dobry neurolog

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
basiuuulenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 listopada 2013, 12:28

Re: dobry neurolog

Post autor: basiuuulenka »

Dziękuję za pomoc:) A jeżeli chodzi o dr Osieckiego?
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: dobry neurolog

Post autor: walentyna »

Pan dr Osiecki jest lekarzem rodzinnym moich dzieci mogę go polecić jako lekarza i człowieka. Ja mam lekarza neurologa w Krośnie od 2001r i polecam gorąco jest to dr Rafał Jucha.
Michalina**
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2014, 16:26

dobry neurolog

Post autor: Michalina** »

Czy ktos moze wie w jakie dni przyjmuje Dr. Agnieszka Slowik - Jaslo, ul. Pola 11?
W zaden sposob nie moge sie tam dodzwonic. Telefon dzwoni ale nikt nie podnosi
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: dobry neurolog

Post autor: chichotka »

Michalina** pisze:Czy ktos moze wie w jakie dni przyjmuje Dr. Agnieszka Slowik - Jaslo, ul. Pola 11?
W zaden sposob nie moge sie tam dodzwonic. Telefon dzwoni ale nikt nie podnosi
Na pewno przyjmuje raz w miesiacu prawdopodobnie w weekendy.
Ja akurat mialam wizyte w niedziele na 8.00 rano ale to bylo juz jakis czas temu.
Telefon byl bez problemu odbierany.
wtch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 lutego 2014, 10:08

Re: dobry neurolog

Post autor: wtch »

To już Pani Profesor, a nie dr.
Na wizytę trzeba się umawiać tel.
Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 18:48

Re: dobry neurolog

Post autor: Olusiaqq3 »

DR OSIECKI ma również specjalizację z neurologii i mogę śmiało go polecić, chodze do niego już 3 lata i jestem zadowolona ;) czas oczekiwania na wizytę to około 1-1,5 miesiąca, przyjmuje w MEDYKU ;)
kaśkaK
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2014, 13:10

Re: dobry neurolog

Post autor: kaśkaK »

Witajcie...Wiecie co Pani doktor Rak jeśli kogoś wyleczyła, pomogła mu to chyba tylko się komuś udało. Jeśli miała może już doczynienia z jakims przypadkiem albo przewijają się u niej pacjenci z podobnymi schorzeniami to pisze podobne leki kieruje może na jakieś badania i tyle. Czasem się jej uda.Ja też na początku miałam do niej zaufanie. Mama leczyła się u niej 1,5 roku dostała od niej skierowanie do szpitala wydawało się ze Pani doktor zleci badania pomoże znaleźć przyczyne i co??? w kółko była jedna diagnoza mimo ze ona nie powodowała dolegliwości które były i które się pogarszały (co teraz już jest stwierdzone przez innych specjalistów). A ona jako neurolog powinna wiedzieć o tym i wystarczyło jedno badanie jakoś inni neurolodzy od razu po opisaniu objawów sugerowali jedno a ona się uczepiła kręgosłupa i tyle !! Przepisywała tylko leki przeciwbólowe i powiedziała ze tak ma być, że to wszystko od kręgosłupa. A stan się pogarszał, bo choroba się rozwijała a nie była leczona. To jak widziała ze nie jest lepiej co na kazdej wizycie się jej mowilo to mogła ruszyc głowa a nie gadac głupio ze tak ma być. jakby ktoś zmarł to co ?? tez by powiedziała ze tak ma być??!!! Inni neurolodzy (oczywiście nie w Jaśle!!) od razu powiedzieli że opadanie stopy wiąże się z poważnymi chorobami i trzeba je jak najszybciej znaleźć a nie są od Kręgosłupa>(JAK TWIERDZIŁA CALUTKI CZAS PANI DOKTOR CZEPIEL-RAK!!!) To co to za neurolog z niej. jak nie wiedziała co jest mogła do innego specjalisty skierować. Wielka mi Pani Neurolog... naprawdę.... Miła to może jest i wygląda na przekonywującą ale na tym się kończy...Jako specjalista to chyba powinna mieć większe pojęcie o chorobachw swojej dziedzinie niż ma.....chyba ze dopiero się uczy...na pacjentach to powodzenia...Tyle!!! Nie polecam z ręka na sercu...!!!
kaśkaK
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2014, 13:10

Re: dobry neurolog

Post autor: kaśkaK »

jets to mój pierwszy post tutaj, zarejestrowałam się tylko dlatego żeby Wam to napisać...bo naprawdę teraz to się chce płakać a ona te swoje leki przeciwbólowe to niech sobie sama je......
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: dobry neurolog

Post autor: Daria2 »

Do "kaśkaK"
Po przeczytaniu Twojego postu zaciekawiła mnie informacja o objawach Twojej mamy, które są bardzo zbliżone do moich. Wszyscy neurolodzy tłumacza to tylko i wyłącznie dolegliwościami od kręgosłupa. Czy mogę dostać namiary na neurologów z poza Jasła, którzy pomogli Twojej mamie?
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: dobry neurolog

Post autor: Tur »

kaśkaK pisze:jets to mój pierwszy post tutaj, zarejestrowałam się tylko dlatego żeby Wam to napisać...bo naprawdę teraz to się chce płakać a ona te swoje leki przeciwbólowe to niech sobie sama je......
Ambitna jesteś :rotfl:
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: dobry neurolog

Post autor: samaslodycz »

Polećcie jakiegoś dobrego neurologa z jasła, który przyjmuje prywatnie i odrazu jaki jest koszt wizyty
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: dobry neurolog

Post autor: Charlie_P »

Jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę dobrego neurologa (jeśli chodzi i guzy mózgu, padaczkę, alzheimera, stwardnienie rozsiane i inne poważne sprawy) To polecam profesora Zbigniewa Stelmasiaka z Lublina. Wspaniały lekarz, doświadczenie nabywał w najlepszyh klinikach na świecie. Ratuje tych, dla których czasami nie ma ratunku.
https://www.znanylekarz.pl/zbigniew-ste ... log/lublin
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: dobry neurolog

Post autor: dragoness »

samaslodycz pisze:Polećcie jakiegoś dobrego neurologa z jasła, który przyjmuje prywatnie i odrazu jaki jest koszt wizyty
Pani doktor Bieszczad, ok 80 zł.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: dobry neurolog

Post autor: Anka7 »

Czy Pani profesor Słowik przyjmuje w Jaśle?
ODPOWIEDZ