Media Expert - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

iron
Początkujący
Początkujący

Re: Media Expert - opinie

Post autor: iron » 26 lipca 2011, 16:07

Ja też w tej Victorii byłem niezbyt miło obsłużony. Ale za to w ME koło Lidla sprzedawca wydał mi się dobrze zorientowany i dość pomocny. Za to w ME w galerii facet miał problemy z podłączeniem sprzętu w celu prezentacji i wciskał jakąś ciemnotę.

Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru

Post autor: krzekorz » 27 lipca 2011, 21:32

heh mowicie ze ten kierownik zle sie zachowuje i trzeba mu zwrocic uwage. to ja sie pytam, dlaczemu wy sie boicie to zrobic??
np zlozyc skarge na tego kierownika. i tym podobne. jesli mi sie przytrafi taka sytuacja to tego tak nie zostawie;]

ŚmIaŁeK
Guru
Guru

Post autor: ŚmIaŁeK » 28 lipca 2011, 08:29

"A ja z innej paki"
Co sądzicie o Aparacie Samsung ES9. http://www.astral.pl/mediaexpert/book/

Jest on teraz w Mediaexpert, gazetce promocyjnej"

Co sądzicie? :niepewny:

Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: aff » 28 lipca 2011, 15:06

Mam w pracy aparat z tej rodziny es10 i jeżeli niewiele się różnią a tak mniemam to jest to szajs.
Zdjęcia wychodzą ciemne, z ostrością też kiepsko.

Katarzynka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Katarzynka » 30 lipca 2011, 19:32

ŚmIaŁeK pisze:"A ja z innej paki"
Co sądzicie o Aparacie Samsung ES9. http://www.astral.pl/mediaexpert/book/

Jest on teraz w Mediaexpert, gazetce promocyjnej"

Co sądzicie? :niepewny:
Jeżeli to Twój pierwszy aparat to zdjecia beda Ci podobac ale jezeli chcesz czegos wiecej to musisz liczyc sie z wiekszymi kosztami [niekoniecznie DUZO wiekszymi]. Kompakty maja to do siebie ze w tej samej cenie mozesz dostac diametralnieżne aparaty:)

Dawno nie odwiedzałam forum i widze ze sporo posów pojawiło sie odnosnie "pana w krawacie" :/ :cenzura:

anja
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: anja » 8 sierpnia 2011, 18:08

Skoro pojawiło się pytanie o aparat fotograficzny to i ja pozwolę sobie :) zapytać o suszarki do włosów tzn. czy w media expercie znajdę coś w miarę taniego (tak do 100 złotych) a dobrego czy lepiej zobaczyć w innym sklepie?? Co polecacie??

Tony_Reg
Debiutant
Debiutant

Post autor: Tony_Reg » 8 sierpnia 2011, 19:22

anja pisze:Skoro pojawiło się pytanie o aparat fotograficzny to i ja pozwolę sobie :) zapytać o suszarki do włosów tzn. czy w media expercie znajdę coś w miarę taniego (tak do 100 złotych) a dobrego czy lepiej zobaczyć w innym sklepie?? Co polecacie??
Wystarczy iść i zobaczyć.... :mur:
a co do wyboru to każdy dobiera sprzet do swoich potrzeb, co z tego ze suszarke X beda chwalic Twoje znajome skoro nie bedzie miec np jonizacji a Ty jej potrzebujesz?? w tej cenie znajdziesz sporo suszarek, lokosuszarek itp, idź, zobacz, włącz, kup :super:

ja jednak proponuje kontynuować wątek odnośnie obsługi Klienta w jasielskich ME bo wydaje mi sie ze to wazne a sprzet taki jak maja to mozna kupic wszedzie wiec... :)

Mateuszdmks
Guru
Guru

Post autor: Mateuszdmks » 8 sierpnia 2011, 20:00

W ME galeria kupił ktoś z rodziny laptopa samsunga i okazało się że ma zintegrowana kartę graficzna a na laptopie pisze ze nie jest zintegrowana dopiero na gwarancji wyczytałem ze jest zintegrowana. Jutro idę z reklamacja bo bylem wczoraj w ME kolo liidla ale to inna firma i oni nie przyjmą go.

ŚmIaŁeK
Guru
Guru

Media Expert - Galeria!!!

Post autor: ŚmIaŁeK » 10 sierpnia 2011, 06:54

Mam pytanie! 10 Sierpnia będzie to samo co 9 sierpnia? Chodzi mi o te zabawy dla dzieci i nie tylko! np. o jazde na symulatorze, koło fortuny itp.

lottie
Debiutant
Debiutant

Re: Media Expert

Post autor: lottie » 10 sierpnia 2011, 13:15

Nie, dzisiaj już nic nie ma.

dawidyo66
Guru
Guru

Post autor: dawidyo66 » 10 sierpnia 2011, 19:54

Mateuszdmks pisze:W ME galeria kupił ktoś z rodziny laptopa samsunga i okazało się że ma zintegrowana kartę graficzna a na laptopie pisze ze nie jest zintegrowana dopiero na gwarancji wyczytałem ze jest zintegrowana. Jutro idę z reklamacja bo bylem wczoraj w ME kolo liidla ale to inna firma i oni nie przyjmą go.
Mogłeś patrzyć co kupujesz, napewno pisało jaka karta graficzna. Tyle z mojej strony, czy przyjmą laptopa zależy od ich grzeczności, bo nie jest to powód do oddania go.

salomon
Debiutant
Debiutant

EXPERCI

Post autor: salomon » 20 kwietnia 2012, 09:14

Witam wszystkich Forumowiczów :super:
jak wiecie w naszym mieście jest trzy MediaExperty => na Jana Pawła i na przeciw Urzędu Skarbowego to jedna firma ME w Galerii Należy do Kogoś innego W którym waszym zdaniem jest najlepsza obsługa :looka:

psik
Debiutant
Debiutant

Post autor: psik » 6 sierpnia 2012, 00:46

byłam w media expercie i chciałam kupic laptopa którego wcześniej oglądałam sprzedawca jednak stwierdził że ma w cenie twj inny lepszy i da mi gwarancje na wszystko na 5 lat i że to już ostatni odlozony. po wyciągieciu okazało sie że jest to staroć po prostu. bo model który ja chciałam miał proc. i5 i lepszy dysk i karte. A argumentacja na temat przedłuzonej gwarancji powaliłamnie na ziemie "...czowiek po pijanemu zuci nim albo dziecko strąci ze stolika". masakra chce wydać jak dla mnie duże pieniądze a ktos prboje mi sprzedać wszystko co tylkomu sie uda wcisnąc a gdzie dobro klienta.

Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kudłaty » 6 sierpnia 2012, 03:23

to ja widzę ze oni to zawsze mają ostatnią sztukę,bo też byłem i jak gość się uczepił jednej rzeczy tak ona była najlepsza.
Nic innego mi nie doradzał tylko jedną sprzęt:)

ewciak
Mistrz
Mistrz

Post autor: ewciak » 6 sierpnia 2012, 10:13

ostatnio chciałam kupić odkurzać i jak pech chciał, ten co sobie upatrzyłam był ostatni :hyhy:

ODPOWIEDZ