Internet w Jaśle....

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: Kamyk »

@Nieznajoma19

Niecałe 80zł ;)
jaslak11
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 września 2011, 18:33

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: jaslak11 »

pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: pablo »

aragorn_1900 pisze:chcac wziąsć mocniejszy internet a ap-media już przy 4Mb/s jest problem ponieważ 6Mb/s w nocy niepuszczą jeżeli ktoś jest w zasięgu nadajnika w technologii 2.4 GHz , niesiedze aż tak technicznie to dokońca niewiem czy niema możliwosci, jak chciąłbym zkożystac za kilka miesięcy z nowej oferty nieskorzystam bo powyżej 4mb/s że jestem w zasęgu niezmodernizowanego nadajnika, ale ciekawą oferte ma pascal 2 Mb/s 512 kb/s 4 Mb/s 512 kb/s , 4 Mb/s 512 kb/s 8 Mb/s 512 kb/s ,6 Mb/s 512 kb/s 12 Mb/s 512 kb/s taryfa nocna na korzyść pascala, a pascal ma nadajniki
5 GHz i niema problemu z mocniejszym netem niż 4 Mb/s
wiesz to że mają taką oferte to jedno a to czy faktycznie będziesz miał taki przesył to drugie :) W praktyce zobaczysz że ulotką na takie prędkości w technologii 5GHz możesz sobie ... podetrzeć. :ok:
aragorn_1900
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 lutego 2012, 14:20

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: aragorn_1900 »

pablo tylko jedno w ap-media na dzieńdobry powiedzieli mi że 6ms/s niepuszczą mi i więcej bo niemają możliwości takich na nadajniku musieli by go zmodernizować, a pascal bezproblemu mi pusci , do konca umowy jeszcze chwilka ale z ap-media to już umowy nieprzedłużam
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: ziarnko_piasku »

Nieznajoma19 pisze:
Kamyk pisze:Ja tam korzystam ze STREAMu (Pakiet 10mb/s + pełen pakiet kablówki) i nie narzekam. Ostatnio tylko coś net świruje, ale to chyba przez mrozy. U mojej babci natomiast jest internet z AP-Media i też nie można narzekać. Nie ma braku dostaw w internecie, wszystko w porządku. Polecam obie te firmy :)


a ile płacisz w Stream..? za neta i tv..?
Niecałe 69zł + telefon do tego + programy HD

:)
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: Nieznajoma19 »

Kamyk pisze:@Nieznajoma19

Niecałe 80zł ;)

Zorientuj się czy nie ma jakiś promocji, bo tam zwykle są promocje, o wiele tansze, ale nie inforują o tym klientow by jak najwięcej od nich "wyciągać".. samemu trzeba sie dopytywac, bo sami raczej z wlasnej inicjatywy nie obniżą o pare złotych mniej..
Coś o Tym wiem :D Mozliwe, że u większości "dostawcow" tak jest, ale tu to troszke mnie zszokowalo :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: Kudłaty »

a na rynku w jaśle bez przewodowy jest możliwość ?
aragorn_1900
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 lutego 2012, 14:20

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: aragorn_1900 »

super 2mb/s z ap-media
Załączniki
beznazwy.png
beznazwy.png (31.33 KiB) Przejrzano 3170 razy
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet w Jaśle....

Post autor: Ryś »

ja tam mam w Telgamie i jestem zadowolony , strony chodzą szybko, a dla nowych klientów jest promocja
http://www.telgam.pl/internet.html
ODPOWIEDZ