dobry neurolog

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: dobry neurolog

Post autor: avicularia » 5 grudnia 2013, 18:54

basiuuulenka pisze:A czy mógłby ktoś coś niecoś napisać o dr Łukaszu Tokarzu?
Spotkałam tego doktora pierwszy raz jak leżałam na neurologii w szpitalu. Nie wygłupia się( jak jeden pan doktor , co więcej pajacuje, niż leczy) odpowiada rzeczowo na pytania, jest uprzejmy , rozmawia z pacjentem i widać,że jest zainteresowany danym pacjentem i jego chorobą. W sumie bardzo pozytywnie go odebrałam.

basiuuulenka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: basiuuulenka » 5 grudnia 2013, 21:31

Dziękuję za pomoc:) A jeżeli chodzi o dr Osieckiego?

walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: walentyna » 5 grudnia 2013, 22:27

Pan dr Osiecki jest lekarzem rodzinnym moich dzieci mogę go polecić jako lekarza i człowieka. Ja mam lekarza neurologa w Krośnie od 2001r i polecam gorąco jest to dr Rafał Jucha.

Michalina**
Debiutant
Debiutant

dobry neurolog

Post autor: Michalina** » 12 lutego 2014, 19:03

Czy ktos moze wie w jakie dni przyjmuje Dr. Agnieszka Slowik - Jaslo, ul. Pola 11?
W zaden sposob nie moge sie tam dodzwonic. Telefon dzwoni ale nikt nie podnosi

chichotka
Guru
Guru

Post autor: chichotka » 13 lutego 2014, 14:30

Michalina** pisze:Czy ktos moze wie w jakie dni przyjmuje Dr. Agnieszka Slowik - Jaslo, ul. Pola 11?
W zaden sposob nie moge sie tam dodzwonic. Telefon dzwoni ale nikt nie podnosi
Na pewno przyjmuje raz w miesiacu prawdopodobnie w weekendy.
Ja akurat mialam wizyte w niedziele na 8.00 rano ale to bylo juz jakis czas temu.
Telefon byl bez problemu odbierany.

wtch
Debiutant
Debiutant

Post autor: wtch » 13 lutego 2014, 18:53

To już Pani Profesor, a nie dr.
Na wizytę trzeba się umawiać tel.

Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec

Post autor: Olusiaqq3 » 13 lutego 2014, 22:26

DR OSIECKI ma również specjalizację z neurologii i mogę śmiało go polecić, chodze do niego już 3 lata i jestem zadowolona ;) czas oczekiwania na wizytę to około 1-1,5 miesiąca, przyjmuje w MEDYKU ;)

monsoon
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: monsoon » 9 września 2014, 11:20

mija pisze:Witam!czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy z dzieckiem którego ciągle boli brzuch moge isc do neurologa? wydaje mi się że moje dziecko cierpi na tle nerwowym.Odwiedziliśmy juz hirurga gastrologa i przyczyn nie znależli nie wiem jedynie neurolog chyba może mu pomóc co sądzicie?
Moje dziecko też miało problemy z brzuszkiem, ale na szczęście wszystko mamy już za sobą. Bardzo pomógł mi ten artykuł, zerknij: http://babyonline.pl/jak-leczyc-bol-brz ... ,r1p2.html

kaśkaK
Debiutant
Debiutant

Post autor: kaśkaK » 10 listopada 2014, 14:39

Witajcie...Wiecie co Pani doktor Rak jeśli kogoś wyleczyła, pomogła mu to chyba tylko się komuś udało. Jeśli miała może już doczynienia z jakims przypadkiem albo przewijają się u niej pacjenci z podobnymi schorzeniami to pisze podobne leki kieruje może na jakieś badania i tyle. Czasem się jej uda.Ja też na początku miałam do niej zaufanie. Mama leczyła się u niej 1,5 roku dostała od niej skierowanie do szpitala wydawało się ze Pani doktor zleci badania pomoże znaleźć przyczyne i co??? w kółko była jedna diagnoza mimo ze ona nie powodowała dolegliwości które były i które się pogarszały (co teraz już jest stwierdzone przez innych specjalistów). A ona jako neurolog powinna wiedzieć o tym i wystarczyło jedno badanie jakoś inni neurolodzy od razu po opisaniu objawów sugerowali jedno a ona się uczepiła kręgosłupa i tyle !! Przepisywała tylko leki przeciwbólowe i powiedziała ze tak ma być, że to wszystko od kręgosłupa. A stan się pogarszał, bo choroba się rozwijała a nie była leczona. To jak widziała ze nie jest lepiej co na kazdej wizycie się jej mowilo to mogła ruszyc głowa a nie gadac głupio ze tak ma być. jakby ktoś zmarł to co ?? tez by powiedziała ze tak ma być??!!! Inni neurolodzy (oczywiście nie w Jaśle!!) od razu powiedzieli że opadanie stopy wiąże się z poważnymi chorobami i trzeba je jak najszybciej znaleźć a nie są od Kręgosłupa>(JAK TWIERDZIŁA CALUTKI CZAS PANI DOKTOR CZEPIEL-RAK!!!) To co to za neurolog z niej. jak nie wiedziała co jest mogła do innego specjalisty skierować. Wielka mi Pani Neurolog... naprawdę.... Miła to może jest i wygląda na przekonywującą ale na tym się kończy...Jako specjalista to chyba powinna mieć większe pojęcie o chorobachw swojej dziedzinie niż ma.....chyba ze dopiero się uczy...na pacjentach to powodzenia...Tyle!!! Nie polecam z ręka na sercu...!!!

kaśkaK
Debiutant
Debiutant

Post autor: kaśkaK » 10 listopada 2014, 14:42

jets to mój pierwszy post tutaj, zarejestrowałam się tylko dlatego żeby Wam to napisać...bo naprawdę teraz to się chce płakać a ona te swoje leki przeciwbólowe to niech sobie sama je......

Daria2
Mistrz
Mistrz

Post autor: Daria2 » 11 listopada 2014, 15:01

Do "kaśkaK"
Po przeczytaniu Twojego postu zaciekawiła mnie informacja o objawach Twojej mamy, które są bardzo zbliżone do moich. Wszyscy neurolodzy tłumacza to tylko i wyłącznie dolegliwościami od kręgosłupa. Czy mogę dostać namiary na neurologów z poza Jasła, którzy pomogli Twojej mamie?

Tur
VIP
VIP

Post autor: Tur » 7 lutego 2015, 19:34

kaśkaK pisze:jets to mój pierwszy post tutaj, zarejestrowałam się tylko dlatego żeby Wam to napisać...bo naprawdę teraz to się chce płakać a ona te swoje leki przeciwbólowe to niech sobie sama je......
Ambitna jesteś :rotfl:

samaslodycz
Guru
Guru

Post autor: samaslodycz » 22 lipca 2015, 13:08

Polećcie jakiegoś dobrego neurologa z jasła, który przyjmuje prywatnie i odrazu jaki jest koszt wizyty

karmaz
Początkujący
Początkujący

Post autor: karmaz » 12 października 2016, 11:15

Dużo osób poleca klinikę Psychomedic z Warszawy, mają dobrych neurologów. Można się zarejestrować do nich online, jakby ktoś był zainteresowany podaję numer - 22 253 88 88.

Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: Charlie_P » 22 października 2016, 17:48

Jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę dobrego neurologa (jeśli chodzi i guzy mózgu, padaczkę, alzheimera, stwardnienie rozsiane i inne poważne sprawy) To polecam profesora Zbigniewa Stelmasiaka z Lublina. Wspaniały lekarz, doświadczenie nabywał w najlepszyh klinikach na świecie. Ratuje tych, dla których czasami nie ma ratunku.
https://www.znanylekarz.pl/zbigniew-ste ... log/lublin

ODPOWIEDZ