Sieć Plus +), opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Byłam w bardzo podobnej sytuacji jak obiektywnyObserwator. Z tą różnicą, że wcześniej byłam w Orange. Zaczęłam korzystać z ich usług jeszcze za czasów Idei, więc już parę dobrych lat. Niestety wraz z kolejnymi umowami liczyłam na jakieś dodatkowe profity, a tu nic. Powtarzam za przedmówcą-jakiś ochłap :niepewny: Do tego drogie połączenia, pakiet sms za chwilę się kończył... No słabo jednym słowem.
Przeniosłam się do Play i faktycznie jest super. Muszę się bardzo starać, żeby przekroczyć kwotę abonamentu. Zwłaszcza, że dużo moich znajomych ma już w Play.
W prawdzie wątek jest o sieci Plus, ale myślę, że nie tylko Plus nie dba o stałego klienta. To jest chyba jakiś szerszy problem.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: wirgin »

Plus ma bardzo kiepskie oferty. Obecnie liczy się Pay i T Mobile.
W Simplusie jak zapomnisz doładowac telefon w odpowiednim momencie to wyzerują Ci konto :dobani: Jest to cios poniżej pasa i dla mnie ta sieć jest spalona.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: edward »

ja miałem plusa jakoś rok temu i się wypisałem z tej sieci ponieważ po 6 latach abonamentu i to nie najniższego proponują mi telefony w takiej samej cenie jak nowej osobie która tyle co przychodzi trochę mnie to dziwi bo powinni dbać o klienta i to stałego, a raz jak wziąłem internet na 7 dni na próbę to poźniej się okazało że na koniec miesiąca mi wystawili rachunek 52pln dodatkowo za użytkowanie internetu a miał być na próbę tylko zapomnieli poinformować klienta czyli mnie o ilości darmowego przesyłu który wystarczaał na jedno wejście np na youtoube
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: edward »

zapomniałem dopisać że jestem bardzo niezadowolony z tej sieci :wsciekly:
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: lenkamii »

Edward zagadzam się z Tobą.....
Czekam aż skończy mi się umowa i spadam od niech....a jestem ich klientem przeszło 9 lat
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: jjaa18+ »

ja jestem w plusie od lat w sumie to w zyciu nie mialam innej sieci i ie chce..mam telefon na karte dokladnie taryfa 36i6 i nie chce nic innego super promocje np.pakiet sms do plus(wylacznie do plus)3zety na miesiac nieograniczona ilosc tych smsow potem paczka gadaczka za 1zl na 90 dni sms za darmo i rozmowa za 4gr za minute to jeden blad ze tylko do plusa ale mi to nie przeszkadza mam duzo znajomych w plus i jeszcze teraz do kazdego doladowania podwojna kasa zaladowalam konto za 50zl i dostalam drugie 50 zl dla mnie super
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: garfild »

:) Ja mam Plusa ok.10 lat na kartę i nigdy w życiu nie przeszłabym na abonament. Ogólnie nie narzekam, zasięg nigdy mnie nie zawiódł. W porównaniu np. z Play bo drugi telefon mam w Play (ok.6 lat) to złapać zasięg nieraz graniczy z cudem.W Play podoba mi się to jak doładuje telefon nie ważne na jaką kwotę to ważność kasy mam na cały rok. W plusie tego nie ma, ale za to ostatnio ustawiłam sobie , że za całą rozmowę jak długo by nie trwała płacę tylko 29gr ale tylko w sieci. Znajomych mam sporo w tej sieci więc gadam sobie bez ograniczeń. Play jest rezerwowy bo na nim zawsze jakaś kasa jest dostępna bo w Plusie tak jak mówię blokują kasę albo po tygodniu albo po miesiącu zależy za ile doładuję. Na jakimś super telefonie mi nie zależy wystarczy żeby tylko można było zadzwonić a Wy łakomicie się na coraz to nowsze telefony i tkwicie w tym abonamencie. Kasy też jeszcze nigdy mi nie zeżarło za nic. :)
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: Pikaczu »

jak będziesz miała(ł) swoje pieniążki to zmienisz zdanie jak tez i postępowanie...co do sieci to taka mała lekcja...wyszukaj sieci w telefonie włącz na stałe zasięg Plusa i po problemie.Teraz zapewne tez chodzisz w tym co mamusia Ci kupi a jak podrośniesz to zaczniesz wydawać na markowe ciuchy i na rozrywkę-ale póki co masz jeszcze kilka lat czasu.
Mała uwaga ..Play 16-03 obchodził 5 urodziny -
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: lenkamii »

Pikaczu właśnie się zastanawiałam ile już play na rynku jest;D
Ale psikus:P
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: garfild »

Pikaczu pisze:jak będziesz miała(ł) swoje pieniążki to zmienisz zdanie jak tez i postępowanie...co do sieci to taka mała lekcja...wyszukaj sieci w telefonie włącz na stałe zasięg Plusa i po problemie.Teraz zapewne tez chodzisz w tym co mamusia Ci kupi a jak podrośniesz to zaczniesz wydawać na markowe ciuchy i na rozrywkę-ale póki co masz jeszcze kilka lat czasu.
Mała uwaga ..Play 16-03 obchodził 5 urodziny -
Myślę, że to do mnie odnosi się twój post.
Bardzo się ubawiłam czytając twój post. Po pierwsze Jeśli chodzi o PLAY to napisaŁAM , że mam około 6 lat dokładnie nie pamiętam więc może i 5 lat ale to szczegół. BędĘ uprzejma i podziękuję Ci za lekcje. Rozwieje twoje wątpliwości, chodzę w ciuszkach, które samA sobie kupiŁAM za własne pieniążki które zarabiam już 15 lat. Nie pociągają mnie żadne bajery w telefonach ani niekoniecznie też markowe ciuchy, mam ich w szafie tyle, że można policzyć na palcach u jednej ręki raczej lubuje się w sieciówkach albo Second handach. Zresztą ty pewnie też chodziłeś przez pewien czas w tym co Ci mamusia kupiła no chyba że się mylę. Dla twojej wiadomości tak też można żyć a tobie gratuluje uzależnienia i zniewolenia. Dla mnie szkoda kasy na takie bzdety. :cwaniak:
I jeszcze jedno z twojego postu chyba nie wynika czy w końcu tel PLUS jest Ok.
PS> PisaŁAM końcówki dużymi literami abyś nie miał problemów z rozpoznaniem płci. Pozdrawiam
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: edward »

to play jest już u nas 6 lat na rynku ?????????????????
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: edward »

garfild ty nie jeździsz czasem na tirach ?????????? pokemonie
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: chichotka »

Czy w Plus Mix sa jakies fajne promocje poza sieć np.na rozmowy z inna siecią?
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: lemon »

Ja też kończę umowę i znikam z Plus chyba do Pley :dobani:
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: Sieć Plus +), opinie

Post autor: sanki20 »

Dajcie spokój ta sieć to porażka miałem przez 6 lat Plusa najpierw na kartę (to jeszcze dało się znieśc) później Mix Plus to jest porażka minuta rozmowy 75gr przy dzisiejszej konkurencj.. Teraz mam Play na abonament i jestem zadowolony ciężko przekroczyć abonament nie mówiąc już o jego całkowitym wykorzystaniu.
ODPOWIEDZ