Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jasmine21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:35

Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: jasmine21 »

witam, jak w temacie chcie wiedziec jakiego dobrego chiururga polecacie?? ktory wam pomogl? interesuje mnie rowniez czy przymuje prywatnie, gdzie i w jakich godzinach?
z gory dziekuje za informacje :)
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Hermann »

Polecam dr nm chirurga-onkologa Szymona Niemca.
jasmine21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:35

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: jasmine21 »

a mozesz mi powiedziec czy on przyjmuje prywatnie ? gdzie? i kiedy?
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Hermann »

Z tego co się dowiedziałem, to przyjmuje w budynku przy ul. Sikorskiego 2, w poniedziałki od 16-ej.
Pozdrawiam Hermann.
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: herbata87 »

A ja chciałam spytać czy był może ktos w naszej poradni chirurgicznej w Jaśle, jaki lekarz chirurg jest w miare dobry i kompetentny. i czy długo czeka się na wizyte?
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: Anuskaaa18 »

W poradni na Szopena na pierwszą wizytę musisz zapisać sie osobiście czyli koczować tam od około 6 rano. Zapisuja chyba tylko pierwsze 15 osób, a kolejki sa spore. Moim zdaniem nie przyjmuje tam nikt sensowny, moze oprócz doktora Barańskiego, ale tam nie obowiazuja w przyjmowaniu praktycznie zadne reguły. To nic nie znaczy, ze w grafiku jest wpisany dany lekarz, bo przychodzi zazwyczaj ten, który ma czas. Później jak już jestes w leczeniu nie czeka się na wizyte długo, około tygodnia, ale trzeba sie liczyc z tym, że może nie przyjąć Cie ten sam lekarz co na pierwszej wizycie.
Ja osobiście lecze się prywatnie u dr Barańskiego. Ma gabinet w swoim domu,niestety nie wiem jaka to ulica, ale w okolicy ul, Szopena. Przyjmuje zdaje sie we wtorki i czwartki, a za wizyte z badaniem USG płaciłam ostatnio 70zł.
mallinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 lutego 2011, 21:30

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: mallinka »

Chciałam odświeżyć temat, bo potrzebuję dobrego chirurga do wycięcia guzka....Kogo możecie polecić???Chodzi mi raczej o wizytę prywatną, bo w naszej przychodni na wizytę czeka się 3 miesiące, a i to nie wiadomo na kogo się trafi :( A w ogóle to wie ktoś czy takie zabiegi wykonują w ogóle w gabinetach prywatnych??? Bo to w ogóle mój pierwszy kontakt będzie z lekarzem o specjalizacji chirurga i strasznie się boję.... :niepewny:
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: mija »

Do wycięcia guzka to będzie najlepszy Niemiec , a tak ogólnie bardzo dobry chirurg to Barański przyjmuje prywatnie na Szopena i w poradni też .Prywatnie to wtorki i czwartki :)
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: emilia »

W Chir Medzie na Jana Pawła przyjmuje lek Fliszkiewicz - chirurg onkolog, super lekarz polecam, prywatnie przyjmuje w Trzcinicy.
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: matrix »

Jako dość wiekowy człek napiszę że, tylko Szymon Niemiec i kropka.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: anonimowy »

Ja również polecam tylko dr.Barańskiego i dr.Fliszkiewicza.Reszta to nawet nie da sie opisac traktuja człowieka gorzej jak psa ....a wiem bo miałąm brata na oddziale chirurgii i mam z nimi doswiadczenie.
nobel
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwietnia 2012, 19:07

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: nobel »

według mnie jeden z lepszych to dr. Gawior bardzo uprzejmy :ok:
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: chichotka »

Witam! Odnośnie chirurga ,chciałam się zapytać czy ktoś miał ściągany paznokieć z palca? :zalamany: bo wlasnie mnie to czeka i boje sie nie ziemsko..!!!
macie jakies doswiadczenie z tym brutalnie brzmiącym zabiegiem?? o :niepewny: odpiszcie prosze...
mallinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 lutego 2011, 21:30

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: mallinka »

A wie ktoś może,czy takie zabiegi to przeprowadzają w gabinetach prywatnych czy jednak pozostaje tylko przychodnia???
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Jaki dobry chirurg w Jaśle???

Post autor: chichotka »

malinka,ale jakie zabiegi? Typu ściągaanie paznokcia?
Ja miałam już 2 razy robiona plastyke ale dalej nic to nie dało wiec trzeba sciagnac zeby wyrósł na nowo...
Ja zawsze to miałam robione w CHiR-Med w Jaśle.Tym razem będe miała u dr.Gawiora.Podobno jest dobry...
ODPOWIEDZ