Salon Psiej Urody "Pupil"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Antalyaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 lutego 2011, 00:34

Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: Antalyaa »

Witam! Mam pytanie odnośnie Salonu Psiej Urody "Pupil" w Jaśle na ul. Krasińskiego - czy zwierzak kogoś z Was 'korzysta' z ich uslug?? Jeśli tak, to czy warto iść do nich z pieskiem na strzyżenie?? Mam shih tzu i trochę jest już "zarośnięty", boję sie sama podcinać mu sierść i chciałabym na pierwszy raz iść do jakiegoś profesjonalnego salonu... Jak oni tam obchodzą się ze zwierzakiem? I jeszcze jedna kwestia - ile kosztuje takie strzyżenie? A może jest w Jaśle jakiś inny salon, gdzie chodzicie z Waszymi pupilami? Bardzo proszę o jakieś opinie i z góry dziekuję :)
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: katdeluna »

chodzę tam ze swoim psem i jestem zadowolona :) także polecam.
co do ich podejścia do psa to jak najbardziej przyjazne :)
jeśli chodzi o ceny to już chyba zależy od wielkości psa :)
Awatar użytkownika
Antalyaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 lutego 2011, 00:34

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: Antalyaa »

Dzięki za odpowiedź :)
A możesz mi jeszcze zdradzić, jakiego pieska masz?? I jak często chodzisz z nim do "Pupila"?? :)
katdeluna
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 11 lipca 2010, 12:39

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: katdeluna »

mój pies to mieszaniec shitzu i maltańczyka także nie jest duży :P
a chodze z nim zawsze przed latem i po zimie :)
czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: czarnulka187 »

Salon Psiej Urody "pupil" - spoko ale moim zdaniem lepiej jest w "Psim Salonie" przy ul. Partyzantów... Bardzo sympatyczna, fachowa obsługa... ;p I jest niedrogo takze polecam :super:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: Jozin »

korzystałem wcześniej z Psiegosalonu ale zmieniłem na Pupila. Różnica jest potężna. W końcu zobaczyłem jak powinien wyglądać mój sznaucerek. W jakości usług jest po prostu przepaść. Fakt, trwało to chwile ale Max wyglądał po tym zabiegu jak champion. Inna sprawa to podejście do psa. Wcześniej każda wizyta okupiona była stresem, denerwował się, a po podawanym mu żeliku na uspokojenie długo do siebie dochodził. W Pupilu na wstępie zapewniono mnie, że nikt mu nic takiego nie poda . O dziwo, Max był grzeczny jak baranek i nikt na niego nie krzyczał. Cena w relacji do jakości usługi przystępna a przy karcie rabatowej jeszcze bardziej przystępna. Chodzimy teraz chętnie i regularnie, zamawiamy opcję "full wypas" i obaj jesteśmy zadowoleni. Max może bardziej bo teraz suczki się za nim częściej oglądają :) Po pierwszej wizycie kilku moich znajomych też postanowiło spróbować i sobie chwalą. Jedna zapracowana koleżanka korzysta nawet z usługi odbierania pieska z domu i odwiezienia po wizycie. Normalnie Ameryka :)))
Pozdrawiam ekipę Salonu Psiej Urody "PUPIL" i do następnej wizyty pod koniec marca.
Piotr i Max
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: jasmin »

chodzę do nich od roku i jestem bardzo zadowolona. Piesek jest pięknie zrobiony. Podejście do zwierząt mają tam bardzo fajne. Wcześniej chodziliśmy do Psiego Salonu ale po jednej wizycie w Pupilu przenieśliśmy się tam. Po pierwsze sunia jest dużo ładniej ostrzyżona i równo !!! Zgodnie z wzorcem a nie tak jak wyjdzie. Po drugie, nie jest szprycowana żadnymi uspokajaczami a i tak jest grzeczna jak aniołek. Wprost nie mogłam w to uwierzyć przy pierwszej wizycie. Po trzecie mają zdecydowanie najlepiej wypasiony salon w Jaśle. Prawdziwą wannę groomerską, szybkie suszarki, porządny stół i profesjonalne kosmetyki, których nie żałują. Ostatnio odwiedziłam gabinet weterynaryjny na Kotlinie bo chciałam wykąpać sunię na święta a w Pupilu nie było już wolnych terminów. Stanowczo odradzam tam kąpiele. Totalna prowizorka-amatorka. Nie mają nawet wanny dla psów tylko "kąpią" je pod prysznicem. Żałują też szamponu i odżywki.Nie polecam.
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: loginspl »

a ja mam pytanie ile kosztuje kompanie psa ?? i czy wogóle jest taka usługa bo mam owczarka niemieckiego czy takie większe psy też myją?? i czy wogóle myją jakie kolwiek
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: jasmin »

brat tam kąpie Berneńczyka a to większe niż Owczarek Niemiecki. Nie wiem ile to kosztuje ale zadzwoń to się dowiesz. 13 493 41 32.
czynek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 01:45
Lokalizacja: Poznań

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: czynek »

naprawde salon godny polecenia, bardzo fachowo podchodzą do sprawy, polecam :)
Amfitryta
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 8 maja 2015, 09:02

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: Amfitryta »

Czy ktoś się orientuje czy Pupil zakończył działalność? Za chiny ludowe nie mogę się tam dodzwonić.
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Salon Psiej Urody "Pupil"

Post autor: jasmin »

Byłam w zeszłym tygodniu, zapisałam sunię na następną wizytę więc chyba działają.
ODPOWIEDZ