://www.facebook.com/Charles.Studio.Karol.Kania . Mają oferty bardzo dobre, sprzęt profesjonalny i do tego doświadczenie. Działają na terenie całego kraju i zagranicą.
orchidea9
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 stycznia 2015, 19:06

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: orchidea9 »

Pan Marian Golen - Przysieki. Pelen profesjonalizm. Naprawde polecam!!!!
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: kicia27 »

Małe Produkcje Filmowe polecam! :)
renbie
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2017, 18:32

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: renbie »

Nie polecam Marfilm z Jasła...Andrzeja Reczka..człowiek nie wychowany...z ciągłą pretensją w głosie.Adres na jego stronie jest niewłasciwy...pojechałam na umowione spotkanie...a on nie raczył podać wlasciwego adresu...mając jeszcze pretensje do mnie ze nie zadzwonilam godz wcześniej...po przeprosinach z mojej strony...pan dalej drązył temat..opisujac swoje zenujące opowiesci o ludziach ktorzy umawiaja sie i nieprzyjezdzają...niesympatyczny czlowiek nie mający wogole podejścia do klienta...brak słow..
MaRfilm
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2017, 21:37

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: MaRfilm »

Pani Renato, myli pani fakty.
Nie mam na imię Andrzej, pani mnie nie przepraszała. Przeprosił pani narzeczony za pani zachowanie.
Pani zapytała o wolny termin 14 lipca 2018 i zadeklarowała przyjazd za tydzień na oglądanie i zapoznanie się z ofertą.
Poprosiłem panią o telefon w dniu przyjazdu potwierdzający spotkanie.
Po tygodniu pani nie potwierdziła przyjazdu, wiec wieczorem pod adresem firmowym mnie nie było.
Adres na stronie firmowej jest poprawny a w razie potrzeby nawet wieczorem można spotkać się u mnie w mieszkaniu.
Wystarczy chwilę wcześniej zatelefonować.

Łatwo kogoś oczerniać pozostając anonimowym posługując się jedynie nickiem.
Opinie moich klientów nie pokrywają się z pani zdaniem.
serduszko333 pisze:Polecam pana Marka Reczka! PROFESJONALIZM JAK SIE PATRZY! niestety trzeba czekac troszke na film i zdjecia ale cos za cos ☺ a firma dokladniej nazywa sie marfilm
Marek Reczek, MaRfilm.
renbie
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2017, 18:32

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: renbie »

Haha a to dobre..usmiałam sie fest...umowilam sie na konkretny dzien i godzine...ja sie wywiązalam i przyjechałam..to pan stroil fochy...opowiadal dziwne historie...ma pan firme to pan rowniez powinien dbac o klienta..skoro dobrze pan wiedzial ze ma dwa adresy wystarczylo dac znac..w koncu czlowiek placi niemale pieniadze za usluge...jakos zalatwiam sprawy zwiazane z weselem i z kazdym sie idzie dogadac..firmy potrafia zadzwonic jesli cos sie zmienia...mial pan nieprzyjemne sytuacje z innymi bo ktos nieprzyjachal na umowione spotkanie ...prosze nie osadzac wszystkich swoja miarka...byla umiowiona godzina i dzien...byla... ja przyjechalam...co do adresu wprowadza pan ludzi w bład...wszedzie w google na kazdej stronie firmowej jest tylko ten adres...niech pan nierobi z ludzi durni...pan ceni swoj czas ja rowniez...opinie wystawiam negatywna bo takie mam prawo..pozdrawiam Andrzeju ...Marku...jak zwal tak zwal..
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2017, 22:31 przez renbie, łącznie zmieniany 1 raz.
renbie
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2017, 18:32

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: renbie »

Pani "serduszko....jak sądze zona...jedyna przyjemna osoba w tej sytuacji...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: ananasek »

renbie pisze:Haha a to dobre..usmiałam sie fest...umowilam sie na konkretny dzien i godzine...ja sie wywiązalam i przyjechałam..to pan stroil fochy...opowiadal dziwne historie...ma pan firme to pan rowniez powinien dbac o klienta..skoro dobrze pan wiedzial ze ma dwa adresy wystarczylo dac znac..w koncu czlowiek placi niemale pieniadze za usluge...jakos zalatwiam sprawy zwiazane z weselem i z kazdym sie idzie dogadac..firmy potrafia zadzwonic jesli cos sie zmienia...mial pan nieprzyjemne sytuacje z innymi bo ktos nieprzyjachal na umowione spotkanie ...prosze nie osadzac wszystkich swoja miarka...byla umiowiona godzina i dzien...byla... ja przyjechalam...co do adresu wprowadza pan ludzi w bład...wszedzie w google na kazdej stronie firmowej jest tylko ten adres...niech pan nierobi z ludzi durni...pan ceni swoj czas ja rowniez...opinie wystawiam negatywna bo takie mam prawo..pozdrawiam Andrzeju ...Marku...jak zwal tak zwal..
Jak już chcesz obrobić komuś tyłek to chociaż porządnie przepis jego imię i nazwisko i naucz się pisać poprawnie, bo tego się czytać nie da. Nie znam sytuacji, ale sądząc po stylu Twoich wypowiedzi mam wrażenie, że chcesz się tylko na kimś zemścić.
ODPOWIEDZ