Fotowoltaika - jak firma

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Fotowoltaika - jak firma

Post autor: toolpusher »

Witam,
Stoję przed zakupem paneli fotowoltaicznych na dach i poszukuję opinii. Z firm działających na terenie Jasła znalazłem: Erato, Columbus, Hymon, Wacinstal, Stygar, Inoveli, Budrys.
Jeżeli miał ktoś wykonany montaż przez jedną z ww firm proszę o opinię. Proszę też bez autoreklamy.
jac123
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 22 sierpnia 2020, 11:32

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: jac123 »

Polecam zakup paneli w hurtowni elektrycznej instalator , produkty dobrej jakości w niskiej cenie , oferuja także montaż , wymienione firmy naliczają bardzo duże marże , nawet o klikanaście tyś więcej na tej samej mocy instalacji .
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: Zynek6 »

Fajnie tak zapłacić sobie rachunek za prąd z góry na ok dziesięć lat i być zadowolonym że za prąd się nie płaci :mur:
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: bobnorek »

:hurra: :hurra: :hurra:
Zynek6 pisze: 22 sierpnia 2020, 15:43 Fajnie tak zapłacić sobie rachunek za prąd z góry na ok dziesięć lat i być zadowolonym że za prąd się nie płaci :mur:
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: toolpusher »

@zynek
Decyzja należy do mnie bo to są moje pieniądze. Jak nie masz nic do powiedzenia na temat to się nie wypowiadaj. Zresztą widać że nie masz pojęcia.

@jac123
Prosiłem bez autoreklamy.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: asterka »

toolpusher pisze: 16 sierpnia 2020, 12:53 Witam,
Stoję przed zakupem paneli fotowoltaicznych na dach i poszukuję opinii. Z firm działających na terenie Jasła znalazłem: Erato, Columbus, Hymon, Wacinstal, Stygar, Inoveli, Budrys.
Jeżeli miał ktoś wykonany montaż przez jedną z ww firm proszę o opinię. Proszę też bez autoreklamy.
toż chodzą po domach jak kociarze i namawiają codziennie na darmowy prąd !! dziwny ten świat.
[email protected]
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2020, 16:55

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: [email protected] »

witam
nie znam tych firm, ale jeśli chodzi o solidną i miejscową firmę to polecam SOLAR PP
toolpusher
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 11:31

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: toolpusher »

Jasne. Miałem zadzwonić ale po tym skomleniu sobie daruję.
marikka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 1 marca 2022, 08:55

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: marikka »

U nas fotowoltaika i panele na podczerwień Oxyly, znaczy ogrzewanie mamy za darmo. Polecam to połaczenie, panele sprawdzają się rewelacyjnie
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: Fotowoltaika - jak firma

Post autor: aQQ »

Jasielski BUDRYS robił mi instalacje a następnie po roku rozbudowę jej. Złego słowa nie mogę powiedzieć . Cena całkiem OK i wykonanie tez.
ODPOWIEDZ