lekarz weterynarii

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: lekarz weterynarii

Post autor: LookingForAngels »

Ja już kilkakrotnie polecałam pana Marcina Urzędowskiego, który ma swój gabinet na ul. przemysłowej 6, niżej podaję link do strony gabinetu.
Przeniosłam się do niego z moimi zwierzakami od pani Potempy jakieś 2 lata temu i nie żałuję- kastrował mojego kota i operował psiaka, ceny przystępne, do tego ogromna wiedza i ludzkie podejście - zawsze dokładnie wszystko tłumaczy, bada psiaka przed szczepieniem.

http://www.pirania-vet.pl/
gekeru28
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 12:43

Re: lekarz weterynarii

Post autor: gekeru28 »

Mój drugi pies ma tylko jedno jądro a drugie jest gdzieś w brzuchu i chciałam go wykastrować. Polećcie mi jakiegoś dobrego weterynarza. Czy Wiśniewicz podejmie się takiego zabiegu? dodam ze pies jest rasy chihuahua.
Awatar użytkownika
jakaranda
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:04

Re: lekarz weterynarii

Post autor: jakaranda »

Osobiście, z czystym sumieniem polecam gabinet na Kotlinie, Felisvet bodajże, naprawdę świetna opieka, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a nie wyciągnięcie pieniędzy za marne usługi, tak jak to robi pewna pani doktor... chodzę z moim psiakiem do tego gabinetu praktycznie od jego powstania, jestem bardzo zadowolona i naprawdę gorąco polecam Pana Jaworka! Pozdrawiam :)
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: lekarz weterynarii

Post autor: Maja321 »

gekeru28 pisze:A co sądzicie o weterynarzu: Wiktor Wiśniewicz? Bo mam szczeniaczka i chciałabym wybrać dla niego odpowiedniego lekarza. A o tym panu słyszłam i dobre i złe opinie. Czy możecie mi powiedzieć czy jesteście zadowoleni z jego usług?

Możesz spokojnie iśc do dr. Wiśniewicza. Od 15 lat chodzę do niego z moimi zwierzakami, począwszy od psa, koty po króliczki i nigdy mnie nie zawiódł i zawsze na problem znalazł rozwiązanie. I wcale nie kasuje dużej kasy, dla stałych klientów ma naprawdę niskie ceny. Poza tym baaardzo miły :D
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: lekarz weterynarii

Post autor: houseMd »

rowniez nie polecam p.Potempy. chodzilam tam z moimi dwoma kocurkami. Z wetrynarza kazda informacje trzeba bylo wyciagac, nic sam od siebie nie powiedzial. a przy kastracji moich dwoch kotow tak sie z nimi obszedl ze az przykro bylo mi patrzec na nie. po podaniu leku znieczulenia ogolnego nawet oczu im nie zamknal i musialam sama im to zrobic zeby nie wyslchy. koty zasnaly z otwartyi oczami i wygladalo to co najmniej okropnie;/ polecam pana z Pirani. Mlody, widac z zapalem do zawodu i sympatia do zwierzat. nie wypalony zawodowo.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: lekarz weterynarii

Post autor: Łyssy »

A zabieg wykonał prawidłowo ? Kotki szybko doszły do siebie ? Były jakies komplikacje ?
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: lekarz weterynarii

Post autor: houseMd »

oddal mi koty jeszcze dobrze nie wybudzone z narkozy, a powinny byc calkiem przytomne i dochodzic do siebie w jego gabinecie zeby w razie jakichkolwiek problemow szybko zareagowal. wiec pomijajac fakt ze nie zamkanl im oczu i ja musialam to zrobic i oddal mi koty w pelni nie wybudzone to zabieg przebiegl ok. ale z moja kotka pojde juz do Pirani.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: lekarz weterynarii

Post autor: Łyssy »

Czyli zrobił wszystko ok a Ty mu tak dla zabawy tyłek obrabiasz. Jakie to polskie......a w niedziele grzecznie chadzasz do koscioła zapewne.....
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: lekarz weterynarii

Post autor: houseMd »

nie nie zrobil wszystkiego ok, gdyby zrobil to bym sie wypowiadala o nim pozytywnie i zachecala ludzi, zeby do niego chodzili. niestety mnie niezadowolila jego obsluga i powiem to wprost na forum, i musze Cie zmartwic nie chodze do kosciola. jakiez to nie-polskie.
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2012, 17:56 przez houseMd, łącznie zmieniany 1 raz.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: lekarz weterynarii

Post autor: Łyssy »

no tak, nie zamknął oczu.....co za dramat....
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: lekarz weterynarii

Post autor: houseMd »

oj czlowieku, czlowieku. Skoro place za cos to wymagam kompleksowej obslugi, a nie byle jakosci.
P.S. z tego co widze to nie udzieliles na forum zadnej odpowiedzi, ktora satysfakcjonowalaby uzytkownikow. Ludzie chca wiedziec komu moga zaufac i oddac swojego pupila. wiec jesli nie masz do powiedzenia nic na temat to sie lepiej nie odzywaj.
orka1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 listopada 2012, 18:17

Re: lekarz weterynarii

Post autor: orka1 »

Wobec niektórych pozytywnych opinii dotyczacych dr.Urzędowskiego,dochodzę do wniosku że ja chyba pomyliłam gabinet. Podczas wizyty z moim zwierzątkiem,odniosłam bardzo negatywne wrażenie.Po pierwsze dziwny przebieg wizyty,a mianowicie : ciągłe przeszkadzanie pani która odbiera telefony w gabinecie,rozmowy na inne tematy zawodowe przez co przeciagaja sie wizyty.Człowiek siedzi i słucha o rzeczach zupełnie nie związanych z daną wizytą.Po drugie piszecie o wielkim zainteresowaniu wobec zwierząt.Nie zauważyłam zbyt wielkiego serca dla nich,no ale moze nie o to chodzi żeby skakc koło kocurka albo chomiczka.Jedyny pozytyw mojej wizyty ,to muszę przyznać że na fachu się zna.Wiedza jest.Wobec powyższego wolę gabinet na Kotlinie.Może nie maja takiego sprzętu jak U dr.Urzedowskiego ale serca i miłosci do zwierzat mają najwięcej ze wszystkich weterynarzy w Jasle .I oby to się nie zmieniło,bo znowu musiałabym szukac nowego gabinetu,a w kilku juz byłam,wiec troche mam rozeznanie.Dobrze ,a teraz czekam kto pierwszy po mnie pojedzie za wyrazenie swojego zdania?
Anika
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2012, 16:33

Re: lekarz weterynarii

Post autor: Anika »

Ja polecam weterynarza z jedlicza,bardzo miła obsługa,bardzo pomógł mojemu czworonogowi :super:
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: lekarz weterynarii

Post autor: katrina_pi »

Ja polecam Panstwa Urzedowskich z Jasla na towarowej
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: lekarz weterynarii

Post autor: strzała »

Witam potrzebuje dobrego weterynarza dla kota. Ma zwichnietą szczęke a jest sobota, kot sie meczy kto mnie przyjmie?? Doradzcie cos pilne!!!
ODPOWIEDZ