dobry neurolog

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: dobry neurolog

Post autor: mija »

Ponownej wizyty u psychologa nie wykluczam być może o to chodzi nie mówie nie.Poobserwuje go chociaż robie to już 3 lata a pani doktor rodzinna załamuje ręce .Chyba się na razie wstrzymam z tymi lekarzami.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dobry neurolog

Post autor: kurczebalde »

E tam, coś przesadzasz z tymi trzema latami obserwacji, nie chce mi się w to wierzyć. Gdyby moje dziecko miało niezidentyfikowane bóle brzucha przez 3 lata, to nie pytałabym na forum o dobrego neurologa w Jaśle, tylko bym już nawet w kosmosie była po poradę. Coś sobie kobieto sama problemy wymyślasz.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: dobry neurolog

Post autor: mija »

Nic sobie sama nie wymyślam bo czasami jest przerwa np.miesiąc dwa i to nie są bóle że nie może wytrzymać tylko pobolewanie. A forum w końcu do tego służy i jeśli ktoś nie chce pomóc to wcale nie musi się wypowiadać.Chodzi o to że o dobrych specjalistów to na prawdę ciężko zwłaszcza na terenie Jasła .Do tematu wracam już trzeci rok bo tyle czasu cierpi na te bóle więc nic sobie nie wymyślam a z pewnością byłam już wszędzie oprócz neurologa i na razie nikt mi nie pomógł .
geralt
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2012, 21:12

Re: dobry neurolog

Post autor: geralt »

do mija - być może problem z bolącym brzuchem u dziecka maskuje jakiś problem rodzinny. Napięte relacje pomiędzy rodzicami, kłopoty z teściami, trudne warunki mieszkaniowe itd. itp. Być może sama się z czymś zmagasz, syn to wyczuwa i reaguje emocjonalnie poprzez somatyzację, czyli ból brzucha. Im młodsze dziecko tym bardziej jest prawdopodobne, że problem tkwi w rodzinie a nie w samym dzieciaku. Proponuję znaleźć psychoterapeutę i szczerze porozmawiać o swoim życiu a dzieciaka zostawić w spokoju. Mogę się oczywiście mylić ale skoro któryś tam z kolei lekarz rozkłada ręce i stwierdza, że bóle maja tło nerwowe to coś jest na rzeczy. pozdrawiam
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: dobry neurolog

Post autor: onomatopeja »

a dla dorosłych też nie ma dobrego neurologa w jaśle??
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: dobry neurolog

Post autor: avicularia »

Nie wiem czemu niektórym się wydaja,że w Jaśle nie ma żadnego dobrego lekarza, ponieważ to Jasło :wstyd: Nasi lekarze studiowali na tych samych uczelniach,co lekarze z innych miast a to w jaki sposób podchodzą to pacjenta,to już nie kwestia miejsca pracy tylko tego czy jest się człowiekiem czy burakiem. Co do neurologa to polecam p. E. Bieszczad. Kompetentna , miła i ludzka.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dobry neurolog

Post autor: kurczebalde »

W Jaśle jest bardzo wielu dobrych lekarzy - i też polecam p. Bieszczad
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: dobry neurolog

Post autor: onomatopeja »

a co powiecie o p. Głowaty??
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: dobry neurolog

Post autor: jaslanka »

onomatopeja pisze:a co powiecie o p. Głowaty??
Złego słowa nie powiem. Mimo różnych opinii jakie słyszałam o tej Pani to ja jestem zadowolona. Konkretna osoba, wywiad przeprowadziła pełny, skierowała na badania do szpitala więc polecam :)
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: dobry neurolog

Post autor: Snookie »

Witam. Wie ktoś może, czy Pani Katarzyna Czepiel - Rak przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie??
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: dobry neurolog

Post autor: kurczebalde »

Snookie pisze:Witam. Wie ktoś może, czy Pani Katarzyna Czepiel - Rak przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie??
Zadzwoń sobie do Gemini, tam pielęgniarki powinny wiedzieć.
kska
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2012, 17:34

Re: dobry neurolog

Post autor: kska »

Witam, mam pytanie odnośnie pani E. Bieszczad w jakie dni przyjmuje i jak się można do niej zarejestrować - telefon i kiedy dzwonić (próbuje pod numer podany w sieci - ale nikt nie odbiera :zalamany: )
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: dobry neurolog

Post autor: magusia »

Pani Doktor Bieszczad przyjmuje prywatnie w przychodni Medyk na ul. Mickiewicza.jak dobrze pamiętam przyjmuje we wtorki i czwartki tam na drzwiach gabinetu wisi kartka na którą godzinę wpisujesz swoje nazwisko i przychodzisz na tą godz.Przyjmuje dość punktualnie .
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: dobry neurolog

Post autor: krolik »

A gdzie przyjmuje pani Rak?
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: dobry neurolog

Post autor: Ona :) »

Dawniej przyjmowała w Centrum Rehabilitacji. Ale czy przyjmuje tam teraz ... nie wiem :)

Ja ze swojej strony gorąco polecam dr Pawła Jarosza. Sympatyczny lekarz,miły człowiek.A przede wszystkim bardzo kompetentny.Dokładnie bada, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania.Nie pozbywa ...
ODPOWIEDZ