Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: poszukiwana »

Witam, dzisiaj byłam w sklepie takim jak w temacie, bardzo miłe zaskoczenie, naprawdę fajne ubrania, eleganckie, codziennie, obuwie, w cenach naprawdę bardzo konkurencyjnych, a i jakościowo jak najbardziej w porządku. Znajoma namówiła mnie żebym z nią pojechała i naprawdę nie spodziewałam się, że jest aż tak duży wybór, bardzo przyjemny duży sklep, był tam ktoś może? Jakie Wy macie opinie o tym sklepie? Może wiecie gdzie są jeszcze jakieś tego typu sklepy? Według mnie, ubrania o 100% lepsze niż te w naszej pseudo galerii, zarówno jakościowo, jak i cenowo, mało kto wie o takich sklepach wogóle, a naprawde warto zobaczyć, można się ubrać fajnie a jednocześnie nie wydawać fortuny, no chyba, że komuś bardzo zależy na znanej "metce" ale dla mnie to obciachowe trochę... Jak ktoś wie o tego typu sklepach w okolicach Jasła to niech napisze :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: wiolka666 »

owszem bywam tam nawet parę razy w miesiącu wszystko jest nie trzeba szukać w wielu miejscach ponieważ buty bielizna torebki dodtaki wszystko jest:) ten sam sklep jest w osieku jasielskim ale juz o wiele mniejszy:)
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: N2N »

też bywam w "SMOKU", faktycznie wszystko jest na miejscu, od niemowlęcych rzeczy do ubrań dla starszych osób, garnitury, bluzy, spodnie, obuwie, kurtki wszystko, i bardzo tanio, i duży plus dla bardzo miłej obsługi. Nie to co w naszej galerii niektóre wytapetowane paniusie które o coś zapytasz to nic nie wiedzą, stoja tylko po to żeby stać.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: myosotis »

W Kołaczycach też jest ten sklep :ok:
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: greta194 »

OOOOOOO a gdzie w kołaczycach jest taki sklep?
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: herbata87 »

a w którym miejscu w Tarnowcu jest ten sklep? i w jakich godzinach jest czynny?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: wiolka666 »

łatwo w tarnowcu do niego trafić jest on na górce obok sklepu to jest bodajrze jakieś centrum a godz otwarcia od 9 czy 10 do 18 w zwykły dzień a sobote chyba do 13
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: N2N »

jadąc z Jasła, od strony Szebni, dojeżdżamy do Tarnowca, mijamy tory, komisariat policji, wyjeżdżamy na górkę i na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, jeszcze 30 metrów i jest ten sklep :)
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: lukaso »

w Kołaczycach zaraz za rynkiem w strone Brzostku po lewej stronie :P
tylko ja w sumie nie jestem do końca pewien, czy ten sklep nadal nazywa się smok... ;P
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: nikita »

lukaso pisze:w Kołaczycach zaraz za rynkiem w strone Brzostku po lewej stronie :P
tylko ja w sumie nie jestem do końca pewien, czy ten sklep nadal nazywa się smok... ;P
Jadąc od Jasła w kierunku Brzostku to raczej po prawej stronie.. Sklep ten znajduje się na przeciwko piekarni.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: Marcinek »

to nie jest ten sam sklep. Poza tym ten w Kołaczycach jest malutki w porównaniu do tego w Tarnowcu
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: nikita »

Marcinek pisze:to nie jest ten sam sklep. Poza tym ten w Kołaczycach jest malutki w porównaniu do tego w Tarnowcu
Nie znam sklepu znajdującego się w Tarnowcu, ale ten w Kołaczycach nazywa się właśnie "SMOK" z tego co pamiętam.
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: lukaso »

nikita pisze:
lukaso pisze:w Kołaczycach zaraz za rynkiem w strone Brzostku po lewej stronie :P
tylko ja w sumie nie jestem do końca pewien, czy ten sklep nadal nazywa się smok... ;P
Jadąc od Jasła w kierunku Brzostku to raczej po prawej stronie.. Sklep ten znajduje się na przeciwko piekarni.

aaa kurcze, faktycznie, pomyliłem prawą z lewą :D :super:
przepraszam za wprowadzenie w błąd ;)
basiula
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 16:56

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: basiula »

fajny jest też sklep w Szebniach nie dawno otwarty są tam ciuchy , buty i kwiaty , a teraz widziałam dużo ozdób świątecznych i choinek , był tak ktoś ? Co myślicie o tym sklepie? Nazywa się DLA CIEBIE jest koło apteki i karczmy
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Sklep odzieżowy "SMOK" w Tarnowcu - Wasze opinie

Post autor: Makadamia »

Koleżanka powiedziała mi o tym sklepie w Tarnowcu i wybrałysmy się tam w zeszłym roku. Fakt, dużo ciuszków, dla małych i dużych, bielizna, buty... Niby wszystko super, ale jak dla mnie to trochę za mało miejsca tam jest... Czasami trzeba bylo się dosłownie przeciskać między ludźmi, ale to chyba świadczy o tym, sklep jest lubiany i dużo osób robi tam zakupy ;)
ODPOWIEDZ