restauracja Afrodyta, opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ash80
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 maja 2011, 09:09

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: ash80 »

Najbliższy dancing w okolicach listopada (od dzisiaj wszystkie soboty zajęte na wesela)sorry!!!
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: oth »

Fajne miejsce nie powiem. Idealne na uroczystości może niedługo zrobie tam chrzest.
989monia989
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 czerwca 2011, 23:33

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: 989monia989 »

a ile kosztuje wesele tzn na 1 osobe koszt w tym lokalu??
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: oth »

Sa dwie osobne sale więc zadzwon i sie zapytaj najlepiej.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: anonimowy »

Czy ktos jest już po chrzcinach lub weselu w tej restauracji prosze o opinie?
daisyxyz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 sierpnia 2011, 21:37

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: daisyxyz »

Z tego co ja wiem to Afrodyta nie organizuje 2-ch wesel w tym samym terminie, chyba że się coś pozmieniało?!
studentka1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2011, 17:47

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: studentka1 »

hej:) na początku lipca mój brat organizował wesele w afrodycie jako jedne z pierwszych wesel w tej restauracji, jesteśmy bardzo zadowoleni przede wszystkim z właściciela, z miłej, szybkiej i dokładnej obsługi, ceny przystępne, a jedzenie dobre, niektore pozycje bardzo oryginalne; menu (rodzaj jedzenia i ilosc potraw) jest do ustalenia oraz inne ważne szczególy. wesele odbylo sie na dolnej sali, jest duza, miesci wielu gosci i ma specjalne miejsce dla zespolu, wystroj jest jak najbardziej elegancki i nowoczesny. restauracja posiada takze czesc hotelowa, pokoje sa duze i wygodne, bardzo czyste i zadbane;) w tym samym czasie na gornej sali odbywala sie inna impreza, szczerze mowiac nie wiem czy spotkalam chocby jedna osobe z tamtej imprezy, sa osobne drzwi do wyjcia, osobne ubikacje, zero kontaktu i ingerencji:) ponadto jest duzy parking i ladne obejscie;) szczerze polecam i zycze wspanialej zabawy;)
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: sok_z_żuka »

studentka1 pisze:hej:) na początku lipca mój brat organizował wesele w afrodycie jako jedne z pierwszych wesel w tej restauracji, jesteśmy bardzo zadowoleni przede wszystkim z właściciela, z miłej, szybkiej i dokładnej obsługi, ceny przystępne, a jedzenie dobre, niektore pozycje bardzo oryginalne; menu (rodzaj jedzenia i ilosc potraw) jest do ustalenia oraz inne ważne szczególy. wesele odbylo sie na dolnej sali, jest duza, miesci wielu gosci i ma specjalne miejsce dla zespolu, wystroj jest jak najbardziej elegancki i nowoczesny. restauracja posiada takze czesc hotelowa, pokoje sa duze i wygodne, bardzo czyste i zadbane;) w tym samym czasie na gornej sali odbywala sie inna impreza, szczerze mowiac nie wiem czy spotkalam chocby jedna osobe z tamtej imprezy, sa osobne drzwi do wyjcia, osobne ubikacje, zero kontaktu i ingerencji:) ponadto jest duzy parking i ladne obejscie;) szczerze polecam i zycze wspanialej zabawy;)
Czyżby pisane przez właścicieli ?
studentka1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2011, 17:47

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: studentka1 »

nie przez właścicieli, to jest rzetelna opinia;) jedynym minusem tej imprezy była fatalna pogoda ale na to nie ma sie juz wpływu:/
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: sok_z_żuka »

Sam byłem w Afrodycie 2 razy z żoną na kolacji i faktycznie trzeba przyznać, że to bardzo fajna knajpka :-)
studentka1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2011, 17:47

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: studentka1 »

tymbardziej nie rozumiem dlaczego podważasz prawdziwosc mojej opinii... a co ty polecasz do jedzenia w tej restauracji? ;)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: avicularia »

czy był tam ktoś na weselu? Najprawdopodobniej wybiorę się tam właśnie na wesele i chciałabym wiedzieć, czego moge się spodziewać :)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: medvedik »

Są minusy jak w każdej tego typu lokalach. Np jeden to nie można dłużej siedzieć bo co chwile gaszą światła w lokalu dając do zrozumienia że trzeba niestety wyjść a można by było jeszcze coś zamówić.
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: sok_z_żuka »

studentka1 pisze:tymbardziej nie rozumiem dlaczego podważasz prawdziwosc mojej opinii... a co ty polecasz do jedzenia w tej restauracji? ;)
Ja nie podważam Twojej opinii, tylko trochę za długi i dokładny mi się wydał Twój pierwszy post no i to był Twój pierwszy wpis. Jeśli chodzi o jedzenie to my zamawialiśmy tradycyjne dania, placek po węgiersku, "dewolaj" etc. Było ok :-)
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: restauracja Afrodyta, opinie

Post autor: Wojtq »

Wypowiedzi niektórych niedorozwiniętych emocjonalnie forumowiczów przyprawiają mnie o mdłości. Dlaczego gdy ktoś opisuje dokładnie jakiś lokal w Jaśle (okolicach) lub jakieś biuro, usługodawcę to od razu pada hasło że pisze to właściciel szerząc reklamę na forum? Ja gdybym mógł to zrobił bym to identycznie jak Studentka1. I konto na forum posiadam dłużej niż istnieje Afrodyta więc raczej nie założyłem go po to by szerzyć reklamę.

A w lokalu jest bosko. Estetyka na max. Jedzenie świetne, choć jadam tam tylko prywatnie - nie na weselach. Obsługa miła, a właściciel rewelacja. Raz miałem ciekawą sytuację gdzie pojechałem specjalnie po placki po węgiersku i gdy przyszło do płacenia okazało się że terminal od kart płatniczych staje okoniem ;) gotówki przy sobie nie miałem i dostałem placki na krechę ;p Podejrzewam że niewielu właścicieli zdecydowało by się na wydanie na krechę nieznanej osobie :) WIEEEELKI PLUS!!! ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z tamtego lokalu.
ODPOWIEDZ