Kamerzysta na wesele - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anulka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 23:56

Kamerzysta na wesele - opinie

Post autor: Anulka »

Witam. Mam wesele 1 maja 2010 roku. Szukam kamerzysty który nagrał by to w HD. Czy słyszał ktoś o firmie MAGFILM chyba ze Święcan? podobno nagrywają w HD. Czy może lepiej zmówić DVD?
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: fred »

KM Galicja z Krajowic. Kręcą w HD :)
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: czxxcz »

polecam Pana Krzysztofa Radonia z Jasła. Naprawde profesjonalne kamerowanie. Bez żadnych trzęsień kamerą jak to u co nie których;/ i wogóle wszystko super zmontowane, Zresztą można podejść do niego i przeglądnąć wesela które nagrywał. polecam!
jasiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:19

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: jasiu »

Z mojego punktu widzenia to HD można zamówić owszem koszta większe ale za kilka lat 2-3 będzie to super pamiątka. Przy zamawianiu HD należy zapytać o opcje kompresji w normalnych formatach mieszczących się na DVD a nie jak HD na dyskach blue ray czy twardych w komputerach, po prostu zamów 2 kopie zwykła i HD. DVD puki co jest bardzo powszechne i tanie, a na luksus w 100% HD trzeba słono zapłacić kupując Telewizor z rozdzielczością 1080p i odtwarzacz blue ray, za kilka lat będzie to bardziej powszechne. Co do kamerzystów hmmm trudno coś polecić, jeśli się zdecydujesz na HD do już wybór będzie mniejszy myślę, że pan Radoń będzie dobrym wyborem, nie wiem czy ma on HD ale jego filmy są ok.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Widziałem film Galicji z ZSB i II LO bodajże i szczerze powiem, że dzięki HD to tylko było słychać gadanie uczniów podczas przemówień, sztućce i przeracające się naczynia zagłuszające skecz, a filmy były byle jak zmontowane... :znudzony:
filipek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 14:35

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: filipek »

Full HD ze Święcan jest z kamery takiej jak wujek co filmuje ciocie na weselach jaką jakość możesz mieć z kamery za 4tyś w ciemnych pomieszczeniach na słońcu jakość dobra :hyhy:
zibik
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 14:46

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: zibik »

Polecam Foto GRT Jasło Kościuszki Rewelacja:)
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: Mary »

z osobistych doświadzczeń nie polecam km galicja . powiem tak amatorszczyzna i nic więcej . słaba jakość filmów i wogóle nieumiejetne krecenie :kwasny: ;/
Anulka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 23:56

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: Anulka »

Witam. Pytanie do Filipka. Skąd wiesz że magfilm ma cieńkie HD. Oni nie robią HD więc skąd wiesz. Kręcą kamerą JVC GY HM 100. To kamerka za kilkanaście tysicy. No chyba że głupoty wypisują na swojej stronie. Ale nagranie z wesela siostry wygląda nieźle. Ale i tak wole oglądać ciekawy film z taniej kamery niż partactwo ze sprzętu za 20 tyśięcy.
Ja ich zamówiłam. Ups...
No ale inne firmy wogóle do mnie nie przemawiały
filipek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 14:35

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: filipek »

do Anulki ta kamera ma się pojawic w sprzedaży od maja tego roku to z kąd gościu juz ną fimuje rok , najpierw dobrze jest sprawdzic w necie czy taki sprzęt jest już w użyciu ,ech papier wszystko przyjmie co się na nim napisze
Kaśka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2009, 08:08

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: Kaśka »

U nas w lutym filmowali magfilmy. Ja wiem? da się oglądać. Obraz ciemny nie jest, nawet żywe kolory (świecili trochę po oczach halogenami). Co do kamery to nie wiem bo się nie znam :D Kamera jak kamera. Dźwięk przyzwoity nawet. Jak na tą cenę to jesteśmy zadowoleni. Po co przepłacać. U brata był Fotos. Jakość dość porównywalna (cenowo się znacznie różnią). A u siostry w lipcu będzie tylko fotograf i nie ma problemu z filmem :super:
HD to chyba w odległej przyszłości. Widzieliśmy HD z jakiejś firmy z Gorlic. EXTRA jakość :ok: i cena :szok:
Kasioreczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 21:13

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: Kasioreczek »

Magfilm nie nagrywa w HD tylko w DVD. W tych filmach coś jest. Przede wszystkim mają pomysł na film i umią go zrealizować. Są tani bo wchodzą na rynek dopiero. Zdjęcia z Magfilmu pierwszoklasowe. Są warte więcej niż za nie biorą. Na sesji byliśmy w tygodniu w Żarnowcu. Trzeba było 120 zł dopłacić za wstęp do dworaka. Ale warto ...Filmowali u mnie 1 sierpnia. Polecam.

Grażyna i Roman T. są przereklamowani ..... dobrze że ich nie wziołem .... HD nie robi jeszcze chyba nit w powiecie jasielskim ...
A co do kamery z MAGFILMU to była to chyba Sony Xy2100 czy coś takiego ... a foty z nikona D80. Wiem bo też taki mam

Filmuje jeszcze nieźle pan Edward Setlak.
Jakby chodziło o kase to polecam grafikaweselna.pl.tl tani film i da się ogladać, ale foty pierwszoklasowe za półdarmo
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: nikita »

Ja polecam pana Adama Gustka. Ostatnio oglądałam całkiem fajnie nakręcony i zmontowany film ze ślubu i przyjęcia weselnego moich znajomych nakręcony przez tego Pana.
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: mariush36 »

Również bym polecił pana Gustka .
imrezowicz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 11:36

Re: Kamerzysta na wesele

Post autor: imrezowicz »

Adaś Gustek znakomity kamerzysta szczerze polecam
ODPOWIEDZ