Najlepsza myjnia W Jasle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Patka_21 »

ja polecam myjnie Delfin na Jana Pawła ale od niedawna maja tez myjnie na Towarowej kolo Domiceli i tam sa dwa stanowiska i praca idzie im bardzo szybko:)
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: gumis138 »

Ja polecam dwie myjnie jedna z nich jest na ul. Jana Pawła za expertem a druga na stacji PKS (uwaga bardzo mocne ciśnienie) więc jeśli auto jest szpachlowane to nie radze jechać :padam: :ok:
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: km_1981 »

na Żeromskiego
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Anek »

Jeśli nie chodzi o "myjnie" bezdotykowe tylko o normalne ręczne to polecam myjnię koło ronda solidarności tzw dawna mleczarnia. Myją odkurzają czyszczą, wszystkie samochody tam myjemy, oraz wielu moich znajomych jeżdżących również samochodami z wyższych półek którzy nie bardzo chcą pozwalać na jakiś chłam. Mogę z czystym sumieniem ją polecić.
detektiv
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 16:25

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: detektiv »

jesli mialbym polecic myjnie bezdotykowe bo z tych korzystam to jezdze na ta na jana pawla bo tam minuta trwa minute a nie tak jak na hankowce 40 sek... :krzeslem:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Anek »

detektiv pisze:jesli mialbym polecic myjnie bezdotykowe bo z tych korzystam to jezdze na ta na jana pawla bo tam minuta trwa minute a nie tak jak na hankowce 40 sek... :krzeslem:
z bezdotykowych to ta na dworcu PKS , prócz lancy mają też szczotki
HELCIA
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 września 2011, 15:56

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: HELCIA »

Ja też polecam bezdotykową na dworcu szybko i tanio ;)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja także korzystam z myjni przy dworcu. Duży plus za szczotkę. Przynajmniej można solidnie usunąć brud z samochodu :)
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: anonimowy »

A ja korzystam z myjni na Żeromskiego ,czasy i ciśnienie dobre ,proszku nie żałują wiec nie narzekam.A co do szczotek to mam przykre z nimi doświadcznie poniewaz było coś w szczotce i porysowałem samochód.
iron
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2011, 01:21

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: iron »

Z bezdotykowych - zdecydowanie ta na Jana Pawła
brunetka321
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 20:36

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: brunetka321 »

A ja mogę polecić myjnię nie myjnię koło sklepu- "Majster":) Są tam trzy wjazdy czy tam dwa i myjnia jest samoobsługowa,wrzucasz np.5 zł i masz 5 minut na umycie auta (świetne na ćwiczenie refleksu) Ale autko na błysk;P polecam:P
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Wojtq »

Te wszystkie pseudo myjnie to do jednego wora. Ja tam jeżdzę tylko w zimie przepłukać czasem lakier żeby mi z błotem na wiosnę nie odlazł. I to czystą wodą bez żadnych proszków.
Jak chcę umyć dobrze samochód to myję sam albo jadę do myjni ręcznej. Wszelka automatyka katuje lakiery. Ale to moje zdanie. Róbta co chceta ;p
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: edward »

każda myjnie na jaśle to chłam kolega miał autko z holandii audi a6 kolor black i po roku mycia na jednej myjni zaczął mu złazić lakier bezbarwny, te środki które oni tam wkładają do mycia są najtańszym badziewiem, lepiej sobie kupić małą myjkę za 500pln i przynajmniej wiesz co tam wlewasz tylko trzeba patrzeć czy sąsiad nie patrzy bo myć auta na podwórku własnym też nie można
koko1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 stycznia 2012, 20:18

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: koko1 »

Odświeżam temat jaka jest jakość mycia na myjniach bezdotykowych i gdzie czasy najlepsze bo myjni w naszym mieście się narobiło w ostatnim czasie.
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Najlepsza myjnia W Jasle?

Post autor: Mars1024 »

W szystkie są do BANI :( co JAKIŚ CZS ZMNIEJSZA SIĘ CYKLE :zalamany:
Jednak najleprza to na Towarowej :szok:
ODPOWIEDZ