MORELE net - UWAGA

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

MORELE net - UWAGA

Post autor: _WHISKEY_ »

Uwaga na sklep MORELE.Net

Towar dotarł uszkodzony, reklamacja i korespondencja z tym wirtualnym stworem to kpina.
Nie ma z kim rozmawiać, za każdym razem ta sama reguła, kontakt z komputerem.
Reklamacje obsługuje automat - widać dużo ich mają, ludzi do obsługi brak, a ci którzy się łaskawie odezwą mailowo to przemilczę.
Przestrzegam, odradzam, zakupy w MORELE.NET ! Lepiej parę groszy dołożyć, kupić u innego sprzedawcy.

To co kupiłem, nie było zabezpieczone w żaden sposób, ani kartonu, ani folii, nic ! Goły karton producenta, do tego podziurawiony.
Sprawdzajcie.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: MORELE net - UWAGA

Post autor: luc_ponownie »

Nie oni jedyni zeszli na psy.Z Komputronikiem jakimś cudem udało mi się dostać towar w dobrym stanie i ten co chciałem ale zamiast 2 dni trzeba było 2 tygodni...
To co kupiłem, nie było zabezpieczone w żaden sposób, ani kartonu, ani folii, nic !
Akurat Morele.net znane są ze słabych zabezpieczeń.I to nie tylko zabezpieczeń towaru :rotfl: :rotfl: :rotfl:
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-klienci-morele/
https://niebezpiecznik.pl/post/morele-3 ... tkownikow/
https://niebezpiecznik.pl/post/3-milion ... enie-rodo/
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: MORELE net - UWAGA

Post autor: _WHISKEY_ »

To jeszcze dodam tylko, że ten towar chyba z TIRa spadł, bo instrukcji po polsku brak, tylko po jakiemuś innemu, dziwnemu. Murzyńskiemu ?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: MORELE net - UWAGA

Post autor: luc_ponownie »

Może jest po angielsku albo niemiecku. Jak kupujesz po taniości to się Polskiej instrukcji nie spodziewaj.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: MORELE net - UWAGA

Post autor: _WHISKEY_ »

Ja nie wiem czy kupuję po taniości.
Wybieram korzystną ofertę w świetle tego, co widzę np. na Ceneo.
Oferty na tym portalu to ściema, dodać negatywny komentarz na Ceneo graniczy z cudem. Ręka rękę myje.
Przestrzegam.
Morele.net
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2019, 10:07

Re: MORELE net - UWAGA

Post autor: Morele.net »

Cześć, bardzo prosimy o kontakt z nami mailowo pod adresem: [email protected] i przesłanie numeru zamówienia/zgłoszenia wraz z większa ilością szczegółów.
Dodatkowo informujemy, że przy odbiorze paczki od kuriera należy upewnić się, że na paczce nie ma żadnych uszkodzeń transportowych.
Przed podpisaniem odbioru paczki, należy dokładne sprawdzić, czy nie nosi ona żadnych śladów uszkodzenia mechanicznego (obtłuczone, rozdarte pudełko; zerwana taśma, wgnieciony karton itp.)
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do powyższych – należy odmówić przyjęcia paczki i poinformować nasz Dział Obsługi Klienta. Może to być pomocne przy rozpatrywaniu ewentualnej reklamacji.
ODPOWIEDZ