Żłobki

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
doorotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 19 czerwca 2017, 10:26

Żłobki

Post autor: doorotka »

Jaki żłobek wybrać dla rocznego malucha?

gdzie wasze dzieci chodzą ?
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Żłobki

Post autor: wlad »

No też Kraina Słodziaków ;)
Katarzyna Kathy
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 czerwca 2020, 13:05

Re: Żłobki

Post autor: Katarzyna Kathy »

Z całego serca polecam Krainę Słodzików. Miejsce jest niepowtarzalne zarówno pod względem opiekuńczym wychowawczym jak i wizerunkowym jedyne ♥️
karolina84
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 19:30

Re: Żłobki

Post autor: karolina84 »

Polecam Krainę Słodziaków, do tego żłobka chodził mój syn, to najlepsze miejsce dla maluszków w Jaśle, syn zawsze z radością wbiegł do sali. Mają bardzo dużo przestrzeni. Przedszkole jest nowe i urządzone w bardzo przytulnie. Dzieci mają bardzo dużo miejsca do zabaw. Bardzo dobra lokalizacja.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Żłobki

Post autor: Mosznicki »

Czy jest zdalny podgląd przez kamerkę na to, co sie dzieje w środku w ciągu dnia?
Dietetyk- ona
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 lutego 2013, 23:47

Re: Żłobki

Post autor: Dietetyk- ona »

Ja z całego serca polecam Krainę Słodziakow, przemiłe "Ciocie", rewelacyjna Pani Dyrektor, żłobek naprawdę zrobiony z sercem i myślą o dzieciach. Moja córka była jako jedna z pierwszych dzieci które uczęszczały do Krainy Słodziakow i wspominam bardzo pozytywnie.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Żłobki

Post autor: wlad »

Z tego co mi wiadomo sale, plac zabaw, korytarze są objęte monitoringiem.
Na pewno udostępniają nagrania czy online to już chyba RODO reguluje.
me-myself-and-i
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 czerwca 2020, 14:48

Re: Żłobki

Post autor: me-myself-and-i »

tylko Kraina Słodziaków:) tym bardziej jeśli chodzi o rocznego szkraba. Dzieciaki zawsze przychodzą do domu zadowolone - Ciocie są kochane, zawsze wymyślają jakieś super zabawy i atrakcje na jakie w domu rzadko mamy czas. Każde urodziny są świętowane, Pani Aneta dba o to miejsce jak o własny dom.
Rincon
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 11:11

Re: Żłobki

Post autor: Rincon »

Mosznicki pisze: 4 czerwca 2020, 16:51 Czy jest zdalny podgląd przez kamerkę na to, co sie dzieje w środku w ciągu dnia?
Zadałem sobie ten trud aby się zarejestrować specjalnie aby dodać komentarz o żłobku ;)
Zdecydowanie polecam Krainę na Baczyńskiego najlepszym komentarzem niech będzie to, że dzieci często nie chcą wychodzić ze żłobka :P

A co do powyższego komentarza to jak czytam coś takiego to czerwona lampka mi się zapala, jeśli w pierwszej kolejności ktoś jest zainteresowany oglądaniem dzieci...
Myśle, że powinno się prewencyjnie zgłosić taki post do moderatora.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Żłobki

Post autor: Mosznicki »

Zgłoś od razu na policję. Każdy pedofil przecież rozpytuje publicznie, czy istnieje możliwość oglądania dzieci.
Sowa1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 11:35

Re: Żłobki

Post autor: Sowa1 »

Polecam Krainę Słodziaków, Pani Aneta i wszystkie Ciocie robią wszystko, aby maluszki były zadowolone i bezpieczne.
Rincon
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 11:11

Re: Żłobki

Post autor: Rincon »

Mosznicki pisze: 6 czerwca 2020, 11:37 Zgłoś od razu na policję. Każdy pedofil przecież rozpytuje publicznie, czy istnieje możliwość oglądania dzieci.
[/]


Jeśli wspomniałeś o tej dewiacji to jest ona mocno powiązana z ekshibicjonizmem do czego internet się idealnie nadaje.
Już nie brnij i nie komentuj. Jak kończę moje wypowiedzi w temacie a ewentualne twoje będą ignorowane.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Żłobki

Post autor: Mosznicki »

Rincon pisze: 6 czerwca 2020, 12:11
Jeśli wspomniałeś o tej dewiacji to jest ona mocno powiązana z ekshibicjonizmem do czego internet się idealnie nadaje.
Już nie brnij i nie komentuj. Jak kończę moje wypowiedzi w temacie a ewentualne twoje będą ignorowane.
To super. Nie będę musiał odnosić się do bzdur.

Trzeba było działać (zgłaszać), a nie informować, ze może warto. Co to niby za troska?! Tak jakby chodziło bardziej o to, ze nie podobają Ci się moje wpisy w innych tematach (i stad pewnie założenie nowego konta).

Ekshibicjonizmem? To żłobek także ma podgląd na oglądającego, który się obnaża? Bo rozumiem, ze robi to przed kimś. Dopiero wtedy ma to sens. Tak pani(e) „specjalist(k)o”?

Dla Twojej informacji. Można nawet publicznie powiedzieć „jestem pedofilem” (co miało miejsce) i guzik komuś zrobią. A wiesz dlaczego? Bo karalne jest przestępstwo, a ono nie polega na samym byciu. Dlatego jak ktoś siedzi na ławce i obserwuje bawiące się dzieci, to tez mu ostatecznie wolno. Nie musi wiec nawet korzystać z monitoringu jakiegoś żłobka (który pewnie nie jest ogólnie dostępny). Nawiasem mówiąc, nie każdy pedofil krzywdzi, nie każdy krzywdzący to pedofil.

A czerwona lampka to się powinna zapalić, kiedy ktoś ma skojarzenie z pedofilem, a nie rodzicem, który zwyczajnie nie chce, zeby dochodziło do przemocy wzgledem dziecka, gdy powierza je obcym (wyglada na to, ze masz luzackie podejście albo jesteś nie do końca świadoma/y). W tym samym celu montuje się kamery w domu i informuje o tym niańki. Bo inaczej ostatecznie nie wiesz, co się w danym miejscu dzieje, a opinie innych to jeszcze nie gwarancja, ze wszystko jest okej. Piszę ogolnie, nie w odniesieniu do konkretnego miejsca.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Żłobki

Post autor: dragoness »

Matko, jaki trzeba mieć zryty beret, żeby w stwierdzeniu o kamerkach doszukiwać się pedofilskiego podtekstu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Żłobki

Post autor: Mosznicki »

Projekcja? ;)
ODPOWIEDZ